Opuštěná

Opuštěná https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48757/opustena-48757.jpg 4 64 9

Laura po smrti své matky žije pouze se svým otcem. Jednoho dne zjistí, že je sledována neznámou osobou a proto ji otec pošle na prázdniny k tetě, kde na ni čeká překvapení v podobě koně jménem Rytíř. Při jedné vyjížďce zavede Rytíř Lauru na starý opuštěný statek, kde zažije neuvěřitelné věci.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Abandoned , 2006

Lovehorses365
08.03.2023 5 z 5

Jedna z mojich nejoblíbenějsích knih!!!!!:)

Juliiik138
17.08.2021 4 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, když jsem byla mladší! Pokud máte rádi koně a příběhy o nich, Angela Dorsey je za mě nejlepší!

veronikahessy
08.05.2020 5 z 5

Byl to krásný příběh :)

Byxy123
15.01.2020 4 z 5

Tato kniha mě velmi bavila, jak zápletkou, tak rychlostí příběhu. Zbytečně se netáhl, akorát bych měla malinkou výtku. :D Když si Laura údajně vyvrtla kotník a o pár stránek dál se radostí točila dokola, tak mi to moc smysl nedávalo, ale možná jsem jen hnidopich. :D Ale všechno ostatní bylo pěkné a asi jednu větu před tím, než přišla na to, kdo ji sleduje, mi to došlo taky. :) :D

lucisa3840
08.07.2015

je to moc pěkná knížka. Upřímně, věděla jsem, že ten kdo jí sleduje je její **** (nebudu to prozrazovat, aby jste to neměli zkažené, kdyby jste to právě četli ;) )
A TAKY BYCH SE CHTĚLA ZEPTAT, JESTLI EXISTUJÍ DALŠÍ DÍLY TÉTO KNIHY - ODPOVĚĎ NAPIŠTE PROSÍM DO ZPRÁV

LucyMi
08.03.2014

Krásná knížka (jako každá), ale moc mě nenadchla. :/

Kniha12
09.02.2014 5 z 5

Je to skvělá knížka (alespon pro mě) doporučila bych jí všem.Je to o dívce Lauře kterou začne sledovat ........ no a asi víc nepovím at mate překvapení.Ja osobně jsem překvapena byla když jsem zjistila co se stalo.
A jak jsem říkala doporučuji!

Mischone
25.09.2013 5 z 5

Tento typ příběhu naprosto zbožňuju. Návraty do minulosti, prolínání časů... Suprově napsané, dokonce jsem tu knihu četla snad 3x s odstupem času. Je má velmi oblíbená z edicí od bývalého Pony Clubu.

dendisek3
15.08.2012 4 z 5

Tahle knížka se mi od AD velmi líbila.

Angela Dorsey
kanadská, 1971