anetka.repova Online anetka.repova komentáře u knih

Podívej, jak je hezky ve městě a na venkově Podívej, jak je hezky ve městě a na venkově kolektiv autorů

Krásná kniha pro děti, kde se na základě krásných ilustrací učí poznávat život ve městě a na venkově.

13.04.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Co napsat po dočtení knihy. Bylo to skvělé. Byla jsem nadšená, když se mi vrátila moje oblíbená postava z prvního dílu a podílela se na vyšetřování .

Příběh se mi velice líbil z toho důvodu, že zde nebylo několik vražd a autor se zaměřil na životy Baxtrove, Wolfa a dalších.

Škoda je toho druhého dílu. Ten byl za mě zbytečný, prostě jsem ho nepochopila a čekala hodně jiný příběh. Za mě by druhý díl nemusel vůbec být a třetí díl měl být druhý. Kdybych necetla dvojku nic by se nestalo.

Jinak vřele doporučuji jedničku a dvojku této série.

13.04.2020 4 z 5

Nové verše Nové verše František Gellner

Básně z pera mého oblíbeného autora. Více se mi líbí jeho sbírka Po nás ať přijde potopa a Radosti života, ale i tyto verše se mi líbily.

10.04.2020 4 z 5

Krásné příběhy, inspirativní ženy. Některé jsem neznala a byla jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

Popelka, prostorové leporelo Popelka, prostorové leporelo Zanna Davidson

Krásné prostorové leporelo o Popelce

Myšák jménem Julian Myšák jménem Julian Joe Todd-Stanton

Krásná pohádka o myšákovi. A ty ilustrace jsou krásné.

10.04.2020 4 z 5

Moře potkalo oblohu Moře potkalo oblohu Eric Fan

Ty dětské knihy jsou krásnější a krásnější. Nádherný příběh a ty ilustrace. Paráda!

Paříž pro pokročilé Paříž pro pokročilé Hana Fialová

Pro milovníky města Paříže nutnost. ????

Deníček našeho štěňátka Deníček našeho štěňátka Ivana Auingerová

Krásná vzpomínková kniha vašeho pejska. Jen,kdybych byla poctivá a pravidelně zaznamenavala události.

Zprávy z pelíšku Zprávy z pelíšku Daniela Krolupperová

Nádherný příběh, který je doplněn krásnými ilustracemi.

10.04.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Co k tomu dodat, pobavila jsem se a v mnoha případech jsem se poznala.

Kluk z hájovny Kluk z hájovny Stanislav Timofejevič Romanovskij

Kniha mého dětství. Sice ne oblíbená, ale nebyla úplně špatná.

10.04.2020 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knihu jsem si přečetla na naléhání mé kolegyně a lituju, že jsem si knihu neprečetla dříve. ????

Colleen to zkrátka umí. I když nejsem cilovka skupina, tak její milostné příběhy mám strašně moc ráda a knihu přečtu na jedno nadechnutí, jak se říká.

Takže se těším na další její příběhy. Bylo to skvělé, postavy jsem si zamilovala a všechno jsem prožívala spolu snimi.
Už se těším na další její příběhy.

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Další krásná kniha z pera mého nejoblíbenějšího spisovatele.

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nedalo se od ní odtrhnout. Sparks umí udržet spisovatele u knihy, protože jeho příběhy vás chytí za srdce, zkrátka nebudete chtít knihu odložit.

Právem se řadí mezi mé oblíbené knihy, protože se jedná o velice silný příběh, plný emocí, naděje, lásky, touhy. Krásný a silný příběh.

Doporučuji.

01.04.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Dalsi nádherná kniha od mého oblíbeného autora.

Moje srdeční záležitost.

Fáma Fáma Lesley Kara

Od knihy jsem čekala hodně a byla jsem zklamaná. Čekala jsem více napětí, to se dostavilo až v polovině knihy. První polovinu knihy jsem se nudila a říkala si, kdy se už začne něco dít.
Vše podstatné se odehrávalo v druhé půlce knihy.

Za mě dost průměr. Je to velká škoda, námět skvělý, ale snad v další knize to bude lepší.

01.04.2020 2 z 5

Smrt Smrt Stéphanie Duval

Příběh, který dětem citlivým způsobem a úměrně jejich věku popisuje smrt.

20.01.2020 4 z 5

Co to tam mám? Co to tam mám? Camille Laurans

Tak jako nejsem nějaký odborník a hodnotím na základě svého názoru a ten je takový, že kniha nemůže být pro děti od 4. let.

Jako autorky se snaží dětem popsat rozdíly mezi klukem a holkou, ale nějak se jim to nepodařilo.

V životě by mě nenapadlo pořídit jednou dětem.

20.01.2020 1 z 5

Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách Maja Säfström

Přečteno jedním dechem, kouzelné ilustrace a stručné fakta o zvířatech, které jsem nevěděla.

20.01.2020 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Oblíbená kniha z dětství.

20.01.2020 4 z 5