Sexy mlékař

Sexy mlékař https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401084/bmid_sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3 462 109

Údolí Hudsonu série

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Cream of the Crop , 2016

Market = )
21.06.2020 4 z 5

Za mě v podstatě stejné jako první díl - vtipné, milé, známé, ale trochu specifické prostředí, bezva :-).

crazyslunicko
08.06.2020 1 z 5

Já nevím, prostě předchozí díl o sexy farmáři byl pecka, ale sexy nemluvný mlékař nic moc. Tak 1/2 knihy jsem v podstatě skoro prospala. Nebyl tam žádný pořádný děj. Jediné v čem mi byla sympatická hlavní hrdinka bylo to, že má velkou prdel. A taky ty scénky ze stodoly, ty byly moc hezky napsané. Těším se na další díl a doufám, že bude lepší :)

Veveruška320
03.06.2020 1 z 5

Bohužel,mě vůbec nenadchl..

TerezaMondeková
01.06.2020 3 z 5

Kniha byla skvělá oddychovka, u které si odpočinete a zasmějete se. Nechybí ani nějaké to překvapení a láska. Sice mi nepřišlo, že by v knize byl nějaký zvrat, ale tady mi to vůbec nevadilo. Kniha byla opravdu jenom odpočinková, u které jsem nemusela moc přemýšlet. Ale co se mi hodně líbilo byl opět epilog z pohledu hlavního hrdiny.
Příběh se mi líbil. Asi to bylo hlavně kvůli Oscarovi. Ze všech hlavních hrdinů se mi líbí nejvíc, protože je to přesně můj typ. Vysoký, sexy, potetovaný, trochu uzavřený a tajemný. A taky se mi tady líbila hlavní hrdinka. Líbilo se mi, že to nebyla žádná sexbomba, ale holka, která měla XL.

nai.ivka
27.05.2020 2 z 5

Uf. Tahle série je spíš pitomoučká než vtipná nebo erotická.

raty
25.05.2020 3 z 5

Taková romantická kravinka. Ráda prostřídám krimi a thrillery romantikou. Prostě chci někdy u čtení vypnout. U této knížky je ale asi potřeba vypnout už před čtením. Jednoduchý, celkem čtivě napsaný romantický příběh, ve kterém je na můj vkus trochu moc pr...í.

IvetKl
21.05.2020 2 z 5

Knížka by mohla být příjemnou romantickou oddechovkou, kdyby autorka do každé erotické scény nevrazila x-sprostých a nechutných slov.

petulkapeta
11.05.2020 4 z 5

Fajn pribeh s mlekarem,sice predesly se mi libil vic,ale tenhle byl taky fajn

LilianaFalcon
25.04.2020 2 z 5

Škoda, že mi autorky styl nesedí a postavy toho tolik nanicovatě navykládají. Kdyby ten příběh trochu víc propracovala, mělo by to i potenciál.

Knihomolka97
22.04.2020 1 z 5

Jedno slovo. NE!
Nesympatická hlavní hrdinka, nuda, nuda a zase nuda.

Peetullka
29.03.2020 2 z 5

Obálka příšerná a příběh o ničem. U předešlého dílu jsem se aspoň zasmála, tady opravdu ne.

Ophelie
28.03.2020 2 z 5

Nooo, nebylo to úplně tak hrozný, ale užasný taky ne ;) Taková oddychovka plná sexu a občasného humoru, ale jakoby nez nějakého pořádného děje a s nesympatickou hlavní postavou. Ale protože nenechávám knihy rozečtené, dočetla jsem, ale musela jsem se přemlouvat a nutit. Znovu po této knize už určitě nesáhnu. A ta obálka je vážně děsná :D

Nomia
28.03.2020 1 z 5

Vážně nemám nic proti erotickým románům nebo růžové knihovně, nejsem sice úplně cílovka těchto žánrů a příliš je nevyhledávám, ale zkusit se má vše. Navíc karanténa den XY, člověku už stejně tak trochu hrabe.

Na Mlékaře jsem náhodou narazila na sociálních sítích a rozhodla se, že se hecnu a zkusím tu knihu přečíst. Zajímalo mě, jestli samotný obsah může být horší než ta děsivá obálka. Kterou bych mimochodem z fleku nominovala na vizuální zvěrstvo roku. Každopádně musím konstatovat, že obálka naprosto koresponduje s knihou, oboje je prostě příšerné.

Myslím, že bych musela prodělat lobotomii, či být nepolíbená stará panna, abych měla větší pochopení pro danou knihu. Ono to snad není ani romantické, ani erotické, ale pouze patetické. Nicméně ruku na srdce, některé dialogy byly natolik dementně napsané, že se u toho člověk musel smát.

