Králožroutky

Králožroutky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4952/kralozroutky-4952.jpg 2 11 3

Mít ruce od krve, nebo od pracího prášku? To se ptá každá mladá žena, než se vrhne mezi muže, ale jen málokterá to vysloví nahlas. A jen málokterá pak bezohledně trhá srdce za srdcem, když se žene za láskou a penězi jako hlavní hrdinka strhující sexystory KRÁLOŽROUTKY. Vnadná, chytrá, bestiální Radka! Ano, KRÁLOŽROUTKY jsou o tom všem. Ale nechybí ani pořádná dávka romantiky nebo atraktivní prostředí, kde se příběh odehrává - například zákulisí českého Parlamentu, zpravodajství TV NOVA či poodhalení světa celebrit. Dostane nakonec Radka toho svého Krále, přitažlivého, bohatého, sexuálně výkonného muže? ... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Jota

anais
anais
12.01.2015 odpad!

kdyby tam nebylo příliš květnaté mluvy a okolních myšlenek, možná by se to i líp četlo, nebavilo mě neustále hledat nit mezi tím vším okolním balastem - odloženo, nedočteno

Oter
Oter
28.09.2011 3 z 5

Jednoduchý románek, který učí, jak jít za svým i přes mrtvoly stávajících manželek. Každopádně tohle dílo je vhodné, pokud nechcete myslet, takže třeba na dovolenou k vodě.

Verrrunka
Verrrunka
04.02.2011 3 z 5

Jednoduchý, sexuálně laděný románek pro ženy.