Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1566 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

zimolka
10.11.2020 5 z 5

I tento díl stejně ,jako první se četl jedním dechem.Doufám,že takto povedená je celá série.

HDosoudilová
07.11.2020 3 z 5

Stejně jako první díl této série byla i tato kniha vysoce čtivá a bavila mě. Už jsem věděla, do čeho jdu, takže moje očekávání byla celkem velká.
Musím však říct, že už nejsem tak "nadšená". Jako jo, mladší čtenářky to musí asi hltat, byť mi nevadí číst Young adult literaturu. I přesto mě obě hlavní postavy nezaujaly tolik jako ty z prvního dílu. Erotické scény nebyly moc přesvědčivé a některé výrazy mě tedy docela překvapily. Ale budiž. Chápu i tu velkou citlivost u Dawn. To asi proto, že jsem sama hodně citlivá. A věřím tomu, že to, co se jí v tak mladém věku stalo, ji hodně poznamená.
Avšak mělo to děj, osudy Dawn i Spencera byly zajímavé a zvláštní. Jako oddechovka je to prima. Ale musím si teď dát pauzu od tohoto žánru a této série, abych měla chuť a náladu na další díl.

lihate
03.11.2020 5 z 5

Vždycky když dočtu knihu, připadám si tak nějak prázdně a je mi líto, že to tak rychle uběhlo. V téhle sérii mi to připadá dvakrát tak rychlé. Myslím, že jsem se do téhle série naprosto zamilovala. Příběh jedný party studentů, naprosto geniálně udělaná série, co se seznamování a změny postav, v jednotlivých knihách, týče. Bavilo mě, jak na sebe příběhy volně navazují. Tenhle jsem si však zamilovala trochu víc, než ostatní. Možná proto, že se s postavou Dawn, díky jejím pocitům a strachu ze seznámení, trochu ztotožňuji. Celá série je opravdu skvělá záležitost.

Janík511
28.10.2020 3 z 5

První kniha od této autorky a zase tak úžasná nebyla. Jednoduchý, nenáročny děj bez nějakého komplikovaného děje. Kniha je spíš pro náctileté čtenáře. Ještě si ale přečtu jeden díl, který už mám doma a nadále rozšiřovat sbírku nemíním. Už jsem asi trochu více rozmlsaná lepšími oddechovými knihami.

domina
26.10.2020 3 z 5

Kniha pěkná, ale první díl byl mnohem lepší. Tady jsem dost přeskakovala stránky.

Ophelie
26.10.2020 4 z 5

Opět další skvělé dílo Mony Kasten. Přečteno na jeden zátah - prostě opět super.

Martina1725
26.10.2020 5 z 5

Tahle kniha se mi líbila snad ještě víc než ta předchozí od autorky. Odpočinkové, někdy i inspirativní, kniha i když je celkem bichle, čte se sama.

zandu
24.10.2020 5 z 5

Opět super romantické, odpočinkové počteníčko

lucka1998
19.10.2020 4 z 5

I druhý díl je čtivě na psaný, příběh je sice podobný jako předchozí díl, ale vůbec to nevadí, příběhu to neubírá. Z jiného pohledu sledujeme pokračování příběhu party mladých lidí.

Maus
10.10.2020 5 z 5

Krásný příběh!! Allie a Kadena jsem měla raději ale :))

Evule114
09.10.2020 5 z 5

Spencer a Dawn byli naprosto skvělí, druhý díl byl rozhodně lepší než první a také se lépe četl s partou, kterou člověk už zná. Tahle banda se mi zkrátka líbí. Akorát zas ten konec mohl být delší, připadájí mi useknuté, asi nám autorka nechává volnost pro představivost.

Anna 13
03.10.2020 5 z 5

Mona Kasten to prostě umí.
Jsem tak ráda, že jsem se k této autorce konečně dostala. Že jsem objevila tak úžasné hrdiny a hrdinky a ponořila se do příběhů skutečně propracovaných a nabitých velkým množstvím emocí.

