Sexy mlékař

Sexy mlékař https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401084/bmid_sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3 462 109

Údolí Hudsonu série

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Cream of the Crop , 2016

whiolet
16.12.2019 4 z 5

Fajn oddechovka. Člověk se sem tam za směje, sem tam ho okouzli New York i i Bailey Falls, no vážně hned bych tam taky jela!
A samozřejmě v knížce.není nouze o sexuální napětí i sex samotný.

DanaKa81
13.12.2019 4 z 5

Musim uznat, ze kniha je vtipne napsana.Dej je dost predvidatelny takze takova oddechovka, na muj vkus az moc sladká.

Drahuš
21.11.2019 5 z 5

Odpočinková, vtipná, pikantní knížka.....na oddech můžu jen doporučit.

Mesicnililie
20.11.2019 3 z 5

Taková ,,sladká,, oddechovka okořeněná vtipem a peprným sexem.

LadyHip
09.11.2019 5 z 5

Mám ráda hrdinky, co mají rády sebe i svoje kila. A když je dokáže ocenit i někdo další :) Další skvělý počin mé oblíbené autorky.

jitka7
21.10.2019 4 z 5

Knížky této autorky mě baví. Pravdou je, že nic už nepřekoná Nabíječe, aspoň pro mě, to byla prostě top kniha. Ale i zde se člověk pobaví. Je hezké, že se zde myslí i na ženy při těle a že se Natalie teda uměla nosit. Mám ráda autorčin smysl pro humor. Na pohodové odpoledne si vemte tuto knihu.

Kačík
03.10.2019

Velká oddechovka na ošklivé podzimní odpoledne. Dobře se četla, ale byla to hodně silná červená knihovna. Trochu mě zklamala obálka (mlékař byl přece potetovaný). Plus dávám za hlavní postavu, která neměla postavu modelky a přesto se s tím dokázala poprat.

1moniccka
28.09.2019 4 z 5

bylo to takové šup a zápletka byla celkem nudná farmář byl lepší

Lee7
19.09.2019 3 z 5

První díl mě bavil víc, ale ani tady se nedá říct, že bych se nebavila. Příběh měl šťávu a spisovatelka se nezapře.

toulava
16.09.2019 3 z 5

Tak už vím jak se dělá sýr. Ale na můj vkus tam bylo velmi málo jídla v celé knize, autorka už si s tím moc nevyhrála. Zápletka byla spíš hodna knížky pro náctileté. Za to se to, četlo velmi lehce a ani mi nevadilo, že mě někdo vyrušil v prostředku věty.

Ryorka
16.09.2019 1 z 5

tak tohle byla růžová lobotomie

LucijeT
14.09.2019 5 z 5

Za mě moc pěkný příběh, žádné extra komplikace kvůli nedorozuměním... Paráda

adela2230
14.09.2019 4 z 5

Obálka je poměrně zklamání, ale jinak příběh je fajn. Po prvním díle jsem čekala něco podobného. Kniha se dobře čte, a já si celkově cel příběh užila.

prcek19
06.09.2019 3 z 5

Bohužel musím souhlasit s komentáři pode mnou..od Alice nejslabší kniha..musím říct, že ani přebal mě moc nezaujal..na knihu sem se moc těšila, protože první díl mě moc bavil..doufám, že se od Alice dočkáme opět dalších skvělých knih

alzbeta4340
28.08.2019 2 z 5

Od Alice Clayton určitě nejslabší kniha. Příběh chudý a nastavovaný sexuálními scénami, které mě nebavily. Obálka je tak nepovedená až je k smíchu :-).

NoelHudson
26.08.2019 3 z 5

Asi jsemtu jediná, které na obálce vadí pouze to zábradlí a ne i ten muž ???? Příběh jen o sexu ale to se od téhle knihy čekalo. Natalie byla nesympaticka nymfomanka a Oskar pouze vesnicky buran. Ale ten brie bych si dala

LuciKo
23.08.2019 2 z 5

Bohužel mě ani jeden z hlavních hrdinů nezaujal. Oproti tomu městečko Bailey Falls, tak bych se rozjela hned! :) tak nějak mám pocit, že knize chybí lehkost Nabíječe, škoda...

Mišule_11
22.08.2019 4 z 5

Tady by platilo rčení a to: "Nesuď knihu podle obalu!"..
Ano obálka se k této knížce opravdu nevyvedla, ale děj je naopak úplně jiný..! :)
Úžasné venkovské prostředí malého městečka, kde jsou nejen sexy farmáři, ale také mlékáři!
Já jsem si nejen děj knihy a příběh hlavní hrdinky užila, ale také jsem se zasmála, politovala, skřípala místy zuby až jsem se prokousala ke zdárnému konci, který byl přesně takový jaký je očekávala..! :)
Nejen příjemná a sexy oddechovka ideální k tomuto počasí..! :)

DomenicaRisa
20.08.2019 1 z 5

Dobře, ta obálka je opravdu hrozná. Trochu mi ten chlap na dálku připomínal herce Jasona Mommou a jeho háro.
Příběh více méně to samé co u prvního dílu. Očekávám že třetí bude o Claire a bude se jmenovat Sexy hoteliér. Nicméně i tady se našly vtipné detaily. O tříslovném objednávání - brie, ach ano! Natalie prchající po louce pronásledovaná krávami. Musím sehnat kravám hlídání! - to mě opravdu dostalo.
Ale to pozlátko New Yorku mi tam vadilo stejně jako hlavnímu hrdinovi. Proto o hvězdičku méně než farmář

Maggie87
11.08.2019

Na příběh jsem se těšila, velké zklamání, hlavní hrdinka nesympatická, jsem v polovině a odkládám, nevím jestli se donutím to někdy dočíst.

erotika sýry

Alice Clayton