To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424870/bmid_to-nejlepsi-v-nas-dzJ-424870.png 4 1668 466

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

All Your Perfects , 2018

niknikita
26.10.2019 5 z 5

Tohle je příběh, který potřebujete číst a je jedno, kolik je vám let a je jedno, co vám život postavil do cesty.
Colleen Hooverová to s písmenky prostě umí a myslím, že jsem na jejím vyprávění těžce závislá.

barca8336
25.10.2019 5 z 5

Panebože, já fakt nemám slov....

DenisaBook
25.10.2019 5 z 5

Když sem knihu koupila, věděla jsem jen, že je o manželské krizi. Začala jsem číst a polilo mě horko. Tento příběh se mě dotkl nejvíc. Jako bych četla o sobě. O mém muži. O naši největší bolesti. Neuvěřitelně Colleen fandím. Vždycky se dotkne mého srdce. To nejlepší v nás.... příběh o bolesti, kterou pochopí v dnešní době, bohužel, hodně manželství. Láska může zůstat i bez štěstí.

Fanagirjo
24.10.2019 5 z 5

Opět Colleen nezklamala. Úžasný, krásný a zároveň smutný příběh, který se dotkne každého srdce... Mého se rozhodne dotknul.

LilianaFalcon
12.10.2019 5 z 5

Číst další a další knížky od Colleen Hoover? To chce odvahu. Pokaždé se děsím toho, co za emocionální výzvu mi autorka připravila tentokrát. A musím říct, že tohle byl masakr! Snad ještě nikdy jsem se tak strašně moc netěšila, až budu mít knížku konečně za sebou a budu si moct přečíst epilog. Přitom ten příběh byl tak skvěle napsaný, že se mi ho vůbec nechtělo odkládat.
Knížka je to opět dokonalá, s několika drobnými wau efekty, které jsou pro Colleeniny knížky typické. Je to smutné, srdcervoucí a přitom nádherné, úsměvné, chytré a vtipné.

ladyka
12.10.2019 5 z 5

To nejlepší v nás řadím mezi příběhy od autorky,které se mě z jejích knih spolu s Námi to končí dotkly nejhlouběji. Nechtělo se mi čekat na české vydání, tak jsem se pustila do originálu. Tentokrát čtenář sleduje osud manželského páru,který prochází manželskou krizí. Kapitoly se střídají podle času-vztah ze začátku a vztah nyní. To mě do děje vtahovalo víc a víc a zvládla jsem přečíst téměř na jeden zátah. Střídání časových rovin navíc kontrastně podtrhávalo tehdejší zamilovanost,bezmeznou víru a naději v dobré konce až jakousi nevinnost versus odcizení a bezradnost manželského soužití zejména kvůli špatné, resp. žádné komunikaci, chybným domněnkám a soustředění se na stinné než světlé stránky života. Autorka čtenáře nijak emočně nešetří, ostatně jako v jiných knihách, ale tady šla podle mě ještě o kousek hlouběji...Těžko psát víc, aniž bych prozrazovala děj (autorka se zde zabývá jedním palčivým tématem). Myslím, že fanouškům CH (hlavně těm s partnerskými zkušenostmi) se tato knížka o lásce a s ní související bolestí, o osamělosti v páru,o nadějích a (jejich) ztrátách bude líbit. Já se k ní určitě ještě někdy vrátím.