adela2230 adela2230 komentáře u knih

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Poutavý roman, je tam hodně problémů, klidně by jich mohlo být méně, ale kniha je fajn.

25.01.2024 4 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Skvělá kniha. Velmi dobře se čte, příběh upoutá a nepustí.

24.01.2024 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Na knihu jsem viděla velké promo a očekávala jsem asi víc. Nečte se to špatně, ale chvílema je to dost nerealistické a lehce splácané. Úplně nevím, zda je zde tak moc "dark romance", ale jde to. Líbí se mi zapracování nemoci, kdy to člověk do poslední chvíle nepozná.

21.01.2024 3 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak se to rozjelo. Nemohla jsem se odtrhnout, občas tam postavy byly k naštvaní, ale i přesto skvělá kniha.

19.01.2024 5 z 5

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Sarah Hogle

Dobrá oddechovka. Je to sice dost nadnesené realitě, ale čte se to dobře.

18.01.2024 5 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Zajímavý příběh, je jiný než obvykle, ale je to super oddechovka. Krásná příroda, dobrodružství a láska.

16.01.2024 5 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Super knížka, taková oddechovka. Není to úplně klasické a je super, že je to zde zaměřeno i na problémy chlapa. Jen mě lehce zklamal konec, ale o tak super.

14.01.2024 4 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Skvělá kniha, příběh upoutá a nepustí. Je tam spojení jak těžkého tématu tak veselé a oddechové části.

06.01.2024 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Zajímavá kniha s romantickým příběhem. Příběh je poměrně realistický alespoň na místo, kde se odehrává a protíná se zde skutečný život. Ale trvalo mi, než jsem se pořádně začetla, proto o hvězdičku méně.

18.12.2023 4 z 5

Jako fajn oddechovka. Je to klasický styl autorky. Hlavní postavy občas na ránu, ale jinak v pohodě.

08.12.2023 4 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Jako příběh dobrý, ale mě byla nesympatická hlavní hrdinka. Její chování občas bylo dost mimo.

08.12.2023 3 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Kniha je jiná, než klasika. Je to dobrá oddechovka, která vykouzlí vánoční atmosferu.

04.12.2023 4 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Začátek knihy byl super, pak přes neustálou hromadu sexu se kniha presunula do fáze, kdy přijde "problém", který mohli vyřešit hned a nemuselo se čekat x stránek.

23.11.2023 4 z 5

Život s vůní lubrikantu Život s vůní lubrikantu Emma Scharkez

Asi jsem čekala trochu jiný příběh. Hrdinka působí mile, spousta věcí je zde velmi nadnesená. Knížka úplně neupoutá ani neurazí.

16.11.2023 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásný romantický příběh. Dokáže upoutat a i přes španělské slova si ho člověk užije a může ho číst jedním dechem.

13.11.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Popravdě sice nevím co přesně mi nesedlo, ale bylo toho dost. Ze začátku jsem se nemohla začíst a chtěla knihu odložit, pak se to trochu spravilo, ale jen na chvíli. Myslím, že kdyby kniha měla o hodně stran méně bude to lepší. Takle se příběh zbytečně táhne a je v tom pak chaos.

09.11.2023 2 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Příjemná romantická kniha, dobře se čte, ačkoliv mi občas vadilo chování hlavní hrdinky, ale jinak dobrá oddechovka.

03.11.2023 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Nevěděla jsem, co čekat. Jako příběh je to super. Dějovou linku Zuzany bych klidně vynecha. Vyšetřování je fajn, jen rozuzlení je velmi rychlé a dost náhodné.

03.11.2023 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Příběh je zajímavý, je super pohled ze strany muže. Ale je zde hodně velká nadsázka romantiky a dalších věcí, které se asi jen tak nestanou.

28.10.2023 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Dobrá oddechovka, je to dobře zpracované, ani prvoplanová romantika ani ne moc sexu. Jen občas mi hlavní hrdinka svým chováním neseděla.

25.10.2023 4 z 5