Árie15 Árie15 komentáře u knih

Druhý život pana Roose Druhý život pana Roose Håkan Nesser

Kniha ve mně zanechala hluboký dojem, byla to pro mě taková detektivka s přesahem.. Sonda do nitra člověka.. Četla jsem všechny autorovy knihy, ale tahle byla trochu jiná a nejlepší.. Celkově se mi série s Gunnarem Barbarottim moc líbí a doporučuji k přečtení..

26.07.2020 5 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Na tenhle díl se opravdu vyplatilo počkat.. Četla jsem všechny knihy ze série a všechny jsou naprosto skvělé, žádná klesající tendence nebo náznak vyčerpaní nápadů.. Napětí od začátku do konce a konec už tradičně zanechává pozvánku k dalšímu dílu.. Snad nebudu dlouho čekat, nejraději bych začala číst hned.. Doporučuji!

13.11.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Skvělá kniha! Lepší než Konec léta, který se mi taky moc líbil..Napsané tak, že jsem měla pocit, že jsem mezi nimi.. Kdyz jsem zrovna nečetla, tak jsem se přistihla, že přemýšlím, jak to bude dál.. A těšila jsem se, až se dozvím víc.. Doporučuji!

26.09.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Za mě ne.. Dočetla jsem do půlky.. Nemám ráda popis brutalit a u čtení téhle knihy jsem se necítila dobře.. Napětí se dá "vyrobit" i jinak.. Navíc jsem se přistihla, že oba vyšetřovatelé jsou mi naprosto ukradení a vlastně mě vůbec nezajímá, jak to dopadne..

27.09.2019 2 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Jednoduše skvělé!!! Marco byl poslední díl, který mi chyběl.. Po komentářích, které jsem zde četla se mi do něj moc nechtělo.. A teď je mi líto, že už jsem ho dočetla.. Teď si budu muset dát chvíli pauzu, protože právě tato kniha se mi z celé série líbila nejvíc a nebude snadné opustit už známou partičku :-)

23.08.2018 5 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Druhá kniha od autora a opět skvělé a napínavé čtení, navzdory celkem nízkému hodnocení.. Ale autorův styl mě prostě baví, sedí mi pomalé tempo a budu čekat na další knihu..

26.09.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Kniha předčila moje očekávání a přečetla jsem ji prakticky za víkend.. Lepší než dvě předchozí a těším se na další..

21.09.2019 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Tak jsem si trochu spravila chuť po předchozí autorově knize Žena mého života, která byla neuvěřitelná slátanina.. Tento příběh mě bavil o poznání víc a nemít o mnoho větší očekávání, byla bych spokojená.. Nemůžu říct, že se těším na další díl, ale vím, že si ho určitě přečtu..

26.07.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

No já nevím, no... Jsem celkem zklamaná.. A jsem z toho sama zaskočená.. Tima Weavera i Davida Rakera mám ráda, na knihu jsem se těšila a vlastně se těším i na další, ale tohle mi přišlo jako strašná slátanina od začátku do konce.. Doufám, že s další knihou si spravím chuť.. Ale nevím...

25.10.2019 2 z 5

Velká chyba Velká chyba Maria Adolfsson

Zajímavé.. Ze začátku mě trochu rušilo, že prostředí, kde se příběh odehrává, je smyšlené.. Nicméně velmi rychle jsem se od této skutečnosti oprostila a začala si čtení užívat.. Příjemná detektivka bez zbytečného popisu krutostí..

27.09.2019 5 z 5

Sněžná slepota Sněžná slepota Ragnar Jónasson

Často komentáře nepíšu, ale teď musím.. Jsem prostě nadšená.. Po zdejším nepříliš vysokém hodnocení jsem ke knize přistupovala tak, že zrovna nemám co číst a měla jsem chuť na něco temného, severského a mrazivého.. Asi ve čtvrtině knihy jsem si říkala, kde je problém.. Děj mě vcucnul, nemohla jsem se dočkat další stránky a rozhodně jsem se ani chvilku nenudila.. Nebyla tam žádná velká akce, coz mi vyhovuje.. Spíš oceňuji, že kniha ve mě dokázala navodit pocit, že tam jsem s nimi a po dočtení mi bylo líto, že to malé islandské městečko musím opustit.. Budu se těšit na další díl a doporučuji..

18.08.2019 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Neuvěřitelný.. Od Camilly jsem četla úplně všechno, ona fakt umí.. Doporučuju..

19.04.2019

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Jsem překvapená, jak mě kniha bavila.. Ani chvíli jsem se nenudila a nemusela jsem přeskakovat žádné brutální pasáže.. Dej plynul a já jsem se nechala unášet.. Autorku jsem neznala, ale hned jdu na další díl..

09.02.2020 5 z 5