Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

desejka
28.08.2020 5 z 5

Kniha byla stejně jako první plná emocí, lásky a velkého přátelství. Moc mě to bavilo a těším se na další příběh

MamaKnihomolka
27.08.2020 4 z 5

Druhý díl ze série Začít znovu, který byl stejně jako první díl sladký jako cumel, ale bohužel mě nebavil tolik jako první díl s Allie a Kadenem.
Potěšilo mě, že se v knize objevuje celá parta a hlášky Kadena mě nepřestaly bavit. Přišlo mi, že Spencer si zažil horší věci než Dawn, která mi chvílemi přišla příšerně ufňukaná. Celkově jsem Spencera litovala a víc s ním soucítila. A ty jeho košile...
Rozhodně se těším na třetí díl se Sawyer, kterou jsem si tímto dílem oblíbila.

betule3
26.08.2020 4 z 5

Za mě o něco slabší než první díl, ale stále skvělé. Psychické problémy hlavních hrdinů mi zde připadaly hlubší, než v předchozí knize. Těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně, mně to každopádně sedlo. Hodně jsem si oblíbila Dawn, možná proto, že se její povaha hodně podobá mé vlastní. Čtení jsem si rozhodně užila a na další díly se stoprocentně chystám.

salča
19.08.2020 4 z 5

Ráda čtu série,kde každý díl je o někom jiném a zároveň všechny společně spojuje přátelství.
Hezký příběh o sympatické dvojici a bezvadné partě.

alzbeta2843
18.08.2020 4 z 5

Moja druhá kniha od autory. Opäť prečítaná za dva dni a veľmi dobre sa čítala. I keď mi tam niekotré pasáže prišli už zbytočné, ale i tak som so zatajeným dychom čakala, aké bude to veľké odhalenie oboch aktérov a bola som trochu v šoku. Občas by si zaslúžili nafackovať obaja a to je práve dobre, pretože knihy, vďaka ktorým cítim nejakú emóciu (negatívnu i pozitívnu) sú u mňa skvelé knihy.

makynka89
16.08.2020 5 z 5

Úžasná kniha

Majesty_V
11.08.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka :)

Per-quiee
08.08.2020 4 z 5

Líbí se mi, že se jedná o sérii, ovšem v každé je jiná hrdina, ne jako After, kde se to autorka snažila natáhnout na 4 díly na úkor kvality. Příjemná romantická četba o dvacetileté spisovatelce Dawn, která se po zkušenosti z předchozího vztahu bojí znovu zamilovat. Někdy si říkám, jestli jsem vůbec ve 20 byla schopná tak hluboké psychoanalýzy sama sebe, ale hrdinky románů jsou na tom vždycky jinak než většina populace. Řeknu to takto, kdyby jim všem bylo 30, bylo by to uvěřitelnější. I tak to byla příjemná četba a samozřemě všechno dobře dopadlo.

ZuKo
05.08.2020 3 z 5

Já si takové knížky čas od času přečtu ale občas mi vadí jak všichni v tak mladém věku mají nějakou “temnou” minulost a pak jak jsou děsně uvědomělý. Pro mě slabší než první kniha ale četlo se to hezky. Říkám si, jestli existuje kniha, kde jsou všichni “normální”.

booksbykatarina
28.07.2020

skvělá knihaa

JitulHa
26.07.2020 4 z 5

Sérii jsem si napoprvé skutečně oblíbila, proto jsem se ihned pustila do dalšího pokračování a rovněž se v něm nezklamala. Nicméně, musím přiznat, že samotná romance hrdinů mě tady tolik nezaujala, tento fakt mi ale plně vynahradilo, všechno to ostatní, co se dělo kolem. Zejména hodiny profesora Nolana, Dawnina láska ke psaní, Spencův osobní příběh, Sawyeřiny trefné, byť nevybíravé poznámky... a mohla bych vesele pokračovat dál. Důkaz toho, že se autorce podařilo vytvořit opravdu skvělou základnu hrdinů, jejichž osudy hltáte stránku za stránkou, prostě se k nim pokaždé rádi vrátíte, až je možná docela jedno, kdo zrovna hraje hlavní housle - všichni jsou super. Přečtěte si ty knížky!

