Křižovatky žen

Křižovatky žen https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38850/krizovatky-zen-38850.jpg 3 16 6

Dvě novely o současných ženách, jimž komplikují životy muži a vše, co s nimi souvisí. Příběh plnoštíhlé prodavačky z lahůdkářství je příběhem zakomplexované mladé ženy prosté sebevědomí, která se v bezbřehé touze uniknout samotě nechá zneužívat muži pozoruhodných typů, aby nakonec našla štěstí jako matka. A že je otec neznámý, to je vzhledem k okolnostem ještě to nejlepší, co jí mohlo potkat. Druhá novela je popisem vzestupu, pádu a opětného vzletu Dámského podnikatelského klubu. Pád téměř na samé dno způsobil jediný mužský zaměstnanec, který citelně narušil hospodářskou i mravní integritu spolku. Touha po emancipaci je však silným motorem, který dokáže překonat i ty nejzáludnější překážky. ... celý text

Ála1968
30.03.2020 3 z 5

První příběh byl hezký,druhý mě nenadchl.Nějak jsem se nemohla začíst a knihu odložila

JancaMia
09.01.2020 3 z 5

Nedalo se odtrhnout , přečteno během dopoledne, autorce věříte každý radek, kniha je velice skutečná .

lapagerie
29.11.2018 3 z 5

Ráda si čtu podobné příběhy, jsou tak uvěřitelné, tak normální. První novela o plnoštíhlé Magdě mě moc nepohltila, ale četla jsem hezky. čekala jsem nějaké konkrétnější rozuzlení, ale jeho absence mi ani nevadila. tzak to v životě chodí. Druhá novela o dámském klubu byla zajímavější, rozvětvenější, pestřejší. Zajímaly mě osudy jednotlivých členek klubu, jejich tajemství a temné stránky. Docela by mě zajkímalo, jak to se všemi bylo dál.

Pavouček2
24.10.2018 2 z 5

První příběh byl fajn, do druhého jsem se nějak nezačetla.

Aleh
09.10.2016 3 z 5

Ženy na křižovatkách. Ženy, které hledají své místo ve světě, touží po lásce, štěstí, porozumění. Ženy, kterým nechybí sebevědomí, ale i ty, které ho mají pomálu, všechny by chtěly naplnit svůj život láskou a mít pro koho žít. A někdy je to tak moc složité… Věčně se opakující koloběh života.

kika 13
07.11.2012 3 z 5

O ženách a jejich umění najít štěstí.Dvě telenovely.

2005  50%Nevěry
2006  79%Tři holčičky na římse