Kniha Začít znovu knihu Věřit znovu o stupínek převyšuje.
To ale nic nemění na tom, že láska Dawn a Spencera je opět neuvěřitelně silnou tsunami, kterou stěží rozdýcháte a kterou budete nejednou smeteni. Mona Kasten vás unese úplně někam jinam.
I když mi zbývalo posledních padesát stran, stejně jsem je večer nedokázala dočíst, protože jsem se ještě naposledy chtěla probudit s tím, že se tam mohu vrátit. Že se k nim mohu vrátit.
Kdo by nechtěl Dawn Edwardsovou za nejlepší kamarádku?
A kdo by se nechtěl nechat objímat Spencerem Cosgrovem?
Takže asi tak...

Jsem neskutečně natěšená na další díly. Budu netrpělivě očekávat e-mail z knihovny.
Netušila jsem, co v románech Mony Kasten najdu. Překvapila mě, svedla a já od ní přečtu všechno, co od ní kdy vydají.

mag097
12.09.2020 3 z 5

Začít znovu mě tak nadchlo, že jsem to dlouho nevydržela a hned se pustila do pokračování, které si mě už ale tolik nezískalo jako první díl.
Od Allie s Kadenem se přesouváme k Dawn a Spencerovi. Spencera jsem si oblíbila už v prvním díle, a v tom druhém jsem si ho doslova zamilovala. Dawn už mi ale tolik nesedla,její problémy mi přišli zkrátka až moc nafouknuté v porovnáním s tím, čím si procházel Spencer, holt mi trochu přišla jako "drama queen". Určitě by taky bylo super kdyby šla autorka ohledně Spencera víc do hloubky.

Pája699
11.09.2020 4 z 5

Celá série "Znovu" musím říct, že se vážně povedla na jedničku. Mona Kasten umí psát a čtenáře vtáhnout do děje. U čtení se mi zase střídali emoce, v jednu chvíli se smějete a vzápětí je vám smutno. Dawn a Spencer se mi už líbili v prvním díle a od začátku jsem jim fandila :-) Mám jen malou vítku a to, že ten konec mi přišel už trošičku zbytečně natahaný a ufňukaný ze strany Down. Chci Tě, nechci Tě, takové pořád dokala. Jinak ale určitě doporučiji.

zaba335
06.09.2020 5 z 5

Líbila se mi o trochu víc než první díl. U téhle série se mi líbí návaznost a taková zvláštní procítěnost u obou dílů. Ve dvojce máme postavu Dawn, která se vzpamatovává z rozchodu s její "životní láskou" a stále odmítá Spencera, který je v pokusech ji dostat velmi roztomilý a hned jsem si ho oblíbila. Hrozně moc se mi líbilo, jak se k Dawn choval a zamilovanost byla z knihy evidentní.

Tracyenka
06.09.2020 5 z 5

Druhý díl série se mi líbil o moc víc, než první kniha. Příběh mi připadá víc propracovaný a celkově milejší, ale už od prvního dílu mám ráda Spencera, tak to možná bude i tím, že v tomto díle hraje hlavní roli.:)
Těším se na další knihu.

aquaver
05.09.2020 5 z 5

Tento díl byl o trochu lepší než první, alespoň příběh Spencera a Dawn se mi líbil víc. Myslela jsem si, že už si mě Spencer víc získat nemůže, než v prvním díle, ale ukázalo se, že jsem se zmýlila. Určitě si přečtu i další díly ze série. Stejně jako u prvního dílu doporučuji.

kindlova42
04.09.2020 5 z 5

Tak druhý díl věřit znovu, se mi líbil dokonce víc než první díl. Postavy Dawn a Spencer mi byly více sympatické a jejich vztah měl větší hloubku. Také je v knize více vášně a romantiky. I druhý díl autorky splňuje škatulku "romantické oddechovky" a četl se velmi svižně (přečteno za dva dny). Určitě si v budoucnu přečtu i 3. a 4.díl :)

Tejuna
30.08.2020 4 z 5

Musím říct, že každou další knihou si mě autorka získává víc a víc! Opět mě kniha vtáhla a nepustila (a to není zrovna štíhlice) kdo má rád milé a pohodové čtení ve kterém, ale nalezne i kapku vážnějších témat, kniha se mu bude líbit.

Verunka926
28.08.2020 4 z 5

Věřit znovu mě bavilo od začátku do konce a dost často jsem se smála nahlas, jak moc vtipné některé scény byly. Nicméně musím říct, že první díl byl za mě o něco lepší. S velkým očekáváním se pouštím do třetího dílu, tak snad mě nezklame.