Sexie: deníček nymfomanky

Sexie: deníček nymfomanky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178006/bmid_sexie-denicek-nymfomanky-UY0-178006.jpg 3 28 9

Nezpochybnitelný šarm, nekonečná krása a neodmítnutelná touha a svádění k hříchu – to je divoká Paříž i její divoká obyvatelka Sexie. Užívá si všeho, co se jí nabízí, a nabírá si plnými doušky. Své lechtivé zážitky pak stejně vášnivě, jako je prožívá, i popisuje…

1259
15.01.2023 1 z 5

Jako četla sem hodně úchyláren, ale všechny byli oproti tady tomu naprostá špica. Bylo to příšerně napsaný, hrozný celý děj a upřímně sem knížku radši už v polovině zavřela.

Baja333
22.09.2020 1 z 5

Kniha se dá pojmenovat jediným slovem - ,,Porno,,. Čekala jsem smysluplný příběh o ženě co ,,to'' má prostě ráda a místo toho jsem měla v ruce divoké porno v psané formě.

Ivka82
19.02.2020 2 z 5

Číst tuto knihu bylo vzrušující asi jako číst technický výkres. Styl jakým autor popisuje sexuální zážitky pro mě vůbec není zajímavý. Je to celé takové popisné a nezáživné.

makynka911
20.08.2018 3 z 5

Průměrná kniha o sexu. Oproti jiným knihám zde chyběl erotický náboj, ale pro ukrácení chvíle a přečtení jiného žánru kniha stačí :)

jaroiva
08.08.2018 1 z 5

No, v rámci žánru mi to připadá hodně slabé. Spíš technický popis nějakých sexuálních zážitků, ale chybí mi v tom erotika.

jamajka99
02.07.2018 4 z 5

Nechutně popsáno? O tom se dá diskutovat. Já bych řekla, že to bylo popsáno někdy i vtipně. Každý holt má o sexu jinou představu. Ale musím dodat, že i když jsem překročila sedmý křížek, tak jsem se pozdě, ale přece poučila :-)

Andrée
18.05.2018 3 z 5

Nechutně popsaná scéna v kostele, musím říct, že to na mě bylo už moc. A o následujícím dobrodružství nemluvě...
Jak už bylo napsáno níže, kniha nemá žádný děj, ale celkově bych ji neřadila mezi nejhorší.

rlupinek
25.07.2017 3 z 5

Kniha měla si vše, co jsem od ní očekával, hlavně tedy vzrušení. Některé kapitoly, či spíše epizody byly spíše z říše fantazie, ale některé naopak... Zajímavým prvkem v knize byla kapitola s odhalením totožnosti vypravěče. Jinak mě ale kniha nijak zvlášť nezaujala, asi se k ní vracet nebudu.

NoelHudson
23.06.2014 3 z 5

Žádný děj jen a pouze sex a to v některých minipříbězích docela nechutně popsáno. Ovšem kniha má i své světlé stránky.

nymfomanky

Autorovy knížky

Starcante (p)
francouzská, 1917 - 2018
2013  51%Sexie: deníček nymfomanky

Kniha Sexie: deníček nymfomanky je v