To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424870/bmid_to-nejlepsi-v-nas-dzJ-424870.png 4 1675 1675

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

All Your Perfects , 2018

Kuki007
30.12.2019 3 z 5

Tato kniha za mě měla velký potenciál a silný příběh. Byla v posledních měsících hodně vidět na sítích a určitě tím hodně lidí navnadila, včetně mě. Bohužel ale musím říct, že má očekávání nebyla naplněná.
Nemyslím si, že bych byla nějaký puritán, ale ta kniha se točí jenom kolem sexu. I když chápu, že začátky vztahu jsou bouřlivé, myslím si, že Graham a Quinn snad spolu nedělali nic jiného, než že měli sex na různých místech (přitom se snad dá ukázat budování vztahu i tak, že spolu pár tráví čas a má nějaké aktivity). Postavy mi navíc přijdou nereálné, Graham je prvoplánově úžasný, Quinn vážně dětinská.
Co knize musím přiznat je čtivost, Hoover ví, jak pracovat s jazykem tak, aby kniha odsýpala. Celkově vzato je ale kniha plochá, i když pracuje s aktuálním tématem a nedostala jsem nějakou hlubší pointu nebo myšlenku. Pokud chcete na toto téma skutečně dobrou knihu, pak doporučuju Zůstaň se mnou.

LenkaVrbatova
30.12.2019 3 z 5

Od knihy jsem asi čekala moc. Od začátku mi nesedělo seznámení Quinn a Grahama. Chování Quinn bylo podle mě příliš dětinské a Graham byl až přehnaně sladký. Problém, o kterém kniha mluví, je bezesporu dneska aktuální, ale ten příběh byl prostě nereálný. Za mě průměr.

peitho.1
29.12.2019 5 z 5

Knihy od Colleen Hoover mám moc ráda a tato se nestane výjimkou, i když k těm nejoblíbenějším jí také nezařadím, třeba série Bez naděje nebo Možná jednou mě zasáhly mnohem více. Tato kniha se zabývá velice aktuálním tématem, které se ale mě osobně nedotýká a možná i proto jsem se nedokázala s hlavní hrdinkou příliš ztotožnit a pochopit některá její rozhodnutí. Nicméně ani v nejmenším nelituji času, který jsem s touto knihou strávila.

simona5r
28.12.2019 5 z 5

Kniha mě neskutečně zasáhla, souznila jsem s Quinn a Grahamem a moc jsem jim celou dobu fandila. Bravurně zpracované velmi citlivé téma neplodnosti, které mě vedlo k mnoha zamyšlením.

katst
28.12.2019 3 z 5

Mé první setkání s autorkou a asi jsem měla velká očekávání. Čekala jsem něco, z čeho si sednu na zadek a jen tak se nezvednu, něco, co mě totálně dostane... Jenže to se nestalo. Žádné slzy, žádné dojetí a to mi běžně stačí málo...
Chápu, co autorka chtěla knihou říct, jaký odkaz si kniha má nést, jen to jako celek vůbec nepůsobí uvěřitelně...

hellena1523
27.12.2019 3 z 5

Velké zklamání. Jak mám Colleen ráda, tak tohle se nepovedlo. Střídání časových rovin evokuje dojem, že by byl příběh sám o sobě jinak dost nudný a banální.
Hlavní postavy jsou tristní. Quinn pohybující se pouze ve dvou rovinách - sebemrskačské a sebelítostivé - je velmi nesympatická! Její manžel nereálný a nechutně přeslazený, zejména v poslední třetině mi až trnuly zuby.
Autorka píše čtivě, to jí nelze upřít a ostatní její knihy mám moc ráda, ale je vidět, že toto téma bylo nad její síly.
Za mě průměr, který určitě nemám chuť znovu číst a vlastně ani doporučit.

Vee111
27.12.2019 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale nerealistická z hlediska chování Grahama. Začátek se mi líbil,ale pak už se to dost táhlo. Dávám 4 hvězdičky, autorku mám ráda.

mekkejla
27.12.2019 5 z 5

Přečtená za den a brečela jsem - ani jedno se mi nestává zrovna často. Ale to bylo tak vtipné, sexy, bezútěšné, plné lásky, očekávání, zklamání,... Pro mě první setkání s autorkou a rozhodně si musím přečíst něco dalšího.

SleepyAllDay

26.12.2019 5 z 5

Jedno slovo: Krásný!

jana6164
19.12.2019 4 z 5

Příběh o manželství, které prochází jednou z nejtěžších zkoušek, jež může partnerský vztah potkat: touze po dítěti, která zůstává nenaplněna. Na začátku příběhu se Quinn a Graham poprvé potkávájí v nezáviděníhodné situaci a ani jeden v tu chvíli nemyslí na nic jiného, než na ponížení, které jim způsobili jejich tehdejší partneři. Střih. O několit let později se tatáž dvojice, teď už manželská, zmítá v krizi. Quinn a Graham spolu nedokážou mluvit a oba tíží stejná věc, která však každého pomalu rozemílá odlišným způsobem. Colleen vás svým příběhem pevně chytí za srdce a už ho nepustí; je výborná vypravěčka a evidentně taky umí víc než pozorně naslouchat. Už jen proto kniha stojí za přečtení. Nehledě na to, že téma je, bohužel, velmi aktuální.

