adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Asi jsem to měla vzdát :-( Začít věřit na duchy,když se začne měnit rozmístění věcí po bytě?? Rozbít knihou sklo u auta?? Ajajaj! Vždyť to by nezvládly ani 'Pilíře země' a to je macatá kniha :-) ...a kdo je pachatel bylo jasné hned, jak byla postava představena. Bídná bída.

14.04.2017 1 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Jedno nudné téma v podobě matematiky plus jedno nezáživné téma v podobě informatiky, by mohlo vést k hodnoceni 2* :-) ...ale pak jsem dala mínus jedna za trapnost s blogem od nějakého emokloučka a tak vyšlo, to co vyšlo :-(

23.03.2017 1 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Kdo přečetl komplet s Harrym, tak mu tohle přijde asi slabší, ale to jen pan Nesbo ukazuje, že umí psát i romantiku. No mně se tahle severská harlekýnka líbila :-) ...a žili spolu šťastně, než je někdo našel a třeba zastřelil :-)

03.03.2017 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Podle filmu se měla napsat kniha, protože nechápu jak tahle nuda mohla vést k vtipnému filmu :-) Snad poprvé, co je filmové zpracování lepší než kniha.

29.01.2017 1 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

Taková přemíra anglické historie, až to nudilo. Ten s tím, ten proti tomu, boj, příměří, boj a mezi tím drobky hádavé romantiky. Tahle učebnice dějepisu mě moc nenadchla :-)

18.11.2016 1 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Hotel úchyláren :-D ...ta 1* je za odvahu to napsat, pustit to do světa a vlastně to i přečíst.

16.10.2016 1 z 5

V zemi korálového stromu V zemi korálového stromu Sofia Caspari

Na Novozélandskou ságu od Larkové to nemá, protože to nebylo moc propracované (viz. několik postav, se kterými se nic nedělo a hráli jen křoví), ale i tak je to líbivé počtení :-)

30.09.2016 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Kdyby byl Niall Stella pitomeček v tvídovém sáčku s buřinkou, asi bych mu to jeho chování tolerovala, ale byl to sexy Brit, takže mi to nešlo nějak dohromady. Řadím se k zástupu zklamaných čtenářek :-(

20.09.2016 1 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Vtipný úvod a pár dalších vět to prostě nezachránilo :-( Udělat z chlapů totální kentusáky je stejně trapné jako šedivý originál. Čerpání inspirace mezi houmelesáky nebyl dobrý nápad.

19.09.2016 odpad!

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Noo Jennifer měla číst noviny, co víc k tomu dodat, měla by svého chlapa o něco dřív a všeobecný přehled jako bonus :-) ...ale jinak dobrá knížka.

15.09.2016 3 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Krátká blbost, která nás připravuje na to, že máme očekávat mnohem větší a zdlouhavější blbost. Zde se jen dočteme, jak Princ šmíruje cizi lidi při sexu :-)

17.07.2016 odpad!

Písečníci (3 povídky) Písečníci (3 povídky) George R. R. Martin

Autorovu mysl asi napadl Gríška, jinak tyhle sci-fi ptákoviny vysvětlit nejdou. Plácá děj bez ladu a skladu jak Písečník svůj domeček. Deportovat knihu na Škín, ať je naše planeta v bezpečí! :-D

10.06.2016 1 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Někam do poloviny se zdálo, že by to nemuselo být nejhorší čtení, jenže chyba lávky. Z Kasie se stala totální minda a pan Dade byl tak trochu psychouš. Potrhlé zápletky, zbytečné hrdinčiny fantazie a stupidní metafora o nějakém Měsíci nad oceánem jako bonus k tomu všemu hloupému :-)

31.05.2016 odpad!

Herzog Herzog Saul Bellow

Příběh to byl dobrý, ale proč musel být obalen tolika zbytečnými žvásty :-(( Ta pomatenost Herzoga byla patrná i bez těch slavných "dopisů". Na 100% vím, že tuhle knihu už nikdy neotevřu.

23.05.2016 2 z 5

Smluvený sňatek Smluvený sňatek Jo Beverley

První a na dlouhý čas asi i poslední kniha od téhle bábiny spisovatelky. Přemíra bezbarvých postav, plochý děj, žádné extra jiskření mezi hrdiny a ta hromada blábolů ke konci ejejej :-(

12.04.2016 1 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Dokonalí, krásní a úspěšní lidé došli k dokonalému, krásnému a úspěšnému konci :-) ...jak nečekané, ale raduji se z toho konce :-)

24.03.2016 1 z 5

Život a zvláštní podivná dobrodružství Robinsona Crusoe námořníka z Yorku Život a zvláštní podivná dobrodružství Robinsona Crusoe námořníka z Yorku Daniel Defoe

Datováno léta páně 2016, kdy je knižní trh zavalen prapodivnými trilogiemi, byl pan Crusoe a jeho oblíbený den v týdnu Pátek příjemnou čtenářskou oázou :-) Už jsem málem zapomněla jak chutná kvalitní literatura :-)

22.03.2016 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Rybářská příručka protkaná erotikou s pseudozápletkou absolutně o ničem. Autorky vaří z vody nemastnou neslanou rybí polévku :-( ...víc o téhle knize napsat nejde :-(

09.03.2016 1 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Že to bylo hloupé? A proč neee? Vždyť to bylo inspirováno 100× horšími knihami, ve kterých ta blbost byla trapná, zde byla pro změnu vtipná :-D

28.02.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Severská romantika ukrytá pod hromadou sněhu od krve :-) ...možná někde uprostřed jsem uvažovala nad skromnějším hodnocením, ale ten konec mě prostě dojal :-)

17.02.2016 4 z 5