Film

Film https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37582/mid_film-1Hs-37582.jpg 4 31 8

Scénáristka Megan Silverová pracuje v podřadné putyce v L.A. a v jejím životě se neděje nic mimořádného. Má nápad za milion dolarů - jen kdyby někoho dokázala přimět, aby si přečetl její scénář... Topmodelka Roxana Felixová je nesmírně bohatá a prohnaná královna mola. Ale to jí nestačí, chce se stát filmovou hvězdou a nedopustí, aby se jí cokoli postavilo do cesty... Prezidentka filmového ateliéru Eleanor Marshallová je nejmocnější ženou Hollywoodu, touží však po romantické lásce - a dítěti. Právě teď zoufale potřebuje kasovní trhák, aby si udržela svoje místo...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

The Movie , 1996

tittanie
13.07.2023

Tohle byla poslední kniha, kterou jsem od autorky nečetla. Nedala se sehnat v knihovně a náhodou jsem na ni narazila na výletě, kde měli na hradě výprodej knih z knihovny.
Autorka umí psát a čtu její knihy ráda. Tato kniha je velice čtivá, ale je v ní velké množství postav, které se mi pletly obzvlášť ženy. Myslím, že autorka si ukousla moc velké sousto, když chtěla popsat osudy všech postav.

PetraN17
31.12.2022 4 z 5

Poslední knížkou přečtenou letos jsem se trefila do nálady, tak s tím snad budu příští rok mít také kliku :))))

cukrovka
03.06.2021 4 z 5

Čtivá oddechová knížka ze zajímavého prostředí filmu. Příběh je předvídatelný přesto čtivý. Nechybí láska, intriky a sex.

LilianBobby
02.12.2017 5 z 5

První a moje nejoblíbenější knížka od této autorky. Už ani nespočítám, kolikrát jsem ji četla.

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Čtivý příběh ve stylu "jak chudá holka ke štěstí přišla". Atraktivní filmové prostředí, láska, sex a intriky. Kniha na odlehčení mysli nebo na pláž k vodě jak stvořená.

DaPo
20.07.2014 3 z 5

Zábavné, dobrodružné, plné sexu... a nechybí samozřejmě happyend...

Artepy
03.01.2014 4 z 5

Trochu předvídatelné, ale v tomhle případě mi to ani nevadilo. Stejně jsem si přála, aby to takhle dopadlo :) Příjemná knížka ze zajímavého prostředí.

petra106
28.07.2013 4 z 5

V knize je sice mnoho postav, ale všechny zde mají svou úlohu. Kniha měla spád, situace byly popsané tak, že jsem si připadala, že jsem přímo na místě (např. módní přehlídka).

Hollywood film Los Angeles

Louise Bagshawe (p)