Sexy mlékař

Sexy mlékař https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401084/bmid_sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3 462 109

Údolí Hudsonu série

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Cream of the Crop , 2016

genikuxik
10.08.2019 4 z 5

Hrozná obálka, ale obsah je dobrý v rámci tohoto žánru...čte se to velmi dobře, což je pro mě ideální oddechovka

JanaDor
04.08.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Dostala jsem přesně, co jsem očekávala – šmrncovní romanci se sympatickou hlavní hrdinkou, která je sebevědomá, nezávislá, pracovitá, lehce vulgární, vtipná a zamilovaná. Je to nenáročná jednohubka pro ženy, která splní svůj úkol. Neurazí, pobaví a třeba někoho inspiruje v postelových scénách. Pokud půjdete do té knihy s tímto přístupem, nemůžete být zklamáni.

margitka13
04.08.2019 4 z 5

Výborná kniha na oddych ale chýbalo mi tam väčšie iskrenie/vášeň medzi hlavnými postavami. Na to ako je tam Natalie vykreslená (sexbomba s poriadnym sebavedomím) som čakala rozhodne viac.
Jedno však musím vyzdvihnúť. Keď som knihu čítala tak som mala neskutočnú chuť na syr ešte aj pár dní po tom ako som ju dočítala.

Š.Ala
03.08.2019 4 z 5

Příběh určitě za přečtení stojí, opět jsem se pobavila :-)
Ale ta obálka??? Souhlasím, že je otřesná!!!

maca5449
03.08.2019 3 z 5

Hm, tahle knížka by měla dostat minimálně nějakou medaili za ten nejpitomější název, jaký kdy v dějinách literatury kniha dostala. Tohle pozvedlo žánr "pro ženy" na úplně novou úroveň.

A ta obálka. Ježíši. To v redakci Mladé fronty tuhle knížku nenáviděli, že jim nestačilo zprznit název, ale museli to ještě dorazit obálkou?

Obsah sám o sobě celkem ujde, není to zrovna veledílo, ale to od toho ani nikdo nečekal. Na zažehnání nudy nebo k bazénu super. Já si teda musela pořídit neprůhledný obal, do kterého jsem knihu musela zabalit, protože jsem se styděla ukazovat tohle na veřejnosti.

Cometka
02.08.2019 3 z 5

Na začátek - úplně strašná obálka knihy, po přečtení jsem přemýšlela, jestli někdo knihu čte předtím, než ji zkompletuje včetně fotky/obrázku na přebalu. Samotný obsah knihy není až tak zlý ( jako u Sexy farmáře je opět hlavní hrdina nabušeny sexy svalovec s obřím...), je místy vtipná a více místy málo uvěřitelná, ale jako jednohubka není špatná.

LucieM1308
31.07.2019 3 z 5

Dobré otravování...Ale jinak asi nejslabší co jsem od Alice četla....

Blaufik
30.07.2019 3 z 5

Čas od času si ráda přečtu nějaký erotický román, však proč ne, že?
Tady mi však chybělo to, co mám na těchto knihách tak ráda, to vzrušení, sexuální napětí, ta jiskra mezi hlavními hrdiny. Celé mi to přišlo takové ploché, nijaké. Vůbec jsem hlavním hrdinům tu jejich vzájemnou přitažlivost nevěřila.
Ano, byly zde sexuální scény, ale neměly tu pomyslnou jiskru, kdy tomu co čtete pomalu věříte. Jedná se o průměrný román, který rozhodně nenadchne, ale také neurazí. Bohužel nezaujal tak, jak jsem si představovala, což je škoda.

keiko33
24.07.2019 4 z 5

Tak bolo to vtipne, sexi a jednoduche. Ziadna zlozita literatura, ale to vlastne ziadna z autorkinych knih. Taka oddyvhovka, nad ktorou netreba rozmyslat, len si ju uzit v klude pri pohari vina, ci salke kavy. Oscar bol jednoduchy, muz par slov, co Nataliina pusa dostatocne vynahradila. Mozno niekomu vadila Oskarova jednoduchost, mne nie. Ved aj taki chlapi su, nikto nieje dokonaly, a preto taki chlapi potrebuju take zeny ako Natalia, ktore ich doplnaju.

