Angelot Angelot komentáře u knih

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Ten příběh jsem přečetla během chvilky a byla jsem jím naprosto pohlcená. Opravdu úžasné!

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Přečteno jedním dechem. Dokonale vymyšlené. Do konce jsem neměla ani tušení.

10.01.2012

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Musím říct, že mi chvíli trvalo, než jsem té knížce přišla na chuť.
Při prvních pokusech jsem vždy po přečtení tří stránek musela přestat.
Nakonec jsem se donutila. Nelituju :)

Carrie Carrie Stephen King

Od Kinga má první :)
Skvělá! Vcucla mě a nepustila až do konce. Ráda se k ní zase vrátím.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knížka mě nedokázala dostatečně upoutat. Sladké to bylo až až... a to je taky tak to jediné, co mi z knihy utkvělo v paměti.

14.05.2012

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Perfektní! King je prostě Pan autor.
Děsivé už při té představě existence.
King dokazuje, že ke strachu není potřeba spousta krve, ale pouhá myšlenka něčeho mimo náš svět.

Příšera Příšera Christopher Pike

Ze všech od něj mi tahle prostě zůstala nejvíce v paměti. A to to bude minimálně 5 let, ne-li víc, kdy jsem to četla.

30.03.2013

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

Skvělá. Skvělá. A ještě jednou - Skvělá.

12.12.2012 4 z 5

13. hodina 13. hodina Richard Doetsch

Úžasně vymyšlené. Dokonalá skládanka. Všechno do sebe krásně zapadalo. Odhalování střípků minulosti mě vtáhlo neskutečně!

08.11.2012

Bilbo Pytlík zůstane snad na vždy jedním z mých hrdinů. Úžasná kniha.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Mám neustále neskutečnou potřebu porovnávat tuto knihu s knihou "Petr a Lucie" prostě láska dvou mladých na pozadí války. Ale zatímco Petr a Lucie mi přišly jako hromada přeslazeného nic, tak tato kniha mě opravdu chytla za srdce. Četlo se to samo. Jejich lásce jsem uvěřila, z války se mi dělalo zle a měla jsem ten zvláštní pocit při čtení té knížky, kdy jsem se nemohla odtrhnout.
Děkuji maturitě, že mě donutila tuto knihu přečíst! :)

19.05.2012 4 z 5

Podivný případ dr. Jekylla a pana Hyda Podivný případ dr. Jekylla a pana Hyda Robert Louis Stevenson

Po knížce jsem sáhla, protože jsem musela - knížka na školní referát.
Vůbec jsem nelitovala svého výběru.
Úžasný příběh.
Motiv podobný jako u Wildova Obrazu Doriana Graye, avšak jiné a originální zpracování. Skvělé.