Always a reader Always a reader komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Tento dil byl takovy zvlastni.. a moc pěkny, zakončený. Konec byl sice trochu kýč, ale doufala jsem ze tak dopadne... s nim.. nebo jako druhou moznost konce jsem si predstavovala vsechny mrtve. To by mi taky nevadilo.
Jak uz jsem urcite psala u nejakeho jineho dilu: Moc se mi libi autorcina predstavivost a i styl psani neni spatny.

10.10.2015 5 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Knížka je moc pěkná a sedí mi i styl psaní. Někdy bych si ráda přečetla celou sérii, ne pouze bokovky (ale i ty jsou moc dobre).

05.10.2015 5 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Pěkný díl. Konec proste nutí číst další díl.

25.09.2015 4 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Je to moc pěkná, zajímavá knížka. Kvůli ní bych si i někdy ráda přečetla celou sérii Škola noci.

16.09.2015 4 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Ze začátku se mi to zdálo dost podobné jednomu z předchozích dílu. Ale pak už se začly dít zase jiné věci a přestože série má tolik dílů, události se neopakují - jen to, že jsou vždycky tak šťastní a pak jim hrozí nebezpečí. Ale nebezpečí je to pokaždé jiné. Upíři deníky mám tedy stále ráda, jen o malilinko míň než když mi bylo 13.

24.08.2015 4 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Teď s odstupem času už to nežeru zas tolik. Myslím, že tyhle knížky jsou tak pro 13 leté-v té době jsem je zbožňovala, ale teď už jsem si zvykla na jiné. Přes to dávám 4*, protože jsou to skvělé knížky.

17.08.2015 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Druhý díl se mi taky líbil, oddychovka-klidná knížka na léto akorát k babičce. Co se mi líbilo asi nejvíc byl Austin (sarkasmus, vtípky) a taky jeho výzvy.

08.08.2015 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Je to taková velice pěkná oddychovka. Moc se mi líbil námět šestnáctého století, renesance a Florencie.. :)

05.08.2015 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Do čtení tohoto dílu jsem se musela opravdu hodně nutit... vůbec se mi nechtělo číst. Ale nakonec jsem se prokousala ke konci. Naštěstí. Není to tak špatná knížka, jen mě prostě nějak nebavilo..ji číst... a to se často nestává.

29.07.2015 2 z 5

Malá mořská víla Malá mořská víla Danuta Wróbel

Malá mořská víla-klasická dětská pohádka.

Ošklivé káčátko Ošklivé káčátko Hans Christian Andersen

Tuhle knížku si ještě pamatuji-že se mi líbila. :)

Heidi a strašidelný zámek Heidi a strašidelný zámek Marie-José Maury

Velice pěkné čtení pro mladší.

09.07.2015 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Moony Witcher (p)

Po prvním díle jsem samozřejmě chtěla číst další.. a tak jsem ho přečetla a nezklamal mě taky se mi před pár lety moc líbil

09.07.2015 5 z 5

Kniha kouzel Kniha kouzel Moony Witcher (p)

Do tohohle dílu jsem se před pár lety zamilovala. Je to velice zajímavý příběh a pěkně napsaný

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

Knižku už jsem četla před nějákou dobou a vím, že jsem jí četla s obtížemi-příliš mě nezaujala

09.07.2015 3 z 5

Deset – Neobyčejný deník obyčejné holky Deset – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Kdysi se mi tato kniha docela líbila, takové jednoduché čtení

09.07.2015 4 z 5

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Kdysi se mi tyto knihy moc líbily :)

Zajatci kondorů Zajatci kondorů Angela Dorsey

Moc pěkné knížky, takové jednoduché čtení

09.07.2015 5 z 5

Po bouři Po bouři Lauren Brooke (p)

Moc pěkné knížky, takové jednoduché čtení

Magický příliv Magický příliv Angela Dorsey

I když nejsem moc na koně, tyhle knížky mě baví