nada3314
22.07.2019 3 z 5

Před pár dny jsem přečetla Sexy farmáře, nedalo mi to a hned jsem sáhla po pokračování této série. A myslím, že jsem udělala dobře, protože jsem měla děj Roxie a Lea v čerstvé paměti.
Tato kniha je vlastně samostatný příběh Roxiiny kamarádky Nat a Oskara, který je kolega farmáře Lea s první knihy. Shodou okolností jejich příběh začíná… přesně v tu chvíli, kdy u Roxie a Lea už je vše doslova „upečeno“
Nečekala jsem od knihy nějakou vysokou literaturu, takže mé očekávání knížka splnila, odpočinutí a vyčistění hlavy se dostavilo, za mě spokojenost. Pěkné letní čtení a líbil se mi úplně stejně jako první díl. Nemohu nezmínit obálku – něco tak ošklivého, nééé prosím už nééé (kde je ten dvoumetrový potetovaný bručoun???) Hmmm škoda!
Tak teď už se jen můžeme těšit, co paní autorka vymyslí v třetím příběhu, kde hlavní hrdinkou bude třetí z kamarádek a to Clara?

Majuš333
21.07.2019 5 z 5

Takže Alice Claytonová je späť!!!!! No konečne...už bolo načase :) Nechápte ma zle, ale u tejto autorky ma dostali len dve knihy: Nabíječ a Sexy mlékař. Ostatné mi prišli hrozne nudné a o ničom, chýbala im tá správna iskra :( Od tohto príbehu som dostala všetko, čo som práve potrebovala, skvelá a vtipná oddychovka :)
A teraz mi nedá, aby som sa nezahryzla do obálky knihy :) To ako vážne???
Je lepšia ako tá, čo mala byť pôvodne (https://www.patro.cz/sexy-mlekar-2/?utm_campaign=4390=utm_medium=affiliate&utm_source=affiliateclub), ale aj tak... Ten chlap mi pripadá skôr ako Tom Hanks vo filme Stroskotanec ako 'Sexy mlékař' :(

tefree
17.07.2019 2 z 5

Za mě tedy pořádné zklamání. Na knížku jsem se těšila, ale musela jsem se nutit abych jí vůbec dočetla. Sice bylo moc krásný, jak se autorka snažila ukázat hlavní hrdinku jako sebevědomou holku, která si věří i přesto, že má nějaké to kilo navíc. Bohužel to, co mělo působit jako sebevědomí, mě spíš připadalo jako arogance, nadutost a sebestřednost. A hlavní hrdina mě taky nijak zvlášť neočaroval. Za celou knížku se o něm skoro nic nedozvíme. Víme akorát to, že je bručoun, moc toho nenamluví a líbí se mu „úžasná velká prdel“ hlavní hrdinky.
Knížka mě nepřipadala ani vtipná, což by měla podle toho, jak se prezentuje. To bude ale nejspíš tím, že mě celý příběh absolutně nezajímal a dočítala jsem pouze z povinnosti…

misak94
16.07.2019 5 z 5

Kniha byla skvěle vtipná, nesouhlasím s názorem, jak se mohla Nat zamilovat do Oscara který je suchar. V knize bylo krásně vidět, jak se Oscar otvírá a není jen ten "bručoun" z první knihy. Vtipný, zajímavý příběh, doufám, že se dočkám i poslední knihy z dané série. Byla by moc velký škoda, kdyby knihy zapadly.