A jen poznatek na závěr, měla jsem pocit, že větší touha a jiskření je mezi hrdinkou a jejím milovaným sýrem, než mezi ní a "sexy" mlékařem". Všechno špatně.

LivN
26.03.2020 2 z 5

Moje čtvrtá kniha od této spisovatelky a příběh byl hodně slabý. NABÍJEČ je jasný top, SEXY FARMÁŘ druhé místo, SEXY MLÉKAŘ je na třetím, ale to jen díky HŘEBCI, který je totální odpad. Kdybych nečetla hřebce tak by byla odpad tahle kniha. No, jsem ráda, že mám dočteno. Dalších knihy jako je nabíječ se už asi od spisovatelky nedočkáme. Navíc si myslim, že na obálce je herec Jake Gyllenhaal (láska a jiné závislosti, Spiderman: daleko od domova, Princ z Persie...atd.)

LenRan
25.03.2020

Ani to nebudu hodnotit, dočetla jsem na stranu 77 a pak už jsem nemohla. Nemíním plýtvat energií na takovou slátaninu. Opravdu nepovedené dílo. Od příšerné obálky, ještě příšernější hlavní hrdinku, až po stranu 77 kdy jsem to vzdala.

GyttaOggová
21.03.2020 1 z 5

Knížku jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy, protože obálka je fakt strašná a bohužel celkem vypovídá i o obsahu. Protivná užvaněná blondýna typu Anna Nicol Smith touží po sexy farmáři, který se vyjadřuje podobně jako Tarzan před návratem do společnosti. Neustále spolu dovádějí než zjistí, že se vlastně milují! Jak rafinovaný a propracovaný příběh... Jednu hvězdičku dávám za probuzení chuti na sýr (bohužel ne na sex), díky čemuž jsem konečně dorazila přezrálý camembert ležící v ledničce.

munka
26.02.2020 3 z 5

Oproti prvému dielu slabšie, ale ako oddychovka môže byť. Obálka s mi vôbec nepáčila, tak si splním ďalší bol výzvy.

katerina5544
30.01.2020 2 z 5

Hodne primitivni pribeh, puvodne jsem myslela,ze ani nedoctu. Nakonec jsem knihu prelouskala a i me bavila ale nesmite od ni nic moc ocekavat. Je oddychova, jednoducha a samozrejme uplne nerealna. V anotaci slibuji ze mlekar nebude mit o hlavni hrdinku zajem a to jsem i cekala - tak upozornuji ze to tak neni a v knize prakticky neni slusna zapletka. Zato erotickych scen spousta, jako plus muzu rict, ze jsou dobre napsane. Hlavni hrdinove mi ale nebyli ani trochu sympaticti, on takovy trotl a ona nafoukana pipina. No, posudte sami :)

suzanne1997
01.01.2020 1 z 5

Čtenář vezme knihu do ruky s potěšením, popis na obálce slibuje hodně a člověk po této knize nemůže nesáhnout. Jenže teď nevím jestli jsem vadná já nebo je něco špatně s tou knihou.
Takové nadšení s jakým jsem ji otevřela se ani nedá popsat. Stejně tak jako rychlost s jakou jsem přeskakovala bezduché řádky a znechucenost při obracení poslední strany. Autorka se zřejmě snažila zachytit, já vlastně ani nevím. Celé mi to připadalo jako ušité horkou jehlou, uplácané ze zbytků něčeho. Je hodně těžké najít něco, co se mi opravdu líbilo. Do první poloviny, fajn, ještě se to dalo přelouskat - přežít. Ta druhá byla jen o čekání, kdy už tahle slátanina skončí. Navíc konec, katastrofa, několik stran a nic. Kdyby alespoň prodloužila závěr.
Asi nejvíc mi vadilo neustálé omílání sexuálních scén, taky jsem je po chvíli začala přeskakovat, autorce se je nepodařilo zasadit do příběhu, a zdůrazňování toho, že má Natálie velikost XL. Co je na tom? To musí pořád opakovat, že má velkou prdel?
Za mě je tohle hodně špatná kniha, stejně tak jako velmi průměrná a pro mě nezajímavá. Knihu sexy mlékař, natož tu předešlou, do ruky nejspíš už nevezmu. ( To by musel být asi konec nebo nedostatek těch lepších příběhů, abych po tomto znovu sáhla.)

janina66
16.12.2019 1 z 5

Bože to bylo příšerný. Od Alice jsem četla vše a zatím všechny knihy byly super. Vede Nabíječ ale Sexy farmář byla také velice vtipná. Ale toto byla nuda. Natálie mi nesedla, celkově to působilo studeně. Musela jsem se nutit abych dočetla. A další pokračování už číst nebudu.

erotika sýry

Alice Clayton