Podívej, jak je hezky ve městě a na venkově

Podívej, jak je hezky ve městě a na venkově https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360132/bmid_podivej-jak-je-hezky-ve-meste-a-na--Hif-360132.jpg 5 4 3

Velké poznávací leporelo pro nejmenší děti obsahuje nádherné dvoustránkové obrázky z města a z venkova plné podnětů, které ukazují, co se děje na ulici, před školou a školkou, na letišti a u nádraží, na koupališti i na venkovském statku. Děti se na nich mohou učit vyhledávat předměty, postavy i činnosti, se kterými se ve městě a na venkově setkávají.... celý text

Pohádky

Vydáno: , Pikola

Schau, wie schön ist unsere Stadt und unser Land , 2007

Efkamer
Efkamer
09.07.2020 4 z 5

Pěkná kniha, skvělá pro zvídavé děti. V porovnání s podobnými tituly (Jaro, Léto, Podzim, Zima a Noc) ale nemá tak pěkné ilustrace. Na můj vkus navíc maličko přeplácaná. Méně je někdy více.

muchomurka
muchomurka
24.06.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem narazila v knihkupectví a rovnou ji koupila. Úžasná knížka na hledání a vymýšlení příběhů. A i když je určena pro starší děti, i malé si ji užijou. Ilustrace jsou hezké, rozhodně mě oslovily.

anetka.repova
anetka.repova
13.04.2020 5 z 5

Krásná kniha pro děti, kde se na základě krásných ilustrací učí poznávat život ve městě a na venkově.