Petra38
16.07.2019 4 z 5

Moc dobra kniha,plna humoru a sexu,coz musim rict, ze ho tam bylo narvano( sama sebe sokuji,ze jsem to rekla :-D ) jen mam dojem, ze na autorku je to nezvykly,jasny rada pise timto stylem a mam ho v oblibe,jen sem mela pocit,ze hlavni akteri nedelaji nic jineho:-) proto ta hvezda dolu. Kdyz to vezmu zpetne tak se tam moc deje neudalo... jinak prijemna oddychovka ktera pobavi a rozhodne to neni ztrata casu:-) rozhodne si ji prectu znovu a uz se na to tesim. Tesim se na dalsi knihy od Alice...:-)

lusitta05
12.07.2019 4 z 5

Náhodou sa to dalo čítať, možno z dôvodu, že si absolútne nepamätám o čom bol prvý diel. Takýchto kníh je bezpočet. Ako oddychovka môže byť.

Kekik
10.07.2019 3 z 5

Spoilery, a vůbec celkově rýpu do knihy.
V anotaci jest psáno- zdá se, že nejeví zájem. Tak určitě. Přesně tak to vypadá, když někdo nejeví zájem. To autorovi anotace trochu nevyšlo.
První díl mě velmi nadchnul a nalákal na druhý. Jenže tady přišlo ze začátku zklamání. Hlavně za to mohla hlavní hrdinka. Mám ráda příběhy o sebevědomých ženách, ale jak se prezentovala Natalie, to byla hrůza. Takhle protivná mi hlavní hrdinka již dlouho nebyla. A nezbavila jsem se toho až do konce.
Autorka si občas protiřečila v tom, co dělá a nedělá Natalie- třeba na prvním rande.
V podpatcích na venkov? Fakt?
Hvězda navíc za Roxie, Lea a úžasnou Polly. Jó, první díl, to byla pecka.
Ale přeci jen se našly i pozitiva. Kniha je zcela typická Clayton- humor a nezaměnitelný styl psaní. Rozhodně se těším na třetí díl. Bude to jistě zajímavé, pokud jsem tedy správně odhadla, kdo bude Claře spolumilovníkem.

Shanib
10.07.2019 2 z 5

Velké zklamání. První díl byl super, a tak jsem se nemohla dočkat toho druhého. Jenže už hodně dlouho se mi nestalo, aby mi hlavní postava byla tak nesympatická. Nataliin přístup ke svému tělu byl skvělý, ale přišlo mi, že žila jen pozlátkem, prací a především sexem...její postava na mě byla zkrátka příliš a nesedla mi. Sympatická mi začala být na posledních třiceti stránkách, což je dost žalostné. Oscara jsem si v prvním díle idealizovala také trochu jinak a nevyvolal ve mě žádné emoce. Plusové body jsou určitě za vtipnost, prostředí a prolínání s postavami z předchozího dílu.

Nuttelka
06.07.2019 4 z 5

Další povedená oddychovka, dala jsem to za odpoledne a dostala jsem velkou chuť na mléko a sýry :-)))
Jen ta obálka je fakt strašná, nevím, proč se nenechávají originální.

Etule
06.07.2019 3 z 5

Po první díle tohle bylo dost zklamáním. Na Oskara jsem se těšila, protože v prvním díle docela zaujal svou mlčenlivostí. Jenže v druhém díle v tom pokračoval a navíc to byl příšerný buran. Vůbec mi povahově nesedl a vyloženě jsem se těšila na konec. Natalie se mi zamlouvala se svým přístupem ke své postavě, nicméně ani ona nijak zvlášť neoslnila. Chad a Logan svými vstupy knihu příjemně oživovali, ale skutečně žádná sláva. Škoda.
Přesto si případně třetí díl přečtu pokud vyjde.

evka44
04.07.2019 1 z 5

Sklamanie, keďže všetci túto knihu ospevovali tak som sa ju rozhodla prečítať ale už po 50 strane som tej knihy mala pokrk. Od polovice sa to zlepšilo ale žiadna sláva.

erotika sýry

Alice Clayton