alisondidilaur alisondidilaur komentáře u knih

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Tuhle knížní sérii naprosto zbožňuji.Musela jsem si pořídit všechny díly :)

25.03.2015

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Já nevím jak ostatní,ale mě se kniha moc líbila.Shlédla jsem nejdříve seriál i oba filmy a přečetla jsem si recenze a nic jsem nečekala.Ale opravdu povedená kniha!!

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Knihu jsem odložila.Nemohla jsem se do ní začíst.Proto nejze hodnotit jaká byla.

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Pěkná.Takových pár příběhů.

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Knihu jsem si naprosto zamilovala.Oba díly.Těším se na další

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Zoey prostě zbožňuju.Každý dí má něco do sebe.Těším se na další.

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Jako ostatní knihy autorky se mi velice líbíla.

Poslední píseň z Isfahánu Poslední píseň z Isfahánu Naïri Nahapétian

Pěkná.

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Nečekala jsem,že se mi zalíbí.Prvních pár stránek jsem přemýšlela,zda nemám knihu odložit.Nakonec jsem ráda,že jsem ji dočetla a těším se na další díl.

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Jako celá serie, tak i tento díl neměl chybu!!

Ukradené kouzlo Ukradené kouzlo Jill Murphy

Na těchto příbezích čarodějnice Mildred jsem vyrůstala.A i po letech ji mám ráda.

Ukradené kouzlo Ukradené kouzlo Jill Murphy

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Pěkná kniha.

Rozpolcení Rozpolcení Gabriella Poole

Jako ostatní díly prostě bombastická.Tato serie je jedna z mých oblíbených.Těším se na poslední díl jak to vše dopadne!

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Velice se mi líbila :)

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Kniha byla přesně podle mého gusta.Doporučuji pro ty kdo má rád fantasy :)

Dokonce mi i kluka svedla Dokonce mi i kluka svedla Věra Řeháčková

Knížka se mi líbila.Doporučuji si ji přečíst!

25.08.2014

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Alex Flinn je neuvěřitelná autorka!!Knížku jsem zhltla za den,protože jsem se doslova od ní nemohla odlepit.Líbí se mi,že se tam sice okrajově ale přeci objevil Nick a že to bylo rozvedeno jako menší pokračování z pohledu Caitlin.Jedním slovem knížka je dokonalá!!!Já jí nemám co vytknout a těším se na další knížku od Alex Flinnové a doufám,že bude co nejdřív.!

22.08.2014 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Je to moje první knížka od této autorky.Obávala jsem se,že mě nebude bavit a čekala jsem velkou nudu.Ale musím říct,že Tess píše bombasticky.Do postav se dá dobře vžít,zápletka byla velmi dobrá a píše o věcech,které se opravdu stali.Takže jsem knihu zhltla za den :).Zárověň už vím co chci dále číst :)

20.08.2014

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Tak na Percyho jsem se těšila nejvíc.V prvním díle mi chyběl.Ale dočkala jsem se :)

20.08.2014