1259 1259 komentáře u knih

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Začátek byl dobrý, prostředek super a konec skvělý. Co jiného k tomu dodat? Prostě další skvělý příběh od skvělý spisovatelky.

14.11.2022 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

No začátek byl takový nic moc, ale postupně, jak se to rozjíždělo, to bylo lepší a lepší. A ten konec? Prostě hurá na třetí díl.

10.11.2022 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Jako vždy krásný, odpočinkový počteníčko.

01.11.2022 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Dlouho sem nečetla příběh o čarodějnicích a tenhle mě velmi potěšil, takže hurá na další.

30.10.2022 5 z 5

Rod nebies a povetria Rod nebies a povetria Sarah J. Maas

Tak a teď jakože cože! Všechny stránky, všechny slova a písmenka sem hltala do posledního detailu, naprosto do příběhu zažraná, že sem se skoro ani přes den nevěnovala osmi měsíčnímu rarachovi, co mám doma a skončí to takhle? Jako sem naprosto uchvácena, šokována, dojata a já nevím, co ještě, ale sakra JOOOOO. Už aby byl další díl a nemuselo se na něj tak hrozně dlouho čekat.

27.10.2022 5 z 5

Uchvatitelé říší Uchvatitelé říší Victoria Aveyard

Po takový době době, nový příběh a Victoria rozhodně nezklamala. Od začátku je děj naprosto úchvatný, plný zvratů, nenávisti a lásky ke cti a říši a ten konec... No nemůžu se dočkat druhého dílu.

23.10.2022 5 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Naprosto skvělý příběh, plný napínavého děje od začátku až do konce a navíc se tomu nedá za mě nic vytknout.

14.10.2022 5 z 5

Tma pod srdcem Tma pod srdcem Lucie Ortega (Navrátilová)

Tohle pokračování mě hodně bavilo, i když Lena mě chvílemi kazila tou její depresí. Na druhou stranu to, jak se celý příběh odehrával a to co se tam dělo mě hodně dostalo a takový konec, jaký přišel, sem rozhodně nečekala.

31.08.2022 5 z 5

Legenda o Ladě Legenda o Ladě Jana Švecová

Příběh byl naprosto super, ale zdá se mi, že poslední dobou všechny příběhy od českých spisovatelek jsou ve finále smutný a končí v podstatě stejně tragicky.

27.08.2022 4 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Po hrozně dlouhý době sem se opět pustila do čtení a opravdu to stálo za to. Celou knihou sem žila a dýchala Gabrielovo příběh do posledního slůvka a bylo to naprosto famózní.

23.08.2022 5 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Super příběh, skvěle vymyšlený názvy bohů ale ten konec mě fakt dostal. Mohlo to skončit o trochu líp, ale i tak byl více méně šťastný.

15.06.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Opět dokonalost sama a jediný, co k tomu dodám je, že už aby byl další díl.

10.06.2022 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Kateřina Ševčíková

Kniha byla suprová, tedy až na ten konec. Ten mě celkem naštval, protože takhle sem si to zrovna nepředstavovala, ale jinak fakt super.

26.05.2022 5 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Naprosto surově napsany příběh, který se četl v podstatě sám. Snad druhý díl bude ještě lepší, než byl tento první.

22.05.2022 5 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Naprosto skvěle napsaná knihy o českým božstvu. Nedalo se od ní absolutně odtrhnout.

22.05.2022 5 z 5

Zloděj osudů Zloděj osudů Jan Urban

Upřímně sem se na knihu těšila, ale vůbec sem se do ní nezačetla. Prvních 31 stran mě nudilo, tak sem zkusila jen tak náhodně na prostředku knihy něco málo přečíst, jestli mě to chytne a ani. Za mě propadák, ale doufám, že se někdo v tomhle příběhu najde.

17.05.2022 1 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

Trvalo to velmi, velmi dlouho, než sem se opět vrátila k příběhu Kestrel a Arina, ale konečně to mám dočtený a celkový závěr knihy byl hodně dobře napsaný. Nechybělo tam drama, odvaha, podezření, přátelství ani láska a tak to má být.

17.05.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Naprosto boží, super, senzace, skvělý, úžasný, neuvěřitelný. Víc k tomu asi dodávat nemusím.

17.05.2022 5 z 5

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Knížka je moc hezká, ale víc by se mi líbila v tý době, když mi bylo náct.

17.05.2022 3 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Tak konečně dočteno a musím říct, že je to super kniha. Je vidět, že Bardugo se stále trochu drží tématu, co zavedla u Griši a asi jen díky tomu to má takový grády. Za mě naprostá paráda.

09.05.2022 5 z 5