ariel platto ariel platto komentáře u knih

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Pro mě mnohem hezčí než první díl.

16.09.2019 5 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Knížce dám samozřejmě plný počet hvězdiček, ale nechápu, proč se celou knihu přesvědčivě všichni ujišťují, že sňatek není možný, přestože ona je šlechtična a pak se vezmou a nic se nestane.

16.09.2019 5 z 5

Zimní žár Zimní žár Ann Maxwell

Opět nádherné čtení, ale nelíbilo se mi odfláknuté střílení na konci. Čekala jsem víc barvité potrestání hlavního padoucha, po kterém se šlo v celé sérii.

08.08.2019 4 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Tuhle knihu jsem si moc užila. Hlavně vášeň mezi hlavními hrdiny byla osvěžující, protože oba byli zkušení. Emanuelle už není žádná naivní husička, což byla příjemná změna.

08.08.2019 5 z 5

Nabídka Nabídka Catherine Coulter

Tato spisovatelka má talent pokazit si už rozepsanou skvělou knihu. Druhá půlka knihy nic moc.

08.08.2019 4 z 5

Měděná Venuše Měděná Venuše Lindsey Davis

Začala jsem číst tento díl jako první ze série a než jsem knihu dočetla, už jsem objednala z bazaru díly předchozí :-)

08.08.2019 5 z 5

Z temné noci Z temné noci Meagan McKinney

No to byla patlanina!

11.07.2019 1 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Knihu začnete číst a nemůžete přestat. Nádherní hlavní hrdinové, nic bych na nich neměnila. Ale dala bych ještě 6 díl o páru na konci knihy!

07.07.2019 5 z 5

Roky Roky La Vyrle Spencer

Další velmi silný a čtivý příběh od úžasné spisovatelky!

06.07.2019 5 z 5

Divoký baron Divoký baron Catherine Coulter

Kdyby na konci příběhu nebylo to sci-fi, dala bych 4*

04.07.2019 3 z 5

Půlnoční polibek Půlnoční polibek Shana Abé

Byla jsem pár večerů přenesena do mého oblíbeného středověku. Moc se mi to líbilo.

19.06.2019 5 z 5

Kurtizánin skandál Kurtizánin skandál Julia London (p)

Začátek knihy byl úžasný, ale pak to začalo pokulhávat. Z historie neznám, že by někdo udělal takovouto společenskou sebevraždu, ale třeba jo...

19.06.2019 4 z 5

Skandál ve Skotsku Skandál ve Skotsku Julia London (p)

Hlavní hrdina mě bavil celou knihu a jen kvůli němu dávám plný počet *

19.06.2019 5 z 5

Nebojácná nevěsta Nebojácná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Velice propracované sexuální napětí hlavních hrdinů v každém díle série. I ta sex. perverzita záporných postav byla skvěle napsaná, aniž by se mi dělalo zle...plus napínavý děj, prostě lahůdka.

19.06.2019 5 z 5

Odvážná nevěsta Odvážná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak tohle byla nejlepší série, jakou jsem kdy četla. Závěr mě šokoval a utvrdil, že paní spisovatelka je velice dobrá ;)

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Po přečtení věty od hlavní hrdinky na straně 58 "byl to úžasný pocit" jsem ji už neměla ráda a tak jsem knihu přečetla jen z donucení. Kdyby tam ta věta nebyla, dala bych plný počet *

19.06.2019 3 z 5

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Tak tohle byla lahůdka :) Hlavní hrdinka byla úúúžasnááá. No a nakonec, jak se rozhodla vrátit...super!

21.05.2019 5 z 5

Můj nebezpečný vévoda Můj nebezpečný vévoda Gaelen Foley

Kniha byla dobrá už jen proto, že hlavní hrdinka byla fajn. Líbilo se mi od ní, že o jeho lásce k sobě nepochybovala a nefňukala jako ostatní - on mě nemá rááád...

21.05.2019 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

První dvě třetiny knihy dobrý a zbytek už utrpení.

06.04.2019 3 z 5

Moje drahá Caroline Moje drahá Caroline Adele Ashworth

Nebylo to špatné, ale určitá věc v chování hlavní hrdinky mi vadila a to mi při čtení bralo náladu. Proto beru *

06.04.2019 4 z 5