Amifa Amifa komentáře u knih

Froddy – přítel z pravěku Froddy – přítel z pravěku Iva Vyhnánková

Velmi hezký příběh o přátelství a odvaze.

02.12.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Opět a zase velmi čtivá kniha. Ze začátku jsem si myslela, že se stalo úplně něco jiného než se stalo :-) Moc se mi líbí autorčin styl, kdy až s poslední stránkou máte teprve skládanku poskládanou.

29.11.2020 5 z 5

Pohádky pro zvířátka Pohádky pro zvířátka Marie Kubátová

Vcelku hezké pohádky, možná některé moc dlouhé, že děti nevydržely poslouchat celé. Nejhezčí byla předposlední pohádka s říkankami.

23.11.2020 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Zajimava, pekna kniha.

20.11.2020 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Jako vzdy, nezklamala. Klasicka klasika - mam ty basne, i pres jejich pochmurny ton, rada.

15.11.2020 5 z 5

Srdce na prodej Srdce na prodej Radka Zadinová

Nádherná kniha. Velmi se mi styl paní spisovatelky líbí, určitě si přečtu další její knihy.

14.11.2020 5 z 5

Stíny v duši Stíny v duši Radka Zadinová

Nadherna, takova "cista" kniha. Moc se mi libila.

13.11.2020 5 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Zajímavá kniha, velmi dobře se četla.

04.11.2020 5 z 5

Zápisník milovnice knih Zápisník milovnice knih Jana LeBlanc

Parádní zápisník, super tipy na to co číst, jen jednu vadu pro mě má, je říjen a jsem na konci :-) :-) Tak budu muset koupit další :-)

01.11.2020 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Vtipné, pravdivé - oba díly mě moc bavily.

31.10.2020 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trochu jsem se s knihou "prala" pribeh pekny, jen Sedmilharky a Manzelovo tajemstvi se mi cetli lepe.

26.10.2020

Fanfárie Fanfárie Miloš Kratochvíl

Příběhy hezké s ponaučením, ale celkově nás příliš nenadchla

18.10.2020 2 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Celá série mě bavila, i tato kniha z pohledu Hardina a ostatních postav z předešlých knih.

18.10.2020 5 z 5

Prevítovi Prevítovi Roald Dahl

Dnes jsem využila jako čtení při Tvořivých činnostech ve škole, děti měly za úkol nakreslit dle fantazie obal k této knize, na základě mého čtení. Velmi se při čtení bavili. A během dvouhodinovky jsme zvládli celou knihu. Zábavná, vtipná, místy možná trochu nechutná, ale to dnešní děti baví.

17.09.2020 5 z 5

Patnáctiletý kapitán (převyprávění) Patnáctiletý kapitán (převyprávění) Ondřej Neff

Četla jsem dětem, bavilo nás :-)

17.09.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Až do poslední chvíli vlastně nevíte co se komu stalo, skvěle napsané, čtivé.

15.09.2020

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhy dil se mi libil mnohem vic nez prvni.

06.09.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Prijde mi, ze pribeh je neco mezi 50 odstiny sedi a stmivanim, ale ve finale se mi kniha cetla dobre a Hardina a Tessu jsem si oblibila. Jdu na dalsi dil :-)

04.09.2020 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Pekna kniha, zajimava zapletka, i kdyz jsem tak nejak od zacatku tusila, jak kniha skonci. Ale i tak napinave do konce.

23.08.2020 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Smutny a zaroven zabavny pribeh. Moc hezka kniha.

21.08.2020 5 z 5