anais anais komentáře u knih

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Nechápu, jak může někdo takovou e-mailovou blbost vychvalovat až do nebes.

07.02.2017 1 z 5

Ženy, které příliš milují Ženy, které příliš milují Robin Norwood

celkem mě vyděsilo, když jsem se našla téměř ve všech patnácti bodech příliš milujících žen :-)

05.01.2017 4 z 5

Časovaná smrt Časovaná smrt Sidney Sheldon

Opět skvělý kousek. Chtěla jsem dát šanci i jinému autorovi, ale jsem nějaká zmlsaná a dám si přes Vánoce ještě něco. Všem krásné odpočinkové svátky nad knihou!!!

22.12.2015 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Velké zklamání. Moc jsem se na knihu těšila, ale kromě sexu jsem v ní nenašla nic, čím by mě nadchla. Snad jen ke konci se začalo něco dít, ale zase se tam objevilo příliš mnoho postav a netušila jsem, kdo je kdo.

01.11.2015 1 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

kniha by byla skvělá, kdyby v ní rušivě nepůsobily dva prolínající se příběhy

16.09.2015 3 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Asi jsem neskromná, čekala jsem víc.

27.07.2015 2 z 5

Prostitutky Prostitutky Josef Moník

vůbec se to nedalo číst. Místy výběr slov tak květnatý, že to bylo jedině na škodu celé knize. Nedočtenou jsem ji odložila.

22.07.2015 odpad!

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Moc hezké čtení, dokonale popsané prožitky a pocity ženy, které odrostla dcera a ona má pocit, že už zůstane nechtěná a sama.

13.07.2015 5 z 5

Králožroutky Králožroutky Jan Cézar

kdyby tam nebylo příliš květnaté mluvy a okolních myšlenek, možná by se to i líp četlo, nebavilo mě neustále hledat nit mezi tím vším okolním balastem - odloženo, nedočteno

12.01.2015 odpad!

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

nějak příliš obyčejné, chyběla mi tam nějaká akce

10.01.2015 1 z 5

Osudy žen Osudy žen Romana Szalaiová

čekala jsem nějaké zajímavé příběhy, ale kniha začala jako interview a ani po pár stránkách mě nenadchla, hledala jsem důvod, proč číst dál, marně.

10.01.2015 1 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Neskutečná blbost o nadrženým magorovi a žádný děj.

06.12.2014 odpad!

Pohádkář Pohádkář Barbara Nesvadbová

Na knížku jsem se moc těšila, ale nějak jsem se v tom začala ztrácet, kdo je vlastně kdo a to mě mrzí. velké zklamání

17.10.2014 1 z 5

Ikona Ikona Frederick Forsyth

pěkné, ale trochu moc politických detailů a člověk se v tom brzy ztrácí

20.07.2014 4 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Začátek mě nabudil, ale pak se to vleklo, přeskakovala jsem zdlouhavé odstavce někdy i stránky, jen abych už byla na konci a zjistila, jestli je vrahem zahradník. Veliké zklamání nakonec.

15.06.2014 odpad!

Ošklivý konec hezkého začátku Ošklivý konec hezkého začátku Jana Javorská

zajímavě napsaný příběh ženy, která se nechce smířit s osudem. Žárlivý manžel, který ji stíhá na každém kroku, rozvod, milenec, smrtelná autonehoda, kriminální zápletka. Líbil se mi děj zasazený do kraje kolem středozemního moře. Hlavně Sardinie a statek v Itálii. Hezky se mi to četla a přečetla jsem to jedním dechem za dva dny.

29.05.2014 5 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

v půlce odloženo nedočtené :-(

11.05.2017 1 z 5

Co jsme si neřekli Co jsme si neřekli Rory Dunlop

Nuda, nějak jsem se nemohla začíst a stále mi chyběl děj.

29.04.2017 1 z 5

Čínská nevěsta Čínská nevěsta Mary Jo Putney

klasická červená knihovna, která nenadchne ani neurazí

27.01.2017 3 z 5

Specialista Specialista Tom Cain (p)

Moc hezké a akční čtení.

19.11.2016 5 z 5