Návraty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Epizoda ze života mladé irské ženy, která při autonehodě ztratila manžela a v depresích se vrací do New Yorku, aby posbírala vzpomínky na jejich krátkou lásku a našla novou sílu k životu. Když se seznámí se svým budoucím mužem, má Anna dobré místo v newyorské reklamní agentuře a o ctitele nemá nouzi. Při prvním setkání je však oběma okamžitě jasné, že se narodili jeden pro druhého a tak se sňatkem neotálejí. Po ročním šťastném manželství plném pohody a nejrůznějších plánů dojde k tragické autonehodě, při níž je Anna těžce zraněna a její muž zemře. V Dublinu, obklopena péčí rodiny, myslí žena jen na to, jak se dostat znovu do světa, v němž bývala šťastná a odjíždí zpátky do Ameriky hledat mužovy stopy i když samozřejmě ví, že nežije. Ponoří se zcela do práce, vzpomíná na báječný společný život a její bolest přetrvává. Teprve když pozná manželova malého synka, považuje to za jeho odkaz a postupně se dostává ke smíření s osudem i k nové radosti ze života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14925/big_navraty-EaM-14925.jpg 431
Série:

Walshovi 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Anybody out there?, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Návraty

Klára90
06.07.2014

Knížka se mi moc líbila.

Artepy
19.08.2013

Ani nedokážu říct, jestli se mi knížka líbila. Je napsaná vtipně a čtivě. I přes smutné téma jsem se několikrát zasmála. Ale právě díky smutnému tématu jsem na rozpacích. Mockrát jsem si říkala, o co lepší by bylo, kdyby to veselejší. Jinak velké uznání zato, jak se autorka dokázala vcítit do kůže člověka, který ztratí někoho důležitého.


hobelka
18.03.2011

O ztrátě blízkého člověka a těžkém vyrovnáváním se s tím. Když si uvědomíte že tohle se může každou chvíli stát i vám a jediné co vám po vaší nejbližší osobě zbyde jsou jen vzpomínky, přinutí vás to začít si užívat věcí kterých si jindy ani nevšimnete.