abcd191 abcd191 komentáře u knih

Xenofobní průvodce - Češi Xenofobní průvodce - Češi Aleš Palán

V podstatě brilantní.

05.11.2021

Jako jo...takový malý návod jak se stát asociálem a neobjektivním sobcem. Jinak fajn čtení, pro pobavení ok.

09.08.2021 2 z 5

Láska Láska Irena Obermannová

Dost klišovité, trochu přihlouplé a naivní čtení a stejná je i hlavní hrdinka. Je to moje první kniha od autorky a nic už od ní číst nebudu.

09.08.2021 1 z 5

Darda Darda Irena Dousková

Líbilo.

05.01.2020 3 z 5

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Když mi bylo 13, připadala mi ta kniha ok. Teď mi připadá jako odpad. Nedá se to číst.

05.01.2020 odpad!

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Kniha mě velmi zaujala. Především první příběh. Dostali mě to. Doporučuji.

26.11.2019 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Tohle se opravdu nedalo číst.

26.11.2019 odpad!

Nevěra po americku Nevěra po americku Martina Formanová

Bohužel. Nejslabší kniha autorky. Nebo jsou to trojdilne plavky? Nemohu se rozhodnout. Ale pro obě platí: nuda, klišé a příběh předvídatelný a o ničem. Je to škoda, od ženský co sbalila Gotta a Formana a napsala o tom celkem čtivou knihu by člověk tak nějak čekal víc...

26.11.2019 odpad!

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

čistá hrůza. myslela jsem, že Třeštíková je české literární dno, ale když jsem přečetla tuhle knihu od B. Nesvadbové, tak jsem se Třeštíkové musela v duchu omluvit, protože proti Nesvadbové je alespoň přijatelná.Příšerný sloh, hrooozná nuda, debilní slovosled a navíc dva příběhy absolutně o ničem. prostě asi nejhorší kniha, co jsem za posledních 10 let četla. To snad i článek v bulvárním časopise je napínavější a má větší literární hodnotu. HNUS!

17.05.2019 odpad!

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

blábol.

17.05.2019 1 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

skvělé.

17.05.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

prvoplánnový blábol. Třeštíková si hraje na psychologa, ale naštěstí je jenom psycholog amatér a neléčí opravdové lidi. to by napáchalo hodně škody. nejhůře je tam vykreslená postava Huberta. Chybí jí snad všechno. od motivace po plasticitu.

17.05.2019 odpad!

K moři K moři Petra Soukupová

Nebylo to špatné, ale ani jsem se z toho neposadila na zadek. Rozhodně dobrá psychologie postav, čte se to samo.

21.02.2019 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Obrovské zklamání. Kniha klouže po povrchu, děj je vykonstruovaný, postavy nepravděpodobné, autorka chaoticky a bezdůvodně skáče v čase, není v tom vidět ani základ nějakého spisovatelského řemesla, prostě je to celé špatně. Autorku jsem předtím neznala a doufám, že o ní zase dlouho neuslyším.

21.02.2019 odpad!