Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

O upírech a vlkodlacích O upírech a vlkodlacích * antologie

Tohle téma mě celkem zajímá, skvěle se mi kniha četla. Čtivá, zajímavá, je to nenáročné čtení.

07.02.2020 5 z 5

Jamie Dornan - Odstíny touhy Jamie Dornan - Odstíny touhy Alice Montgomery

Kniha jako taková super, pro fanoušky asi něco jako bible. Ale podle mého názoru někdo dostal zadání a napiš referát minimálně na 200 stran. Spoustu věcí bych úplně vypustila.

17.01.2020 2 z 5

Gin Gin kolektiv autorů

Dobré počtení, historie a vznik ginu je velmi dobře popsán. Pro milovníky tohoto nápoje celkem super informace.

08.01.2020 5 z 5

Věř, běž a dokážeš Věř, běž a dokážeš Ladislav Raego Pham

Kniha je super, mám Raega ráda. Dokázal jen to, co chtěl - splnil si svůj sen. Ať si ostatní myslí co chtějí. A ti, kteří na něj plivou, jen závidí. Nedoporučovala bych knihu číst těm, kteří ho nemají rádi.

01.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Moc dobré čtení, kniha mě bavila.

21.03.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Jacqueline Wilson

Kniha jsem četla několikrát, měla jsem ji strašně ráda.

20.03.2019 4 z 5

Já, Voayer Já, Voayer Mário Petreje

Sice jsem od knihy čekala více, ale i tak jsem knihu hltala. Toto téma bylo tehdy pro mě dost aktuální. :-)

20.03.2019 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Kniha se mi dobře četla. Celkově tahle série se mi líbí.

Piercing Piercing Russ Thorne

Pro toho, kdo se zajímá o piercing jako takový, je to něco jako Bible. Postupy, jak se dělá piercing, z jakého materiálu, něco z historie. Takový malý návod.

20.03.2019 2 z 5

Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel Thorsten Schatz

Jak bylo řečeno v předešlém příspěvku: Tato kniha je pro fanoušky něco jako Bible. Milovala jsem jejich hudbu, image a celkově jsem strašně měla ráda. Ale i po letech jsou pro mě TOP.

20.03.2019 5 z 5

Žiadne tajomstvá Žiadne tajomstvá Lisa Renee Jones

Kniha mě bavila a byla čtivá, ale čekala jsem, že konečně se děj někam pohne.

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Teď jsem ji dočetla. Není špatná. Sice téma knihy není pro mě nějak zajímavé, ale i tak se mi některé pasáže knihy líbily. Celkem vtipně pojatá a zábavná,

Abarat: Magické dny krvavé noci Abarat: Magické dny krvavé noci Clive Barker

Jak jsem napsala u prvního dílu. Kniha se mi líbila. A dobře se mi to četlo. Já za sebe můžu doporučit.

16.03.2019 5 z 5

Abarat Abarat Clive Barker

Můžu jenom doporučit. Kniha se mi dobře četla.

16.03.2019 5 z 5

Upíři: Od Draculy po Stmívání Upíři: Od Draculy po Stmívání Charlotte Montague

Kniha neurazí ani nenadchne. Ale celkem fajn čtení.

12.03.2019 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Nevím proč, ale už od prvního přečtení jsem tuto knihu neměla ráda.. Asi jsem se ji v dětství bála.. :D

16.02.2019 5 z 5