Navěky po škole

Kdy už bude konečně všemu utrpení konec?! Temný pán i jeho pozemští kamarádi Suz a Chris jsou konečně zase zpátky na Zemi, jenže s nimi také démon Gargon a paladin Rufi no. A co je nejhorší, úhlavní nepřítel Temného pána, bílý čaroděj Hasdruban, se znovu vynořil ze smrdutých pekel – a aby toho nebylo málo, vzal na sebe podobu ředitele školy! Neslýchaná opovážlivost! Hasdruban neplánuje nic menšího než zničit Temného pána jednou provždy. A co zatím dělají Gargon, Rufi no, Suz a Chris? Klidně spolu zakládají kapelu! Temný pán musí honem něco vymyslet. U devíti pekel!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229642/temny-pan-naveky-po-skole-UUW-229642.jpg 4.523

Temný pán (3.)

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Argo

Kniha Navěky po škole

japan25
20.04.2017

Super knížka ale trochu slabší.(Porovnávám s ostatními díly)

Voda1
21.03.2017

Super!

Želvička94
10.06.2016

Boží kniha !!!

Paixan
27.03.2016

Rozhodně není tak dobrá jako předešlé díly, ale i tak jsem se na ni těšila.

pavoj
02.03.2016

Třetí kniha mi přišla trochu slabší než předchozí dvě, jakoby byla spíchnuta horkou jehlou.
Ale i tak sérii o Temném Pánovi miluji. A druhý díl je bezkonkurenční.

Želvička94
04.11.2015

Mám první dva díly a už se nemohu dočkat, až si koupím i ten třetí. Tato série knih mne velice nadchla.

LordSnape
28.08.2015

Důstojné zakončení série o Temném pánu. A když říkám důstojné, myslím tím, že to nebylo špatné, ale oproti předchozím dvoum dílům poněkud slabší. Mnohokrát opakovaný vtip již není vtipem a dobrodružství s umírněným Temným pánem už nejsou tolik zábavná. V knize se při prvních dvou třetinách prakticky skoro nic neděje, to ale nicméně vyrovnává poměrně slušně odsýpající a zajímavá třetina poslední. Ale i přesto všechno jsem rád, že tahle kniha a potažmo i celá série vznikla.

AdyKody
28.06.2015

Nádherné. Jsem ráda, že to tak skončilo. Ale možná bude i 4. :-)

Jamie Thomson
britská, 1958