Zajatci kondorů

Elenin otec uvízl i s koněm v horách. Tuto zprávu se Elena dozví od neznámé dívky s krásnýma jantarovýma očima, kterou však nikdy předtím neviděla. Angelika jí také poví, že ona jediná ho může zachránit. I přes pochybnosti o pravdivosti této zprávy se Elena na hřbetu své klisny vydává do hor. Do oblasti, kde krouží kondoři připravení zaútočit na každou kořist. Ač věřila, že její otec je zdráv a v bezpečí, postupem času se začíná velmi znepokojovat. Tajemná Angelika se objeví spolu se svým nezkrotným koněm Lunou i tady. Co je vlastně zač? Jako by ani nebyla z tohoto světa...Podaří se jim otce dostat do bezpečí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48756/andel-koni-knizni-rada-zajatci-kond-Caf-48756.jpg 4.236

Anděl koní - knižní řada 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

18.07.2019

Krásná kniha :)

Always a reader
09.07.2015

Moc pěkné knížky, takové jednoduché čtení

LucyMi
08.03.2014

Toto je dramatická knížka, která se vmísí do srdce čtenáře, který koně moc nemusí. :) Tuhle knihu jsem si četla mnohokrát, i když jsem věděla o čem je. :3

kowalenska.m
25.02.2013

Znovu nádherné popisy. Tajemné rokle atd. Ale nic moc mi to neříkalo. Toto prostředí neznám. Přesto mě zaujali kondoři. Naopak dívka s jantarovýma očima zas tak ne.