Markett
21.07.2020 5 z 5

Krásné romantické čtení. Opravdu jsem byla nadšená z příběhu Spencera a Dawn. Už se těším na další díl. :)

CarolineK
17.07.2020

Moje očekávání na tuto knihu nebylo příliš veliké, ale totálně mě překvapila! Nečekala jsem to, ale byla tak čtivá a skvělý děj, že se stala moji oblibenkyni. ???????????? Nad tím, zda si koupím třetí díl této série jsem váhala, ale už teď vím, že ho musím mít, prostě všechno od Mona Kasten ????

Myška43
17.07.2020 4 z 5

Předchozí díl mě zaujal více. Přesto to byl zajímavý příběh. Kdo neprožil to co Dawn, těžko se dokáže vžít do jejích pocitů. Věřit znovu je opravdu těžké. Spencera jsem si oblíbila, škoda jen, že v knize nebyl více rozvinut jeho příběh, pocity, problémy s jeho rodiči, to by mě moc zajímalo.

Jancusk
16.07.2020 3 z 5

Za mě malinko slabší, než první díl. Hlavní hrdinka byla na můj vkus občas až moc přecitlivělá, ale i tak jsem knihu přečetla jedním dechem a pokud hledáte něco nenáročného, pak je to dobrá volba.

Teri_59
14.07.2020 5 z 5

Boží!! Bavila mě mnohem víc než první díl, určitě doporučuji si přečíst ❤️

anet.myblog
11.07.2020 5 z 5

Tahle knížka se mi líbila snad ještě víc než první díl série. Hlavní hrdinka Dawn mi byla velmi sympatická už jen tím, že psala vlastní romantické novely a studovala umělecké psaní. V knížce byly hezky vystižené všechny vztahy mezi jednotlivými postavami (ať už Dawnin vztah s otcem, její nejlepší kamarádkou Allie a samozřejmě se Spencerem). Kniha je volným pokračováním prvního dílu, takže by na sobě měli být nezávislé. I přes to, bych doporučila číst sérii postupně, protože v prvním dílu jste byli víc do příběhu uvedeni a dozvěděli jste se něco víc o hlavních postavách.

MonaLisa42
04.07.2020 4 z 5

Nakonec se jedná o pěknou, čtivou a velice zábavnou knihu.
Po přečtení prvního dílu mi chvíli trvalo, než jsem se vrhla na druhý. Začátek příběhu byl docela nudný, ale jsem ráda, že jsem nepřestala číst, protože příběh a postavy se začaly zajímavě vyvíjet. Častokrát jsem překonávala slzy smíchu či smutku. Trochu mě zarazilo, že kapitoly na sebe nenavazují a dělí je časový posun.
Myslím si, že Spencer je úžasný, starostlivý a sympatický vysokoškolák. Dawn je ostýchavá studentka, se kterou mám podobné rysy a tudíž jsem ji dokázala plně rozumět. Sawyer jsem minulý díl nenáviděla, ale zde byla úžasná. Profesor Nolan je úchvatný a Nate mi přišel totálně padlý na hlavu. Členové této skupiny přátel mají mezi sebou úžasné vztahy a sdílí skvělý humor - což jim každý může jenom závidět. V knize nacházím prvky ze skutečného života na vysoké škole.
Moc se těším na další díl. Děkuji!!!

blanka5960
27.06.2020 5 z 5

Po přečtení prvního dílu, jsem se moc těšila až se zase setkám s partou kamarádů vysokoškoláků, s jejich vztahy, problémy, radostmi i láskami. Příběh Dawn a Spencera se mně líbil. Hned se vrhnu na další díl tentokrát o prostořeké a nespoutané Sawyer.
Pokud ještě nejste rozhodnutí přečíst si tuto sérii, tak doporučuji přečíst si krásnou recenzi, kterou napsala Mojepočteníčko.

kalimaskry
16.06.2020 5 z 5

Pěkně napsaná, možná lepší než první díl.