Dadulina
18.12.2019 3 z 5

Nejsem moc na tyhle romanťárny, protože pak my ženy čekáme takový ideál i doma????????, ale tahle nebyla plytká. Takže červená knihovna s přínosem ????. Ideál na Vánoce

Kekik
17.12.2019 5 z 5

Nedokážu to. I když se hodně snažím, tak to prostě nejde. Nemohu určit, která kniha od Colleen je nejlepší, protože každá kniha, kterou jsem zatím četla, je naprostá BOMBA. Stejně tak se nedokážu odrhnout od příběhu. Její knihy mi vydrží tak krátce. Je mi líto, že s postavami nemohu strávit více času. Tak rychle to vždy uteče.
To nejlepší v nás je příběhem velké lásky. Lásky, kterou může zničit nepříznivý osud.
Beznaděj je z příběhu Quinn a Grahama tolik cítit, že jsem sama zatoužila mít možnost jim pomoci. Co se týče Grahama, tak ho řadím do kategorie Ten nej muž. O takové spřízněné duši sníváme každá.
Příběh je psán ve dvou časových rovinách, které se vzájemně doplňují. Úžasně napsané.
Příběh manželského páru, který zvládl několik pátých kategoriích, mi navždy zůstane v srdci.
Nejen epilog mi vehnal slzy do očí. Takových momentů je v knize mnoho. O to více si cením konce.
DOPORUČUJI celým svým srdcem.

Š.Ala
17.12.2019 5 z 5

Úžasně napsaná kniha.

Susan94
16.12.2019 4 z 5

Musí se nechat, že autorka si vybrala téma a nastavila postavy tak, že to většině čtenářek prostě přijde krásné. Mě se na tom nelíbila ta všudepřítomná dokonalost. Čekala jsem něco více realistického...

Kukicka
12.12.2019 5 z 5

Colleen, Colleen, co mi to delas. V prvni rade musim rict, ze tohle neni odpocinkova kniha. Je to tak realne, pravdive a tak ze zivota. Ta kniha me uplne rozebrala. Ve chvili, kdy Graham rekl slovo "Andrea" mi bylo uplne zle od zaludku. Manzela bych nemenila, ale kdybych musela, tak by to bylo za Grahama, protoze ten dopis, to bylo tedy neco a vypotrebovala jsem balicek kapesniku. Konec uz je takovy pohadkovy, ale kdyby mi autorka alespon tohle nedoprala, tak bych ji to mela asi malinko za zle.

Knižní střípky
11.12.2019 5 z 5

Quinn s Grahamem se poprvé potkali v okamžiku, kdy jim byli jejich tehdejší partneři nevěrní. V ten okamžik si oba dva svorně mysleli, že je to jejich nejhorší den v životě. Ani ve snu by je nenapadlo, že v ten den vlastně začalo něco nového. Vzniká velká láska, ti dva jsou pro sebe jako stvořeni. O sedm let později je jejich manželství v troskách. Quinn se nedaří otěhotnět, dává si to za vinu, uzavírá se před Grahamem do sebe a odmítá o svých pocitech komunikovat. Vzniká mezi nimi propast, kterou se již asi nepodaří překlenout.....nebo přeci jen je ještě šance na záchranu?

Autorka příběh postavila na dvou časových rovinách, střídají se tedy kapitoly z minulosti, kdy retrospektivně sledujeme, jak se vztah Quinn s Grahamem vyvíjel od samotného jeho počátku a kapitoly ze současnosti, kdy je jejich manželství v troskách.

Je to nádherná kniha, Colleen mě opět dostala. Tentokráte se mi dostala hodně hluboko pod kůži. I když jsem naštěstí nikdy nezažila to, že bych nemohla mít děti, autorka pocity ženy, která zoufale touží po dítěti, popsala tak sugestivně, že jsem si to dokázala velmi živě představit.

Sledovat rozpad vztahu, kdy se oba dva stále milují, ale i přesto všechno spolu nedokáží být, bylo velmi bolestné, ale opět skvěle napsané. Strašně moc jsem si přála, aby to ustáli a byli spolu. Jak to dopadlo, si už ale musíte přečíst sami.

Je to opravdu úžasná kniha, kterou mohu všem vřele doporučit.

cornetka
11.12.2019 5 z 5

Mojí první knížka od této autorky a hned říkám super!

ElenaM
11.12.2019 5 z 5

Je to moje třetí kniha od Colleen. Aniž bych si zjišťovala o čem kniha je, koupila jsem si ji a dala se do čtení. A vám doporučují to samé! Colleen mě opět nezklamala. Je to velice silný příběh a už po pár kapitolách jsem věděla, že mě kniha zasáhne. Je velice těžké ji hodnotit.. emotivní, silná, upřímná, otevřená a troufám si říct, že reálná. Je taky k zamyšlení, že ne všechno je tak jednoduché nebo složité jak se zdá. Hlavní hrdinové mi přirostli k srdci oba dva. Snažila jsem se do nich co nejlépe vžít a možná proto jsem konec probrečela. Doslova jsem se probulela do konce. Děkuji za další skvělou knihu, Colleen.

lafy1355
11.12.2019 5 z 5

Tak tohle je top!! Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, přečteno za jedno odpoledne. Knížka me rozesmutnila i pobavila. Colleen prostě umí, všem doporučuji! :)