Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1563 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

Špekyn
22.04.2020 5 z 5

Kniha je skvělá, i když pro mě trochu slabší než první díl Začít znovu. Hlavní postavy si hned zamilujete a to napětí mezi nimi je přímo hmatatelné. Ačkoliv musím říct, že Spencer mi povahově přišel až moc nereálný... Nicméně je to skvělé oddechové čtení na dovolenou nebo odreagování :-).

juni
21.04.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka. Tento díl se mi líbil víc než Začít znovu. Dawn a Spencer... Nemá co říct, prostě skvělý.

ElikaS
19.04.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila. Spencer byl zlatíčko a občas jsem si říkala, že má s Dawn zlatou trpělivost. Každopádně jsem si jejich příběh užila možná i o trošku víc než Allie s Kadenem.

martina5069
18.04.2020 4 z 5

Příběh Dawn a Spencera se mi líbil o jednu hvězdičku míň než příběh Kadena a Allie (kdy si dělaly naschvály v bytě), jsem ráda, že byly i v druhém díle a jsem si jistá že je najdu i ve třetím kdy má jít o fotografku Sawyer a stydlína Isaaca. V tomhle díle šlo hlavně o dvě zlomené duše, které si myslely, že k sobě nepatří ale vzájemná láska je vyvedla z omylu a aby zahojily svoje srdce musely být spolu, jinak ten příběh vlastně ani dopadnout nemohl. Mona Kasten píše příběhy, které v sobě mají bolest ale skončí happy endem. Připomíná mi to trochu knihy od Coleen Howeer, a jasně, že jdu do třetího dílu, hodně lidí píše, že je nejlepší.

Wabinka
17.04.2020 4 z 5

Příjemné oddechové romantické počteníčko.Povedené stejně jako první díl.Pokračování se Sawyer si určitě přečtu taky,i když už nejsem cílová skupina.

aničk0
15.04.2020 5 z 5

Musím říct, že jsem se druhého dílu trochu bála, ale zbytečně! Líbil se mi o dost víc než první díl. Měl hlava a patu. Líbilo se mi, že v příběhu zůstaly postavy z prvního dílu a byla tam o nich stále řeč. Kouzlo mezi Spencerem a Dawn bylo tak nádherné a silné, až mi šel mráz po zádech, jak jsem z toho byla unešená. Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších oddychovek, která se do tohoto období skvěle hodí.

Lucijáš276
15.04.2020 5 z 5

Opět úžasná kniha, která ani trochu nezklamala!
Musím říct, že jsem si snad stejně rychle zamilovala milostnou dvojici Dawn a Spencera jako v prvním díle Kadena a Allie - fakt bomba!
Autorku řadím mezi své oblíbené!
( Rozhodně půjdu na 3. díl :) )

Ivuska.09
11.04.2020 3 z 5

Pokud se vám líbil první díl, bude se vám líbit i druhý. Až na pár věcí, které jsou takovou omáčkou příběhu, je to jako přes kopírák. Nicméně čtivá kniha pro mladší generace určitě bude.

domino1701
11.04.2020 5 z 5

Já nevím jak vy, ale já si Spencera naprosto zamilovala :))) Moc se mi líbí styl, jakým autorka píše. :)

muchomurka
05.04.2020 2 z 5

Po prvním dílu, který se mi líbil, jsem byla celkem navnazená a sáhla hned po druhém. Často bývaly minimálně stejně dobré jako první díly, někdy i lepší. Ale jaké velké zklamání. Čekala jsem něco jako u prvního dílu plus ještě špičkování mezi Spencerem a Dawn. Tak to mohlo být lehké, vtipné, zamilované. Ale autorka jak kdyby psala o jiné Dawn než té, která byla v prvním díle. Tady mě neskutečně rozčilovala, její sebestřednost, chování jako čtrnáctiletá a ne zkušená ženská. Neustále říkala jen "Mrzí mě to" a nerespektovala přání ostatních, vše musela vědět, vše podle ní. Celá knížka působila jako rozjezd a pak hrrr a je konec, mezitím vlastně nic. A na konci se měla omlouvat ona, ne Spencer, nebo spíš hlavně ona. Škoda škoda škoda. Škoda, že si autorka nevzala k srdci některé Nolanovy rady. Mohlo to být super oddychové čtení, takto to bylo dost utrpení.

Naprosto souhlasím s komentářem LenRan.

Tesset
05.04.2020 4 z 5

Jedna z těch lepších v tomto žánru. Dost jsem si teď oblíbila série, ve kterých je sice každý díl o někom jiném, ale pořád se točí v kruhu stejných postav, takže to je plus. Místy to byla trochu nuda, ale celkově jsem byla spokojena a určitě si přečtu i třetí díl.

lenka6429
01.04.2020 5 z 5

Knížku jsem zhltla za 3 dny. Moc pěkný příběh plný erotiky. Musela jsem o Dawn a Spencerovi přemýšlet i ve chvílích, kdy jsem nečetla. Těším se na další díl :))

Market = )
30.03.2020 5 z 5

Tak jo. Tuhle i předchozí knížku jsem spíš tak nějak "vdechla" než přečetla a fakt se těším, až je budu číst znovu (což jistě budu) a přečtu si je v klidu a "pořádně". U prvního dílu se mi líbilo, že tam bypo podle mě o hodně víc příběhu, což jsem tady vlastně trochu postrádala, ale zase kdo by nechtěl Spence, že jo :-).

