Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Nechápala jsem Ilonu,jak mohla tak dlouho žít v takovém manželství.A potom problémy s Alicí.Myslím,že kdo si tohle neprožil,nikdy nepochopí o co jde.Obdivuji i Kamilu,její statečnost,s kterou se rvala o svůj život.Byla to prostě nádhera.

03.04.2020 5 z 5

Čistá láska Čistá láska Jana Benková

Stále jsem čekala,že přijde něco u čeho řeknu wau....super.Nic takového se nedostavilo.Bohužel.Byl to jednoduchý příběh,stále o tom samém a v polovině knihy už unavující.Dvě hvězdičky za recepty nakonec.

02.04.2020 2 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Byla to nádhera.Zatím mě žádná kniha od této autorky nezklamala.Myslím,že patří mezi nejlepší autorky románů pro ženy ze současnosti.Opravdu super.

02.04.2020 5 z 5

A co s tím má společnýho láska? A co s tím má společnýho láska? Anna Tůmová

Kniha mě ničím nenadchla.Přestože jsem se hodně snažila knihu dočíst,byla jsem zklamaná.

01.04.2020 1 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Moc hezké,přestože konec byl celkem předvídatelný,pobavilo mě to.Jedna z těch lepších knih od J.Benkové

01.04.2020 4 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Pro mě to byl takový průměr.Hlavně nemá ráda,když v příběhu někdo mluví sprostě.

01.04.2020 3 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Příběh byl moc hezký.Myslím,že v životě to není takhle jednoduché a nešlo by to všechno tak hladce,ale mě se to i přesto líbilo.

31.03.2020 4 z 5

Modrý slon - O čem všem je láska.... Modrý slon - O čem všem je láska.... Vlastina Svátková

Kniha nebyla špatná,jen mi vadilo přeskakování v čase.

31.03.2020 3 z 5

Opuštěné...a konečně šťastné Opuštěné...a konečně šťastné Marie Formáčková

Po prvním příběhu jsem byla nadšená.Moc se mi líbil.Druhý mi připomínal ten první a nakonec jsem zjistila,že jsou všechny skoro stejné,jako přes kopírák.Všechno jen horní vrstva,bohatí,nadaní.A kde zůstali ostatní normální lidé?

30.03.2020 3 z 5

Pozdě Pozdě Marie Chvojková

Začátek byl pěkný,ale vyprávění po válce už nebylo ono.

30.03.2020 2 z 5

Křižovatky žen Křižovatky žen Taťána Březinová

První příběh byl hezký,druhý mě nenadchl.Nějak jsem se nemohla začíst a knihu odložila

30.03.2020 3 z 5

Pavučiny touhy Pavučiny touhy Iva Tajovská

Kniha se mi celkem líbila,jen kapitoly o Anně byly zvláštní,takové,že až zaváněly fanatismem.Ke konci jsem je už jen zběžně přelétla.Ostatní jsem si dokázala představit,že je napsal sám život.Moc hezké.

Irena Irena Helena Němcová

Kniha se četla dobře,jen se mi zdálo,že je to dost přitažené za vlasy,nenaplněná láska na celý život-žádný jiný chlap a setkání až když už je konec?Trochu k neuvěření.

Kruh života Kruh života Lenka Vrbová

Nelíbilo se mi to.V celé knize nebyl nikdo,kdo by byl trochu štastný.Bylo to dost depresivní,samá negativa.A ten konec,který by mohl být trochu pozitivní-zase nic.

29.03.2020 2 z 5

Cestou ven se neohlížej Cestou ven se neohlížej Jitka Prokšová

Nevadí mi prolínání dějových linek,ale nebylo to nic moc.Snad nejlepší byl konec příběhu.

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Bylo to v celku humorné čtení.Někdy trochu přitažené za vlasy,ale jako oddychovka na vyčištění hlavy,proč ne.

20.01.2020 3 z 5

Náhrdelník lásky Náhrdelník lásky Kat Martin

Myslím,že to nebylo vůbec špatné.Příběh trochu jednodušší,ale četlo se to samo.

09.01.2020 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Miluji už hodně let L.Lanczovou.Přečetla jsem všechny její knihy.Některé jsou lepší, některé horší,ale žádná není špatná.Tato kniha patří mezi ty lepší.Myslím,že se opravdu povedla.

09.01.2020 3 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Nebylo to špatné,ale ani nijak závratné.Tak půl na půl.

08.01.2020 3 z 5

Dům žen Dům žen Catherine Cookson

Není to můj šálek kávy.Kniha se dala číst,ale když se z otce vyklubal p......nebudu prozrazovat těm,kteří nečetli,přestala se mi kniha líbit.Ani ten konec nebyl úplně okey.

08.01.2020 3 z 5