To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424870/bmid_to-nejlepsi-v-nas-dzJ-424870.png 4 1674 1674

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

All Your Perfects , 2018

PetraN17
07.11.2019 5 z 5

Všechna témata z pera autorky vyznívají opravdu autenticky. Kdo si něco podobného zažil, určitě tam najde spoustu podobných, no možná spíš stejných pocitů...
Opět úžasná kniha, už aby vyšla další ...

reny111
06.11.2019 5 z 5

Tak ta byla úžasná. Přečteno jedním dechem.

pavlikova9332
06.11.2019 5 z 5

Moc se mi líbila. Asi napíšu to stejné co už napsali čtenáři přede mnou ale co už. Asi každý prožil nejakou tu bouři ve vztahu. A každý si našel to svoje v této knize. Libil se mi námět i propracovani příběhu. Taky mě velmi zaujalo, že tomuto páru autorka takovy krásný konec.

Jalisca
05.11.2019 5 z 5

Moc mě bavila. Doporučuji.

Lenny.Wolf
03.11.2019 4 z 5

Strašně moc jsem se na tuhle knížku těšila a když jsem četla a četla, tak jsem byla zklamaná, že to se mnou nedělá to, co ostatní její knihy, kdy si je musím dávkovat, protože nechci, abych je dočetla tak rychle. Nevím jestli to bylo tímto tématem, ale tak nějak mi bylo jedno, co se tam děje. Pak přišlo posledních 40 stran a vše začalo dávat smysl a posledních 5 stran to celé zachránilo a dojalo i když ne tolik, jak jsem u jiných Colleniných knih zvyklá. Nicméně na 4* hvězdičky to stačí.

happy19
03.11.2019 5 z 5

...tak tohle..Colleen,co nám to děláš..i když se na knihu psychicky snažíte připravit(její tvorba není běžné odpočinkové čtení)stejně Vás svým způsobem dostane..Tato je v pořadí 8..fakt?:-) na českém trhu..Zásadní..myslím,že knihu jsem "prožila"úplně jinak s porovnání s mladší generací...a tomu věřte,pokud jste matka..vdaná..a ročník míň jak 1990..na tuto knihu pohlížíte úplně jinak..musíte mít "odžito"..za tím si já stojím;-)10*

Nikaa1
02.11.2019 5 z 5

Nikdy se mi nestalo, abych tak moc plakala u knihy.

Trvalo mi delší chvíli, než jsem se dokázala vzchopit natolik, abych napsala tenhle komentář.

Colleen je autorka, které bych nejraději dala nějaké speciální ocenění. Jen a jen pro ni. Tenhle příběh mě ze všech příběhů dostal nejvíce. Téma, postavy Quinn a Graham a celkově, tohle všechno mě ohromilo a pohltilo.

Nikdy nepřestanu být vděčná, že Colleen se s námi - se sebou - nepárá a díky tomu promlouvá čtenáři do duše, do srdce. Zvládnu jen se slzami v očích poděkovat.
Děkuji, děkuji, děkuji.

Však já jí to stejně za chvíli řeknu.

Laza27
02.11.2019 3 z 5

Pohádka pro holky mezi 20 a 30 lety. Bylo tam pár pasáží s přesahem, ale jinak mám až příliš odžito na to, abych si z téhle knihy sedla na zadek.

smejkalova.m
02.11.2019 5 z 5

Moc se mi líbila, ostatně jako každá knížka od Colleen. Akorát tahle byla dost smutná, ale na druhou stranu dost ze života některých párů... Každopádně doporučuju a těším se na další. :)

Kudík
01.11.2019 5 z 5

Mé čtvrté setkání s touto autorkou. Pokaždé jiné téma, pokaždé tak závažné a pokaždé strach, jak to dopadne. Přiznám se, tady jsem se konce bála nejvíc.
Obdivuji lásku a trpělivost Grahama, zoufám si s Quinn a zbožňuji "děti" pojmenované po koření (August je doslova už jen třešnička na dortu).
Doporučuji a přečteno za jedno odpoledne, protože kniha nešla odložit bez zjištění konce.

Cometka
30.10.2019 4 z 5

Upřímně, vůbec nevím, co napsat. Čtyři hvězdy dávám, jen protože autorku miluju. Knížka mě úplně nevtáhla a v příbězích z pohledu "tehdy" jsem se do čtení musela nutit, jak mě nebavily. Akci měly jen kapitoly "teď" a to takovou, že jsem se jich nemohla dočkat. Konec mi přišel takový uspěchaný. Za přečtení určitě stojí, protože problém, který autorka zpracovává, je dost aktuální, ale styl psaní mi tentokrát úplně nesedl.

