Sexy hoteliér

Sexy hoteliér https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/mid_sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 4 364 82

Údolí Hudsonu série

< 3. díl

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Buns , 2017

Kekik
07.06.2020 4 z 5

Na Clařin příběh jsem se těšila. A nezklamal.
Clara mi byla sympatická. Ovšem našly se chvíle, kdy jsem ji chtěla praštit palicí. To bylo v situacích, kdy se (jak se sama nazvala) chovala jako mrcha.
Konec je v typickém stylu- Vyznání lásky přihlíží a tleská půlka lidí ze státu. Ale co. Tyhle kýčovité situace k romantickým knihám patří.
Archie je zlatíčko. A moc bych chtěla strávit dovolenou v hotelu Bryant.
Výskyt postav z jiných sériích potěšilo.
Z této série se mi nejvíce líbil Sexy farmář.

AKO
05.06.2020 5 z 5

Pěkný vášnivý příběh, který chytí za srdce.

TerezaMondeková
29.05.2020 3 z 5

Na začátku jsem měla problém se začíst, protože mě to moc nechytlo, ale po pár stránkách se to zlepšilo. V knize nechyběla láska, romantika, krásný konec a ani humor. Líbilo se mi, že byl epilog znovu napsaný z pohledu hlavního hrdiny, ale myslím si, že si s tím epilogem mohla autorka trochu víc pohrát. Kniha je jako předešlé díly jednoduchá, nenáročná a oddychová.
Hlavního hrdiny mi bylo opravdu líto. Přijít o tak blízkého člověka, kterého znáte od dětství a který pro vás tolik znamená... Ale ani hlavní hrdinka to neměla lehké. Nejvíc toužila po rodině, kterou nikdy neměla. Chtěla někam patřit, ale zároveň měla strach z odmítnutí, tak se upnula jenom na svou práci a lásce nedávala šanci. Hlavní hrdina řekl na rovinu co cítí, ale ona ho ignorovala, protože měla strach, což mi trochu rozčílilo, protože se zachovala jako mrcha. Ale naštěstí se pak sebrala a bojovala za svojí lásku.

Mesicnililie
23.05.2020 5 z 5

Autorka nezklamala. Romantika sex a hlavně vtip. Skvělá oddechovka.

Dellphi
20.05.2020 4 z 5

Ze série Údolí Hudsonu jsem četla sexy farmáře a ta mě tedy opravdu neoslovila. Donutila jsem se to dočíst, ale druhý díl jsem vynechala. Ovšem, když jsem viděla recenze na sexy hoteliéra, tak jsem se rozhodla dát tomu šanci. A dobře jsem udělala. Tahle kniha se zase podařila, takže za mě rozhodně doporučuji. Pokud si člověk chce večer po celodenní práci odpočinout, rozhodně je to dobrá volba.

malazluta
15.05.2020 3 z 5

Po přečtení této knihy jsem se rozhodla zhodnotit autorčinu tvorbu tak nějak celkově. První sérii, kterou jsem od ní četla je Coctail a tu mám hodně ráda, je vtipná, odlehčená, zábavná a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Knihy o Zrzce mě už zase tolik nebavily, ale pořád z nich čišela ona lehkost a vtipnost, které si u A. Clayton tolik cením. No a pak přišla série Údolí Hudsonu...první díl Sexy farmář nebyl tak špatný. Knihám o Nabíječi se sice nevyrovnal, ale bavila jsem se. Druhý díl série se mi vážně nelíbil - hlavní hrdinka mi připomínala hárající fenu, která před každým jen kroutí zadkem. Kdybych měla žebříček "hlavních hrdinek, které nemůžu vystát", tak by Natalie obsadila jednu z předních příček. No ale druhý díl mě neodradil a dala jsem šanci Sexy hoteliérovi. Tato knížka je tak někde "mezi". Nebavila mě jako první díl, ale není tak hrozná jako druhý. Hašteření mezi Clarou a Archiem bylo zábavné, ale bohužel se v knize našly místa, kdy jsem se vyloženě nudila. Taky Clařin "problém" mi přišel přitažený za vlasy a zdálo se mi, že autorka už vaří z vody. Každopádně po přečtení této knihy mám pocit, že A. Clayton tak nějak dochází dech, kvalita jejích knih má sestupnou tendenci - nejsou už tak zábavné a vtipné. Škoda.

petulkapeta
12.05.2020 5 z 5

Mě příběh Clary a Archiho bavil..běh nahoru,pád do vody...prostě pohodove čtení

DomenicaRisa
09.05.2020 1 z 5

Já nevím. Hodně jsem váhala nad odpadem, ale asi se přimluvila stará nostalgie vůči autorce. Děj stejně předvídatelný jako v celé sérii. Chyběl tomu šmrnc, kterou měla série Coctail. Obálky se tady nepovedly, názvy taky ne - hodně předvídatelné. Celkový průměr na tuhle sérii jsou tak 2 hvězdičky za mě.

