Smrt

Smrt je součástí každého života. Ne všichni rodiče si však ví rady, když se jich děti na smrt zeptají. Tato citlivá knížka podává pomocnou ruku. Co je to smrt? Probudíme se po smrti někde jinde? Nebudeme se jako mrtví nudit? Alicin dědeček zemřel a Alice si, možná jako ty, právě pokládá tyto otázky. Smrt působí smutek, máme z ní strach, přináší černé myšlenky, probouzí v lidech hněv. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422651/smrt-moje-mala-proc-e2z-422651.jpg 4.52
Literatura naučná, Pro nejmenší
Vydáno, Svojtka & Co

Mort

Kniha Smrt

bibi.r
02. prosince

Výborný příběh, který velmi citlivým přístupem vysvětluje malým dětem, co je to smrt.
Představuje také různé způsoby, jak se smrtí každý vyrovnává jinak a že vlastně nic z toho není špatně. Že každý ten způsob je prostě lidský. Že někdo může být smutný a plakat a někdo jiný se zase může vztekat a zlobit.
Kniha byla opět psána ve spolupráci s dětským pediatrem.

smrt zármutek

Autoři knihy