Pitbullka
30.10.2019 5 z 5

Moc u knížek nebrečím, ale tohle mě rozebralo. Úžasný popis začátku a možného konce vztahu. Nemám co vytknout, autorka umí psát.

kikikrat
30.10.2019 5 z 5

Právě jsem knihu dočetla a říkám si jak Colleen, jak? Jak si mě dokázala znovu takhle odrovnat...
Kniha je plná toho dobrého jako je láska a vášeň. Jenže je tu také zoufalství, touha a spoustu dalších věcí, se kterýma se každý z nás potýká. A pak je tu osud, který se mi na této knize tolik líbil. Všem, kteří mají vztah a jsou šťastní knihu doporučuji přečíst a stejně tak všem, kteří mají vztah a jsou nešťastní. Každý si z této knihy něco odnese. Já si odnesla...

dadulik
30.10.2019 5 z 5

Pani spisovatelka opäť nesklamala. Čo kniha, to unikátny príbeh, žiadne nudné, či trápne pasaze, vždy je obohatená nejakým krásnym citátom a pre ňu typickymi wow momentami. Táto kniha rozpráva príbeh o osudovej láske a zaroven krachujucom manželstve a aj napriek tomu je podaný tak, že vás od začiatku vtiahne do deja a prežívate to naplno s hlavnými postavami. Odporúčam prečítať všetkým, ktorí zažili svoju dokonalú lásku, ktorá vyústila v nie úplne dokonalé manželstvo, ale aj všetkým ostatným :)

annettka1098
29.10.2019 5 z 5

Opět kniha, který řeší aktuální téma velmi lehkou formou. Ze srdce za knihu autorce děkuji!

mariva
29.10.2019 5 z 5

Pro mě první knížka od této autorky. Několikrát jsem už měla v rukou různé její knihy, ale vždy jsem je odložila s tím, že budou spíš pro mladší generaci. Této jsem neodolala a nelituji. Knížka je výborně napsaná, moc dobře se čte a příběh prostě musí dojmout každého čtenáře. Autorka skvěle pronikla do psychologie mladého manželského páru, do problému, se kterým dnes bojuje řada manželů. Jen Graham mi připadá až příliš dokonalý, že to chvílemi ani není k uvěření, ale čte se to moc hezky.

merrynka812
27.10.2019 5 z 5

Silný příběh. Krásná kniha.

Qtinka16
27.10.2019 5 z 5

Poznáte ten pocit,keď nechcete aby ste knihu dočítali?
Tak toto je určite jedna z takých kníh.Keď jednoducho nechcete,aby skončila.
Colleen opäť dokázala zastaviť čas.
Jej príbehy dokážu vo mne zanechať toľko emócií,že nad nimi uvažujem niekoľko dní.A tento príbeh nieje výnimkou.
Knihu som mala len požičanú od kamarátky,ale určite si ju pri najbližšej návšteve kníhkupectva kúpim a s najväčšou radosťou uložím do knižnice,aby mi pohľad na ňu pripomínal moje šťastné manželstvo.
Ďakujem spisovateľke za ďalší čitatelský zážitok.

adriane9
27.10.2019 5 z 5

"Posvítíme-li jen na svoje chyby, to nejlepší v nás zůstane ve stínu."
Tohle bylo tak srdcervoucí čtení, že jsem ho obrečela jak blázen. Vždycky po přečtení si knihu v sobě hodnotím a můžu jít dál.. Tady ne, tady si třídím myšlenky, spojuju Cooleenin příběh s tím mým životním a nechápu jak se může spisovatel trefit tak hluboko do duše v pocitech, v lásce k muži. A jak čtu komentáře pod sebou nejsem a nebudu jediná. Tohle je autorčina dle mého nejlepší kniha.

Charlies
27.10.2019 5 z 5

Už po přečtení prvních pár vět je mi jasné, že si příběh opět zamiluji.
Začátek originální, vtipný. Potom mě dlouho bolí u srdce. Když jsem četla Grahamovy dopisy, neubránila jsem se slzám.
Nádherný příběh! Dává mi naději, že jednou budu taky tolik milovat, že potkám svého Grahama.
Colleen, s každou Tvou další knihou, kterou přečtu, Tě mám raději a obdivuji Tě ještě víc!