Akjort

Den TrifidůDen TrifidůJ. Wyndham (pseudonym)

Celý příběh se mi moc líbil. Způsob, jakým autor příběh psal, dokázala jsem se vžít do děje. Při nějakých úsecích mě docela zamrazilo, například projíždění pozdějším Londýnem. Z téhle knihy mi plyne více než jedno ponaučení. I když tato kniha nepatří mezi nejnovější, stále zapadá do přítomného světa a způsob, jakým je napsána si myslím, že ještě dlouho bude. Rozhodně všem čtenářům doporučuji přečíst.

28.12.2021

Aréna smrtiAréna smrtiSuzanne Collins

Při nějakých úsecích jsem úplně přestala vnímat okolní svět a vnořila jsem se do děje, jako bych já byla hlavní postava. Svět byl velice dobře popsán. Přečetla jsem už všechny díly Hunger games a nejvíce se mi líbil právě tento první díl. Rozhodně tuhle knihu všem doporučuji. Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

08.05.2021

Čarodějův synovecČarodějův synovecC. S. Lewis (pseudonym)

Nádherná kniha. Škoda, že jsem ji tak rychle přečetla. Moc ráda bych se také někdy podívala do Narnie. Vždycky, když jsem byla smutná, tak stačilo otevřít knihu a začít číst, vnořit se do příběhu.

Robinson CrusoeRobinson CrusoeDaniel Defoe

Knihu jsme dostali jako povinnou četbu. Bála jsem se, že mě nebude bavit, to jsem se ale spletla. Celý příběh se mi moc líbil a hrozně mě zaujal. Jak jsem četla, tak jsem si dokonce chvílemi přála něco takového zažít, ale někdy jsem zase na něco takového ani nedokázala pomyslet.

08.05.2021

Modrá jako safírModrá jako safírKerstin Gier

Krásný příběh, hrozně se mi líbil vztah mezi Gwendolyn a Gideonem. Super hlášky, někde jsem se docela hodně nasmála. Moc jsem si oblíbila Xemeriuse. Tuhle knížku moc doporučuji.

07.06.2021

Zelená jako smaragdZelená jako smaragdKerstin Gier

Škoda, že je konec. Skvělý příběh. Moc doporučuji přečíst.

07.06.2021

Rudá jako rubínRudá jako rubínKerstin Gier

Příběh byl velmi pěkně vymyšlený a zpracovaný. Knížka se mi celkově líbila, taková poklidná a oddechová.

21.05.2021

Labyrint: ÚtěkLabyrint: ÚtěkJames Dashner

Knížku jsem přečetla sice už dávno, ale pořád ve mně něco zanechala. Hrozně jsem si oblíbila Newta.

09.06.2021

Strážci příběhůStrážci příběhůMechthild Gläser

Líbilo se mi, že zde bylo spousta odkazů na jiné knihy. Velice zajímavý a promyšlený příběh.

09.05.2021

AlianceAlianceVeronica Roth

Příběh jsem si přečetla, ale hodně mě zklamal. Musela jsem se tím prokousat a až někde za polovinou mi všechno začalo dávat docela smysl. První a druhý díl, oba byly super, ale tenhle se moc nepovedl. Rozhodně ale doporučuji přečíst.