Půlnoční polibek

Půlnoční polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/6145/bmid_pulnocni-polibek-dFE-6145.jpg 4 31 31

Román se odehrává v Británii, na panství Alderich v několika posledních týdnech roku 999. Hrdinkou je devatenáctiletá Serath, která je vnučkou lorda z Alderichu. Ten ji donutil vstoupit do kláštera, aby tak odčinila hříchy své matky, kterou nechal upálit jako čarodějnici. Serath je při útěku z kláštera unesena Rafaelem z Leonhartu, na jehož rod má podle pověsti v první den nového milénia přejít vláda nad Alderichem. Lord chce, aby vnučka Rafaela otrávila, ale Serath to neudělá, protože se do sebe s Rafaelem zamilovali. Na Štědrý den, který je považován za poslední ve starém tisíciletí, lord z Alderichu zapálí hrad, aby nepřipadl nikomu z Leonhartů. Sám při požáru uhoří. Serath s Rafaelem potom sňatkem potvrdí společnou vládu obou rodů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Aradan

A kiss at midnight , 2000

Ála1968
01.01.2020 2 z 5

Tak tohle opravdu nebylo nic moc.Samé prokletí,čarodějnice,Boží hněv ap.To není nic pro mě.Nemám moc ráda romány z této doby,ale občas si je přečtu a někdy se povedou,ale tentokrát to bylo opravdu sáhnutí vedle.Podle obálky jsem myslela,že bude kniha jiná.Za mě zklamání

havrmoni
13.08.2019 3 z 5

Anotace obsahuje ve zkratce celý děj. Opět je to spíše o pocitech a hlavně o bázni lidí. Lid udržovaný ve strachu z Božího hněvu a čarodějnic, ďábla apod. Jo a ještě musím napsat, že ten kdo dělal obálku byl blb. Kniha o středověku s minimem erotiky a romantika taky nic moc, spíš taková surová skutečnost. To je opravdu hodně mimo. A to i pro někoho jako jsem já, která názvy a obaly neřeší.

ariel platto
19.06.2019 5 z 5

Byla jsem pár večerů přenesena do mého oblíbeného středověku. Moc se mi to líbilo.

moudivlacek
09.06.2019 4 z 5

Je to hezké romantické povídání o pravé lásce. Na obal knihy se vůbec nedívejte, vůbec neodpovídá obsahu knihy. Jedná se o dávný věk rytířů a jejich touze po moci a založení své rodiny. Vypráví o pomatenci, který si chce vynutit lásku, kterou nemůže mít, a tak použije moc na zničení té ženy. Vypráví o její dceři, která si po letech musí vybrat, zůstat při boku tohoto pomatence, nebo se postavit na stranu lásky a míru a klidu v duši, a hlavně možnosti žít ve své vysněné budoucnosti s lidmi po boku. Hádejte, co si asi vybere?

Amitiel76
08.09.2017 5 z 5

O této autorce jsem nikdy neslyšela. O to víc jsem byla překvapená, když se mi zcela náhodou dostala v antikvariátu do ruky její kniha....
Doslova jsem ji zhltla na posezení :-) Nádherný příběh. Romantika od začátku do konce. Byla jsem nadšená, a hned se sháněla po dalších jejích knihách.

jluky
28.05.2015 4 z 5

Príjemné romantické čteníčko....

jaja10
30.08.2012 4 z 5

Anotece knihy obsáhla skoro celý děj. To hlavní je napsáno, alespoň moc hezký epilog se do anotace knihy nevešel :-)

Anglie historické romance

Shana Abé