Anluck Anluck komentáře u knih

To dáme, dědo! To dáme, dědo! Miroslav Adamec

Četli jsme se synem (8let) a nelíbila se mu. Při referátu ve škole ji spolužákům nedoporučil. Mě příběhy taky nesedly. Pěkné jsou ilustrace.

09.03.2019 2 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Kniha mě nezaujala. Přidávám do čtenářské výzvy, ale druhý díl už si určitě nepřečtu.

09.03.2019 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Po knihách od této autorky sahám s jistotou, že nebudu zklamaná. Nespletla jsem se ani tentokrát. Ze začátku jsem měla trochu problém vyznat se v postavách, ale během čtení si to sedlo. Konec byl překvapivý, wow efekt nechyběl ani tentokrát.

10.02.2019 3 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q mě baví, ale tentokrát jsem se trochu nudila. Překvapivý závěr celkový dojem zlepšil.

05.02.2019 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Ze všech knih, které jsem od autorky četla, se mi tahle líbila nejméně. Příběh mi nesedl.

31.12.2018 1 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Po delší době jsem se vrátila ke svému oblíbenému autorovi. A zase spokojenost. Příběh, zápletka i řešení se mi líbilo. Nechyběl ani moment překvapení, který mě opravdu překvapil :-)

31.12.2018 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Tuhle knížku můžu jen doporučit. Moc se mi líbila. Jedna z nejlepších sérií fantasy co jsem četla.

14.05.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Přečteno spíše ze zvědavosti. Je to druhá knížka, kterou jsem od autora četla... A taky se mi nelíbila... Nevím, všichni mi jí doporučovali, že se pobavím a jak je super. Ne, na mě to nefungovalo.

27.04.2018 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Téma mi asi nesedlo. Nevím, nelíbila se mi. Ale jsem ráda, že jsem jí přečetla až do konce, ten mě celkem překvapil.

27.04.2018 3 z 5

Vykupiteľ duší Vykupiteľ duší Iveta Pačutová

Tohle pro mě bylo velké překvapení. Nic jsem od knížky/autorky nečekala (vybrala jsem si ji do výzvy 2017), ale knížka se mi líbila a to opravdu hodně. Zajímavý, pěkně napsaný příběh. Četla se sama :-)

19.04.2018

Líbila se mi, doporučuju ji i známým. Pár stránek ke konci mi připadalo, že už se nic zajímavého neděje a že se začínám nudit... Ale asi to tak měl i cestovatel Ladislav a brzy cestu/knihu ukončil.

19.04.2018 4 z 5

Strakaté pohádky Strakaté pohádky František Nepil

čteno se 6ti letým synem. Pohádky se mu nelíbily. Ani mě se dobře nečetly.

05.11.2017