Angelika_SNS Angelika_SNS komentáře u knih

Zvlášť mám ráda Pampelišky, ale líbí se mi i Schovávaná, Třetí pomoc, Mořská panna, Křik.

14.09.2023 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Příjemná kniha s lehkým humorem.

16.03.2023 3 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Příjemné čtení pro děti.

10.05.2022 3 z 5

Falešný plnovous vánočního dědečka Falešný plnovous vánočního dědečka Terry Pratchett

Vskutku originální nápady!

05.05.2022 3 z 5

Nedostižný komorník Nedostižný komorník Pelham Grenville Wodehouse

Vtipné, čtivé, ale Jeeves od téhož autora mě bavil víc.

05.05.2022 3 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Příjemné odpočinkové čtení na chvíle klidu.

04.05.2022 3 z 5

Jedinečný Jeeves Jedinečný Jeeves Pelham Grenville Wodehouse

Skvělá kniha. Opravdu jsem se bavila

21.11.2021 3 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Super kniha. Jako obvykle

13.01.2021

Svátky s Cesmínou Svátky s Cesmínou Cara Colter

Na Harlequin dobrá kniha. S hlubší skrytou překvapivou myšlenkou. Čekala jsem jenom vánoční atmosféru, ale byl to i dobrý příběh.

19.12.2019 2 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Super kniha! Hodně zajímavé, lehce překvapivé zvraty. A krásně psané. Pěkně se to četlo. Doporučuji.

Ale je fakt, že přímá řeč bez uvozovek je děsná blbost! Zbytečně to komplikuje čtení a žádný přínos z toho není.

Nadchla mě myšlenka, že bychom neměli říkat, co je nejlepší pro všechny. S větší pravděpodobností ví člověk sám o sobě, co je pro něj nejlepší a ostatní ze svých dobrých rozhodnutí pro blaho všech mohou vytvořit spíš problémy.

Akorát nevím, koho napadlo zařadit tuto knihu do kategorie s dějem odehrávajícím se v Ostravě, když se odehrává v Praze a především v nějaké vesničce Rybná!

19.12.2019 3 z 5

Červenec má oslí uši Červenec má oslí uši Iva Procházková

Kniha byla super. Zábavná, ale zároveň zajímavá. Přinesla i několik podnětných otázek. Třeba: proč se lidé rozcházejí? Je dobře, že to tak dělají? Je to odpustitelné? Proč děláme jiným, co nemáme rádi sami (bití oslíka)?

03.10.2019 2 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Celkem zajímavá kniha, aspoň jsem si doplnila něco do klasického vzdělání. Poslechla jsem si ji převyprávěnou k pletení.

26.04.2019 3 z 5