AdyKody AdyKody komentáře u knih

Andělský mág Andělský mág Garth Nix

Super. Stejně jako série Kliče od království. Nemohla jsem se odtrhnout.

21.10.2020

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

Nádherná kniha. Já mám nejradši když si k jménům můžu přiřadit obličeje. Tato kniha mi to umožnila. To, že jsou tam série, o kterých jsem neslyšela mi ani moc nevadí, protože ty informace Vám neřeknou celý příběh. Takhle si alespoň mohu předem oblíbit postavy :DDD

23.05.2017 5 z 5

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Úžasné. Ale vypadá to, že už je příběhu konec. Myslím, že by to ještě jeden nezávazný díl chtělo jako třeba "Svět po armagedonu".

21.11.2015 5 z 5

Beztvářní Beztvářní Derek Landy

Skvělá kniha. Akorát to potřebuje pokračováni. Plno otázek pro mne nebylo zodpovězeno.
SPOILER
Kde je hlava Smrtislava? Přidá se Fletcher do party? Je ten odraz nějak nebezpečný s těmi výpadky? Jak se zachová Čína po smrti bratra? Začne se Valkýra učit nekromancii? Vráti se Smrtislav? Jaké je jeho a Číny temné tajemství?

04.10.2015 5 z 5

Navěky po škole Navěky po škole Jamie Thomson

Nádherné. Jsem ráda, že to tak skončilo. Ale možná bude i 4. :-)

28.06.2015 3 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Velmi zajímavá kniha, ale konec nic moc !

01.02.2015 4 z 5

Pan Krátur Pan Krátur Chris Priestley

Četla se mi jedním dechem, byl to nádherný příběh, ale ten konec mě trochu zarazil. Doufala jsem, že to skončí jinak.

27.12.2014 3 z 5

Podlý únos Hanibala Podlý únos Hanibala Harald Tonollo

Velmi zábavný příběh. Těším se na další díl.

27.12.2014 5 z 5

Akademův živel Akademův živel Jim Butcher

Úžasné! Je akčnější něž první díl. Doporučuji :DDD

25.12.2014 5 z 5

Živly Calderonu Živly Calderonu Jim Butcher

Úžasná kniha. V běžných školách se hlavní hrdina dá dohromady s první holkou, kterou potká, ale tady ne a příběh se poté plně rozvine. Vřele doporučuji. :D

21.12.2014 5 z 5

Zóna pandemie Zóna pandemie Jeff Carlson

Nejakčnější z celé série, ale bohužel už jsem neměla sílu to dočíst, kvůli předešlým dvou dílům.

24.11.2014 3 z 5

Válka s pandemií Válka s pandemií Jeff Carlson

Sice akčnější než první díl, ale musela jsem se do čtení nutit.

24.11.2014 4 z 5

Rok pandemie Rok pandemie Jeff Carlson

Většina knihy je moc odborná, ale ke konci se to začíná rozjíždět. Takže pokud máte trpělivost a přežijete plno odborných termínů, kterým nerozumíte tak si to přečtěte.

17.11.2014 2 z 5

Byl to napínavý příběh, jenom ten konec se mi nelíbil. Doufala jsem, že to skončí jinak.

15.11.2014 3 z 5

Úžasná kniha. Škoda, že nebyla dokončená. Zajímaloby mě jak by to dopadlo. :)

31.10.2014 5 z 5

Noční škola 1 Noční škola 1 Svetlana Chmakova

Hezký příběh, ale pokračování asi nebude.

31.10.2014 3 z 5

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

No já jsem člověk co přečte cokoliv takže se mi to líbí. Hlavně to, že je to vyprávěno z pohledů dvou lidí.

23.10.2014 5 z 5

Tato kniha je skvělá. I kdyby neexistoval film, díky těm ilustracím si člověk k jménům přiřadí obličej.

19.10.2014

Mistr Džošu a broskvový sad Mistr Džošu a broskvový sad Jaroslava Kočová

Hezká jednoduchá kresba. Chtěla jsem něco lehčího na čtení a toto bylo přesně ono. A dokonce jsem se trochu poučila o zenu.

19.10.2014 2 z 5