AKO AKO komentáře u knih

Popel půlnoci Popel půlnoci Lara Adrian (p)

Ani šestý díl této série nezklamal. Konečně dosáhl svého štěstí i Andreas, překonal svého ohnivého démona a pomstil svou temnost. Už se neumím dočkat dalšího dílu. Doufám, že v něm autorka pořádně zaangazuje prastarého.

24.06.2017 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Výborná kniha plná odhalení a vášně. Děj je zajímavý a spád.

09.06.2017 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úžasné, úžasné, úžasné. Celá trilogie neměla chybu a poslední díl jsem proplakala. Nečekaný konec a velice dojemný. Stojí za to si to přečíst!!!!!!

07.06.2017 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha dokáže již od začátku vtáhnout čtenáře do sebe. Její strhující děj Vám nedá vydechnout. Chvilku se smějete, nadáváte a v další zase brečite. A pak se divíte, že kniha je přečtena, ale děj je stále šíleně otevřený. Takže, rychle na další díl.

04.06.2017 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Jako vždy ani tento díl neměl chybu a velice se mi líbilo, že autorka postupně odhaluje životy ostatních postav v celé knižní sérii.

11.05.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Tento díl mě opravdu dostal. Neustale jsem měla nakrajicku abych neprolila pár slz spolu s hrdiny tohoto dílu. Autorka píše úžasně a nejde se od knihy odtrhnout dokud není přečteno. Vývoj děje byl pro mě v některých případech dost nečekaný. Už se neumím dočkat dalšího dílu.

08.05.2017 5 z 5

Pán hrůzovlády Pán hrůzovlády Rachel Caine (p)

Pátý díl se úseky hrozně táhl ale konec byl fantastický. Dost mě překvapil a celkově hodnotím 5.dil velmi pozitivně. Bylo zde mnoho zvratů, které jsem vůbec nečekala. Už se těším na další díl.

12.03.2017 4 z 5

Ples mrtvých dívek Ples mrtvých dívek Rachel Caine (p)

Příběh byl napsaný lépe než předchozí díl. Zcela jsem ho pochopila a již jsem se v deji neztrácela.

08.03.2017 3 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

Děj knihy byl docela zajímavý, bohužel mi ale vadil styl jakým autorka příběh napsala. Přišlo mi to spíše jako neosobní vyprávění. Kolikrát jsem se v tom úplně ztratila a vůbec netušila koho popisuje nebo kdo se s kým baví. Bylo to dost chaotické.

08.03.2017 3 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Po přečtení nynějších 4 knih této série musím přiznat, že nebyla špatná ale rozhodně se nemůže rovnat sérii Mercedes Thompson. Není taková vtipná, některé části jsou zbytečné protahovany až se čtenář začne hrozně nudit. Pořád jsem nějak čekala, že se děj knih bude více točit kolem postavy elfa Trenta a že se spolu s Rachel milostne zapletou.... Tak si o tom, aspoň nechám zdát :-)

13.02.2017 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Další knižní série, která vás vtáhne okamžitě do děje knihy a vy si jí zamilujete. Knihy jsou velice zábavné přitom nechybí napětí, zlodusi a pořádná detektivní práce. Autorcin popis postav je fantastický. Celkově její psaní mi přijde přímo brilantní. Už se neumím dočkat dalšího dílu.

31.01.2017 5 z 5

Miluji knižní sérii Harryho Pottera. Vždy je to napínavé, zábavné a v posledních dílech velice temné a smutné. Napětí střídá napětí a stejně tak i vtipné a romantické pasáže. Čte se to samo.

31.01.2017 5 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Tato série mě bohužel nezaujala a knih o vlkodlacich, upírech i jiných nadpřirozených bytostech jsem přečetla hodně. Knihy byly pro mě málo zajímavé. Neustale tam omývali dokola to stejné. Příliš depresivní a málo vtipu. Nevím jak vy ale já se ráda u knihy nejen bojím ale i zasměji.

31.01.2017 2 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Úžasná kniha plná napětí a akce. Děj je neustále zajímavý a nutí to čtenáře aby knihu přečetl jedním dechem. Autorka umí čtenáře v táhnout do příběhu hned od začátku.

09.01.2017 5 z 5