Sexy mlékař

Sexy mlékař https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401084/bmid_sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3 462 109

Údolí Hudsonu série

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Cream of the Crop , 2016

EvaSupovic
02.07.2019 5 z 5

Ale jo, dalo se to číst, ale na Nabíječe už zkrátka asi nikdy nedosáhne. To je vysoká laťka :-)

malazluta
02.07.2019 2 z 5

Musím přiznat, že toto je první kniha Alice Clayton, která mě zklamala. Vtipná mi moc nepřišla (ano, párkrát jsem se uchechtla, ale ve srovnání s předchozími díly této autorky je to skoro nic) a hlavní hrdinka mi, především ze začátku, moc sympatická nebyla. V první polovině jsem se nudila tak, že jsem uvažovala, jestli tu knihu vůbec dočtu. Druhá polovina je podstatně lepší, ale celkově nemůžu knížku hodnotit jinak, než jako průměrnou.

Tesset
30.06.2019 3 z 5

Slabší než první díl, ale pořád vtipné. Akorát Natalie mi už přišla trošku moc ztřeštěná na to, aby byla reálná a čtenářka se s ní dokázala ztotožnit. Za co jsem si ale chtěla vydloubnout oči je název a hlavně ta opravdu, ale opravdu pitomá obálka, která skutečně nevystihuje charakter Olivera, ba naopak je mu vzdálená tak moc, že z něj nevidí ani tu tečku v dáli.

Evitsa
30.06.2019 3 z 5

Tak ja to vemu asi od obálky,které dávam -5*****!!!
Když měla kniha vyjít tak to posunuli o další měsíc a k tomu změnili obal.
Sice na prvním obrázku byl ten chlap měl vlasy na krátko,ale pořád lepší než tento chlap,ktery vypadá jak ze ZOO ze sekce opic.
V knize popisuje autorka jak je neuvěřitelně sexy,má potetovany celý hrudník a ruce k tomu a tadáááá ,tady na obalu je čistý jak dětská prdýlka...
Hlavně obal je převzatý z jiné knihy od Jamie Begley - Stalked.
Ať žije fotoshop!!!!A to zábrádlí????JAKO VÁŽNĚ???kdo viděl kovové zábradlí na pastvině???
Ani raději nebudu psát jak mě negativně ovlivnila obálka a Oskar pro mě prostě nebyl žádný krasavec!
V mladé frontě očividně někdo ,nedělá svojí práci jak má!!!!!

A teď konečně ke knize:kniha byla rozhodně vtipná a plná humoru a dost jsem se u toho nasmála jako už dlouho ne!
Ale jde tu spíše o humor než o nějaký děj plných zvratů a překvapení.
Co mě pobavilo..:"Roxie,mám tě na seznamu smrti.Kecám-ty ten seznam tvoříš." :-)))
a pak v té kavárničce :"Navíc jsem si byla jistá,že kávu by člověk neměl žvýkat." :-)))

georginaa
29.06.2019 5 z 5

I druhý díl velice pobavil, ne všem chlapům se líbí vychrtlé holčiny. A v tomto díle to bylo jasně poukázáno, že i s úžasnou velkou p..... se chlapovi líbí na co se dívá :-) Pěkné letní čtení.

havrmoni
27.06.2019 3 z 5

No musím říct, že jsem se první skoro půlkou doslova prokousávala. Natalie mi byla tou svou přílišnou seběvědomostí až protivná. Možná to bylo tím, jak autorka neustàle upozorňovala na velikost jejího těla a jak si i přes to, dokázala podmanit muže až jí doslova zobali z ruky. Chvílemi jsem měla pocit, že nedělala nic jiného. No a pak přišlo vysvětlení jejího chování a zapadlo to všechno do sebe a já si užila zbytek knihy. Vlastně se mi líbil tenhle díl o něco více než předchozí. Tedy jeho větší část :)

AliceTief
27.06.2019 5 z 5

Knížka mě hodně pobavilo, opět krásně a vtipně naspáno. Hlavní hrdiny nelze nemilovat, i když mě tam hodně vytáčelo přátelství exmanželů, ale Natálie to zvládla na 1! Ke knížce se ještě určitě vrátím =)

Evka3814
23.06.2019 4 z 5

No musím říct že jsem se opět zasmála. Natalia mě bavila s tou její nevymáchanou pusou a také tim že to byla normální holka a ne žádná modelka. Oscar,no ten se moc neprojevoval:( krom toho že to byl sexy potetovanej brůča:) Docela mi tam chyběla nějaká pořádná zápletka,ale i přesto to stálo za to. Obálka teda nic moc:(,čekala bych nějakého sexy potetovaného mazla;)

Kukicka
23.06.2019 2 z 5

Na knihu jsem se dlouho těšila a za mě zklamání. Kromě toho, že měla hlavní hrdinka velká prsa, při sexu se na ní vše třáslo a měla cituji "úžasnou velkou prdel", jsem si jí vlastně ani pořádně neuměla představit. Dle popisu autorky to vypadá, že boubelce stačí jen velké sebevědomí, upnuté hadříky a denně má v posteli toho nejvíc sexy chlapa, na kterého jen pomyslí. V dnešní době to velké sebevědomí vypadá tak, že si na sebe vezmou upnuté leginy, krátký topík, aby jim bylo vidět "bříško" a nesou se jak pávice, což je na jednu stranu obdivuhodné, ale za mě nevkusné. Ale samozřejmě ať si každý nosí v čem se cítí dobře. Příběh bohužel také nebyl bůh ví co a kromě toho, že Oskar byl vzhledově mléčný bůh, skoupý na slovo a bručoun, tak jsme se toho o něm vlastně moc nedozvěděli, že mi ani úplně není jasné, pro jaké vlastnosti bych se do něj vlastně měla zamilovat...

erotika sýry

Alice Clayton