1259 1259 komentáře u knih

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Dlouho mi trvalo, než sem se k této sérii dostala, ale musím říct, že první díl se mi zatím líbí a snad to bude tak pokračovat i dále.

10.04.2023 5 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Tak, jelikož k předchozím dvou knihám sem to moc nenapsala a jelikož sem knihy přečetla na jeden zátah a komentuju je všechny na jednou, tak udělám celkový dojem až u toho to posledního dílu. Celkový dojem z celý série je naprosto boží, od knížek se neslo odtrhnout a všechny tři knížky jsem přečetla na jeden zátah během dvou dnů, ale jinak to bylo naprosto perfektní zpracování naprosto sexy příběhu, u kterého si člověk může alespoň trošičku představit být v královské rodině a samo sebou v posteli.

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Vypadá to, že nám ten příběh začíná trošku komplikovat, ale jinak je to boží.

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Naprosto super sága.

Bojovnice světa Bojovnice světa Jeffe Kennedy

Třetí díl byl o poznání klidnější, ale i tak byl super.

04.04.2023 5 z 5

Vyhnankyně moří Vyhnankyně moří Jeffe Kennedy

Tak druhý díl zatím super no a uvidí se jak na tom bude ten závěrečný. Tak jdeme na to.

04.04.2023 5 z 5

Vězeňkyně koruny Vězeňkyně koruny Jeffe Kennedy

Kniha byla super a měla super děj, ale tak hrozně smutný a krutý, že doufám že to bude mnohem lepší.

01.04.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Naprostá dokonalost. Příběh se četl v podstatě úplně sám, ale bylo to prostě dokonalý.

31.03.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Já tak nějak nevím. Jako bavilo mě to, ale tomu příběhu chybí nějaká důležitá jiskra, která by příběhu dodala pořádný šmrnc.

23.03.2023 3 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Naprosto dokonalý příběh o lásce, ztrátě, bolesti, utrpení a rozkoši. Jo do tady těch příběhů hrozně ráda utíkám před realitou.

19.03.2023 5 z 5

Šťastně až navěky? Šťastně až navěky? F. T. Lukens

Příběh naprosto boží. Jen díky tomu, že to bylo neobvyklý to bylo tak dokonalý.

10.03.2023 5 z 5

Pod štítem magie Pod štítem magie KayLynn Flanders

Moc hezký příběh, dobře napsaný, skvěle se četl a jestli bude pokračování tak sem s ním.

14.02.2023 5 z 5

Pronásledování Pronásledování John Flanagan

Naprosto boží. Únos lodě, pronásledování, obrovská oslava a Kluf konečně dostala co chtěla. Naprosto, naprosto, naprosto super.

01.02.2023 5 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Jako na jednu stranu mi trochu štve, že všechny ty novely byli výhradně jen o Bennettovi a Chloe a ostatní postavy se tam ukazují jen občas, ale i tak to bylo dobrý počteníčko.

22.01.2023 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Aneb příběh o tom, jak se vůbec zasnoubili. Myslím, že kdyby aspoň v polovině případů zasnoubení byli takhle žhavý radovánky v posteli, nemuselo by být tolik rozvodů.

21.01.2023 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Taková krásná, lech(tivá)ká novelka, která je během chvilky přečtená. To prostě můžu kdykoliv.

21.01.2023 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Celý děj byl naprosto super, ale celkový zakončení příběhu bylo ještě lepší. Miluju šťastný konce.

20.01.2023 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Jo Christina prostě umí psát tak, že vás to vtáhne do děje. Je prostě boží.

19.01.2023 5 z 5

Jenom nestvůra Jenom nestvůra Vanessa Len

Jako celkový dej dobrý, ale muselo to skončit tak na pytel? Ne, knížka je naprosto boží a jestli náhodou budou i další díly, tak nebudu váhat a koupím si je.

18.01.2023 5 z 5

Sexie: deníček nymfomanky Sexie: deníček nymfomanky Starcante (p)

Jako četla sem hodně úchyláren, ale všechny byli oproti tady tomu naprostá špica. Bylo to příšerně napsaný, hrozný celý děj a upřímně sem knížku radši už v polovině zavřela.

15.01.2023 1 z 5