Mojepočteníčko
29.03.2020 4 z 5

Dnes bych vám ráda představila knížku, kterou jsem si přečetla na doporučení Katky Valterové z týmu Knihy Dobrovský. Jen jsem se jaksi pozapomněla podívat na to, který díl je v sérii první a sáhla rovnou po tom druhém. Snad vám to nebude příliš vadit  A tady je můj názor na celý příběh - Mona Kasten, Věřit znovu.
Dawn prožila velmi těžký a bolestivý rozchod. Aby se jí podařilo lépe zapomenout, opustí rodný dům a přestěhuje se do Woodshilu, kde začne studovat. Jejím velkým snem je stát se spisovatelkou a přesně tím směrem se během studií ubírá.
Během doby strávené na novém místě si najde několik přátel. V partě lidí, kteří člověku rozumí se na špatné věci zapomíná přece jen lépe. Spencer Cosgrove však v jejím životě zaujímá trochu jiné místo. Ale Dawn si to kvůli svému dosud zlomenému srdci odmítá připustit. Přitom netuší, že Spencer, který o její přízeň neustále bojuje, sám ukrývá velmi bolestivé rodinné tajemství…
Romanťárny nepatří mezi moje obvyklé čtivo. Přesto však občas po nějaké sáhnu. Je příjemné ponořit se do oddechového, nenáročného příběhu a prožít s hlavními hrdiny kousek jejich života. Smět do něj nahlédnout a třeba si připomenout svou vlastní minulost.
No a přesně takhle bych charakterizovala knihu Mony Kasten. Příjemné, čtivé, oddechové, lehce pikantní, nepostrádající erotické scény (nečervenala jsem se, ale oči jsem občas přece jen protočila – asi defekt po zkušenosti s Padesáti odstíny  )
Líbilo se mi znovu prožívat život vysokoškoláka se vším, co k němu patří. Sama mám na tohle období spoustu krásných vzpomínek. Autorka moc hezky vykreslila všechny aspekty opravdového přátelství. Pokud i vy máte někoho, komu se nebojíte svěřit, kdo vás za každých okolností pochopí, rozveselí vás, když je vám smutno a odpustí každičký přešlap, pak jistě víte o čem mluvím. Příběh je oddechový, ale zase ne nijak plytký. Jednotlivé situace i problémy, které hlavní postavy řeší jsou uvěřitelné. Možná si sami vzpomenete, že jste ve stejném věku něco podobného prožili 
Knihu jsem si zkrátka moc užila a těším se, až si od autorky přečtu další. Když jsem zjistila, že na sebe romány nepřímo navazují, doufala jsem, že se co nejdřív setkám
s Dawninou spolubydlící Sawyer, která mě bavila asi nejvíc, především díky své výřečnosti a upřímnosti. Jak jsem nedávno zjistila, budu si na ni muset počkat do třetího dílu. No a mezitím dohoním resty a přečtu si ten první.
Za mě tedy rozhodně doporučení – bavilo!

Alieen
28.03.2020 3 z 5

Možná si kniha zaslouží alespoň ještě půlku páté hvězdičky, ale hodnotím ji přesto stejně jako první díl, u kterého jsem s hodnocením měla úplně stejné dilema. Kniha se mi opět líbila, byla čtivá, taková celkově milá, ale bez wow efektu. Chybí mi zde proniknutí do těch problémů, které jsou v knize popsané a také vývoj hlavních postav, nepůsobilo na mě důvěryhodně, když hlavní hrdinka bojuje s takovými problémy a zrazu BUM a všechno zapadne a ona se svých démonů zbaví. Jako ano, bylo to fajn, takové mile naivní a příjemné, ale.. prostě to zakončím spojkou.. ALE.

YenMaja
27.03.2020 4 z 5

Na prvním díle se mi líbilo, že hlavní postavy měly každá svůj prostor v příběhu. Tady mi to celé přišlo nefér vůči Spencerovi, jeho příběh si zasloužil víc. Přesto se mu nedostalo pozornosti, pořád byl dokonalý a snášel věčné výkyvy nálad Dawn, která ze sebe dělala mučednici kvůli problému, se kterým se setkala většina lidí. Až mi s tím lezla na nervy. Jinak moc pěkný příběh, líbí se mi, že autorka již poodhalila něco málo ze Sawyer a připravila čtenáře na další díl. Já se na něj těším.????

Luc.i
27.03.2020 4 z 5

moc hezká kniha. Styl stejně Dobrý jako u prvního dílu, i když ten se mi líbil o trošku víc. Spencera jsem si celkem oblíbila. Dawn byla skvělá líbila se mi linka s jejím psaním. Nolan byl skvělej. Ze začátku jsem sice furt čekala na Alie a Kadena ale nakonec jsem si oblíbila a nový pár.

Barča 008
23.03.2020 4 z 5

Chtělo by to vrátit se k původní překladatelce - první díl byl úžasně čtivý, ale tenhle byl tak nějak strojený, neupřímný, a je to opravdu ohromná škoda, protože příběh jako takový je naprosto úžasný. Dokonalý příklad toho, jak i překlad může hrát svou roli.

BlankaHill
23.03.2020 4 z 5

Nemohu se vyhnout srovnání s prvním dílem série. Příběh Allie a Kadena mě bavil o něco více, ale zklamaná rozhodně nejsem. V této knize mi trošku nesedla Dawn, dej byl celkem táhlý a romantická linie nebyla dle mého tak dobrá jako u prvního dílu. To, co se mi zde moc líbilo, bylo vše kolem. Tím myslím Dawnino psaní, prohlubující se vztah se Sawyer, vrácení se k Allie a Kadenovi a hodiny ve škole - zvláště potom samozřejmě hodiny profesora Nolana ❤️ takže asi chápete, jak moc se těším na čtvrtý díl. Překvapivý byl příběh Spencera, který jsem rozhodně nečekala. Celkově další super romantická oddechová kniha, která se čte sama ( ◜‿◝ )♡

leník511
23.03.2020

Normální romantická knížka, která za mě nijak nevyčnívá z davu.