5tužka 5tužka komentáře u knih

Tajemství jedné knihovny Tajemství jedné knihovny Monika Davidová

Za mě trochu zklamání, i když dětem se líbila.

13.01.2018 3 z 5

tohle se nedá přestat číst, dokud není šlověk na konci :)

12.01.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Jsem moc překvapená, co Aňa cítí a jak to dokáže vyjádřit. Spoustu věcí cítím stejně, ale nedokázala bych to tak hezky napsat. Kniha mě moc pobavila, dovedla ke spoustě zamyšlení a k několika slzám. Díky

06.01.2018 5 z 5

Kouzelný kalendář Kouzelný kalendář Jostein Gaarder

Čteme s celou rodinou před každými vánocemi, už je to taková klasika, na kterou se všichni těší. I audiokniha je u nás velmi oblíbená!!! Doporučuji. TT

02.01.2018 5 z 5

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

výborná knížka, přečetla jsem za den, nedalo se přestat :)

17.11.2017 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

\"Když se dcera poprvé zamilovala, radil jsem jí, aby otevřela své srdce. Představ si, že plaveš v letní prohřáté vodě bazénu a kolem tebe se šíří soustředné kruhy. Zlatisté paprsky slunce se ti odrážejí ve vlasech a hřejí tě na tváři. Nasaj vzduch. Nadechni se. Ten pocit tě nikdy neopustí. Když uchopíš sluneční svit do dlaní, promění se ve stín. Když uvězníš světlušku ve sklenici, zahyne. Ale jestliže dáš lásce křídla, nadosmrti budeš cítit bezbřehou radost a vzrušení z pocitu, že se vznášíš vysoko nad zemí.\"

28.10.2017 5 z 5