Život jedna báseň

Život jedna báseň https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368133/mid_zivot-jedna-basen-fY1-368133.jpg 4 1807 430

Život jedna báseň série

1. díl

Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději. Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději. Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Slammed , 2012

dikyna
15.11.2014 5 z 5

jedním slovem KRÁSA,určitě stojí za přečtení.Já občas Lake obdivovala co měla trpělivosti i když jsem chápala i Willa.No proste za mě super a určitě jsem ji nečetla naposledy.

Beni
13.11.2014 5 z 5

!!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!

Po dočtení knihy jsem měla děsně melancholickou náladu :-( Ale stejně si ji určitě ještě několikrát přečtu... Slzy tekly proudem, ale jak řekla hlavní hrdinka Lake - "Člověk si oči nevypláče. Když člověk brečí hodně dlouho, pak z toho usne"

Byla to naprosto úžasná kniha od první stránky až do té poslední. Naprosto úžasné bylo i to, že jsme se dozvěděli něco bližšího o vedlejších postavách (myslím tím Eddie) :-)
Jen jednu chybičku bych vytkla (možná dvě): 1. překlepové chyby, za které můžou v tisku, občas mi to rušilo dojem. 2. Rozsáhlost knihy - prostě jsem po dočtení chtěla takových 150 stran na víc, kde by už ti dva byli konečně spolu!!! :-D

Doufám, že toto není samostatná kniha a že bude mít pokračování o jejich dalším životě a vzájemném soužití!!

LucyLucinka
11.11.2014 5 z 5

Úžasná kniha od začátku do konce... slzy tekly, ale jinak to bylo dokonalé. Colleen Hoover je jedna z nejlepších spisovatelek od které si ráda přečtu každou knihu a s touhle knihou se vyšplhala až do úplné dokonalosti.
"Nikdy nelitujte" :-)

JajaAP
04.11.2014 5 z 5

Naprosto úžasné a smutné. Slzy mi tekly proudem, Tahle autorka je naprosto neskutečná. Doufám, že se brzo dočkáme další knihy přeložené do češtiny. Jediné co bych jí mohla vytknout je, že by mohla být delší. Moc nerada jsem se loučila s Willem a Lake. Ale rozhodně jsem to nečetla naposledy. :-)

barca8336
04.11.2014 5 z 5

Super knížka, vůbec nezklamala. Já osobně bych třeba brala, kdyby ten konec měl o pár stránek navíc, bylo to takové všechno moc hrr. Ale určitě všem doporučuji. :-)

kneslova
03.11.2014 5 z 5

Trochu s obavami jsem začala číst tuto knihu, neboť málokdy spisovatel udrží laťku svých děl stále nahoře. Moc se mi líbilo Bez naděje, ale Ztracené naděje už ne neustálým opakováním děje původní knihy.
Nu ale Život jedna báseň je příběh překvapivě dobrý a velice čtivý, prostě jsem ho přelouskla téměř na jeden zátah. Výborná kniha.

aika11
01.11.2014 5 z 5

Colleen Hoover je úžasná spisovatelka a opět mě nezklamala. Krásná kniha, ke které se budu ráda vracet.

hatuli
30.10.2014 5 z 5

čtivé,oddechové :-) super

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Krásná série. Nevím, jak bude přeložena, ale v AJ je opravdu super. Doufám, že překlad bude stejně dobrý jako u Bez naděje, protože tato kniha si ho určitě zaslouží. Je to krásný příběh o dvou mladých lidech, kteří se stávajími dospělími velmi brzy, protože jim prostě život nedovolil nic jiného.
Jak říká Liliana, někdy budete mít chuť je praštit za to, jak se chovají, ale zase oba jsou mladí a k tomu věku to prostě patří. Knihu jsem si užila a vracím se k ní.

LilianaFalcon
27.09.2014 5 z 5

Dokonalé.
V Čr je to jinak a tohle pro nás není až tak ožehavé téma, ale... Občas mě štvala ona, občas mě štval on...
Oba je miluju.
Mnohem lepší než Hopeless ;-) kdo umíte anglicky, dejte vale překladům. Colleen píše skvěle, jen v ČR nevědí, co od ní přeložit, a jak.