Opuštěné...a konečně šťastné

Opuštěné...a konečně šťastné https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11973/opustene-a-konecne-stastne-11973.jpg 3 14 4

Kniha vypráví životní příběhy dvanácti žen, které potkal stejný osud. Dvanáct žen přijíždí na terapeutické soustředění do horského hotelu. Jejich životní příběhy se shodují v jednom - všechny jsou rozvedené a důvodem byla manželova nevěra. Manžel je sice opustil, ale jak napovídá název knihy - nyní jsou konečně šťastné...... celý text

Sharona73
04.05.2020 5 z 5

Tohle by měla být povinná četba. Nádherná kniha.

Ála1968
30.03.2020 3 z 5

Po prvním příběhu jsem byla nadšená.Moc se mi líbil.Druhý mi připomínal ten první a nakonec jsem zjistila,že jsou všechny skoro stejné,jako přes kopírák.Všechno jen horní vrstva,bohatí,nadaní.A kde zůstali ostatní normální lidé?

alenkacermi
16.12.2018 2 z 5

Já vlastně ani nevim, jestli se mi to líbilo. Nejdřív jsem se zhrozila, že je to příběh 12 žen a pak mi to na konci zase přišlo moc rychle ukončené. Tak nějak podvědomě se začnou čtenářky bát, jestli je doma všechno v pořádku.

1alena1
09.08.2011 5 z 5

Úžasné počtení pro ženy, poučné - velmi poučné pro dnešní ženy středního věku. Vřele doporučuji všem osobám něžného pohlaví nad 40 let (samozřejmě i mladším).