Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel

Křič jak jen dokážeš - Tokio hotel https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120355/bmid_kric-jak-jen-dokazes-tokio-hotel-gLK-120355.jpg 4 14 2

Tokio Hotel je největším objevem mezi německými kapelami všech dob. Skvělé písně čtyř sexy hochů běží na televizních stanicích VIVA, MTV a hrají se ve všech rádiích. Kapela prodala již stovky tisíc singlů, alb a DVD. Před nedávnem, když si ještě říkali Devilish, se museli Bill, Tom, Gustav a Georg na svých koncertech občas spokojit s deseti nebo i méně návštěvníky... Dnes hrají výhradně v těch největších halách před několika desítkami tisíc nadšených fanoušků, jejichž legendární výkřiky nadšení jsou téměř dvakrát silnější než startující Jumbo Jet! Není tedy žádným překvapením, že tihle čtyři megacool kluci z německého Magdeburku už posbírali ty nejdůležitější hudební ceny. Je to téměř k nevíře a skoro zázrak, že k tomu všemu jim stačil necelý rok!... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , B4U Publishing

Tokio Hotel - So laut du kannst , 2006

Angelika92
20.03.2019 5 z 5

Jak bylo řečeno v předešlém příspěvku: Tato kniha je pro fanoušky něco jako Bible. Milovala jsem jejich hudbu, image a celkově jsem strašně měla ráda. Ale i po letech jsou pro mě TOP.

Renncha
02.02.2019 5 z 5

Tato kniha je pro fanoušky skupiny jako něco Bible, dobře napsaná,popisuje začátky kapely na jejich cestě ke slávě,kterou nyní v roce 2019 mají na celém světě.Tato kapela doprovázela moje dospívání a ted v dospělosti, jejich hudba a jejich práce mě stále doprovází cestou mého života. :) ted jsem si všimla že má kniha jednu chybku a to takovou ,že u popisku o Gustavovi dali foto Georga a u Georga foto Gustava, jinak je kniha ok.

Autoři knihy

Michael Fuchs-Gamböck