Skalara
09.05.2020 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, jen teda musím souhlasit s tím, že obálka je jak kdyby se jednalo o nějaký brak a přitom je to tak super kniha. Všechny tři díly se mi líbili. Škoda jen, že už to asi mít pokračování nebude.

petusska01
06.05.2020 4 z 5

Musím povedať, že príjemné prekvapenie :) predchadzajuce dva diely zo serie sa mi tiez pacili, ale pri tejto som sa asi najviac nasmiala. Prijemna, vtipna, hrdinovia sympaticky, sex aj zvraty. Takze na oddychnutie urcite, hlbsi zmysel v tom vsak hladat netreba :)

Shanib
04.05.2020 3 z 5

O hodně lepší než Sexy mlékař, ale ne lepší než Sexy farmář. Líbilo se mi hašteření Clary a Archieho a nejvíc jsem se smála v těch dvou případech, kdy ho Clara honila. Bohužel zde však byla i místa, kdy bych hlavní hrdinku nejraději propleskla. Nikdo však není dokonalý a pozitiva převažují. Krásná oddechovka.

hadenka
01.05.2020 3 z 5

Autorku mám ráda,kniha se četla jedním dechem,romaňťárna,supr.

Cmacuba
30.04.2020 5 z 5

Příjemné oddechové čtení s okorenenim sexem. Moc pěkně se četlo :-)

Myška43
29.04.2020 4 z 5

Autorka je mou oblíbenou. Kniha je čtivá, příběh pěkný, romantický, pěkné zakončení série. Je vidět, že Clara hotelu moc pomohla a Jack s Grace mu udělají reklamu. Hned bych se tam rozjela.

Etule
29.04.2020 3 z 5

Přiznávám, že série Nabíječ se mi od autorky zamlouvala o něco více. Nicméně i tohle byla příjemná oddechovka se sympatickými postavami. Setkali jsme se s páry z předchozích dílů, což bylo opravdu milé. Skutečné překvapení bylo, že se objevila i Caroline ze zmiňované série Nabíječ, to mi vskutku vykouzlilo úsměv na tváři.
Příběh čtivý, ostatně jako vždy, protknutý tragédiemi, které oba hrdiny potkaly. Hotel Bryant měl své kouzlo. Včetně sexy hoteliéra.
Přesto pro mě zůstává jedničkou první díl, který se mi ze série líbil. Ale těším se na další knihy autorky. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc by se mi líbilo, kdyby autorka napsala, jak se spolu dali dohromady Chad a Logan, jejich příběh. Ale to je asi marné přání.

Š.Ala
27.04.2020 5 z 5

Mám velké nutkání si jít pustit Hříšný tanec :-)

kanitsuj
26.04.2020 4 z 5

Bavila jsem se, v rámci žánru i v rámci autorčiny tvorby spíše lepší průměr. S romantickou četbou nadupanou sexem mám zase na nějakou dobu vystaráno:-)

Lucka.79
26.04.2020 5 z 5

Ze všech třech dílů série se mi tenhle líbil nejvíc. Fajn oddychové čtení, pobavila jsem se ...

Bet
25.04.2020 3 z 5

Klasická pohodová kniha.

havrmoni
20.04.2020 2 z 5

Hřebec,Samec a Nabíječ. Přesně v tomto pořadí se mi líbily knihy této autorky. Série Zrzky mě moc nenadchla a tahle série bohužel taky ne. Přesně jako v předešlých dílech to pro mě začalo být trochu zajímavé až v poslední cca třetině. Clara mi byla dokonce víc nesympatická než Nathalie. Ta mě tady těma kecama vytáčela, nebylo to ani vtipný spíš mi to připomínalo sprosťárničky opilců. Ten konec to jsem fakt nechápala, ona to všechno podělá a pak přilítne vysmátá jak beruška a jako všechno v pořádku?? Měl jí to dát pěkně sežrat a alespoň chvíli jí v tom nechat. Musím přiznat, že párkrát tam byly vtipný věty ne momenty, ale jen pár vět. Myslela jsem, že tohle by mohlo být lepší než předchozí dvě, no přišlo mi to jako nejhorší. Nejlepší na celé sérii byl Archie.

humor romantika

Alice Clayton