aja11 aja11 komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

První jsem četla Veroniku a byla jsem trošku zklamaná. Možná jsem čekala víc, nevím. Ale Jáchym mě nadchl a líbil se mi mnohem víc. Proto jsem i ráda za to pořadí. Taky oceňuji propojení příběhů a že to nebylo tak humorné jako Erotikon? Proč? Vždyť každá knížka je o něčem jiném a Patrik přece nemusí psát jenom humorné knihy. I když i tady byl humor.

22.12.2016 4 z 5

Bojíš se tmy? Bojíš se tmy? Sidney Sheldon

Trošku jsem se bavila, jak Diana a Kelly se tak "fantasticky " vždy ubránily svým pronásledovatelům.
Jako letní čtení super.

16.08.2015 4 z 5

Úžasně jsem se u knížky bavila. Strhující , neuvěřitelný příběh napsaný vtipně, mě opravdu dostal. Všem doporučuji. Hlavně bručounům.

10.05.2015 5 z 5

Stavitelé mostů Stavitelé mostů Jan Guillou

Byla jsem nadšená a už se těším na další díl. Bohužel, budu si muset počkat.

24.06.2014 5 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Nechápu, proč výkřik do tmy... Viewegh psal o pocitech člověka, který si něčím prošel a myslím, že se mu to povedlo. Bylo to zajímavé čtení, když to člověk nezažije, nepochopí a ani neví, jak by se on sám s tím vyrovnal.
A proč by se spisovatel nemohl podělit o své pocity ? Od toho tady je. A koho to nezajímá, tak proč to čte? Nechápu.

14.04.2014 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

čekala jsem větší a napínavější zápletky. Kdyby kniha měla 300 stránek, tak bych řekla dobrý, ale takto to bylo zbytečně natahované...

24.03.2014 3 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

No právě, ten styl psaní se mi nelíbil

15.03.2013 2 z 5

Rubín Rubín Ann Maxwell (p)

Zařadila bych ho - napínavý román pro ženy. Ale možná i muži si rádi přečtou, jak jsou na tom ženy s citami.

05.03.2013 4 z 5

Past Past Magda Váňová

Dobrá sonda do ženské duše, trošku mi vadila jména postav.

15.02.2013 5 z 5

Mendelův trpaslík Mendelův trpaslík Simon Mawer

Autor opět nezklamal. S fikcí zachází tak věrohodně, že mi je až skoro líto, že to není pravda.Všem doporučuji.

01.01.2013 5 z 5

Samcologie Samcologie Martin Fendrych

Co je fikce a co pravda, pane Fendrychu? Ale čte se to moc hezky.

26.12.2012 4 z 5

Vánoce nebudou! Vánoce nebudou! John Grisham

Pořád jsem čekala co se tam stane a klasika: stalo se to, co jsem očekávala.Žádné překvapení. Ale jinak příjemné čtení do vlaku.

24.11.2012 3 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Fakt dobrý příběh. Doporučuji obě u nás vydané knížky. jsou skvěle napsané.

26.10.2012 5 z 5

Zapletení Zapletení Zygmunt Miłoszewski

Doporučuji, opět dobrý a napínavý kriminální příběh.

26.10.2012 4 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Velmi dobře napsaný zajímavý příběh. Skvělé. Všem doporučuji.

26.10.2012 5 z 5