To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424870/bmid_to-nejlepsi-v-nas-dzJ-424870.png 4 1674 1674

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

All Your Perfects , 2018

.Simi.
10.12.2019 5 z 5

Tahle knížka je naprostá pecka. I když se v ní řeší vážnější téma, tak se do knihy začte opravdu každý. Já jsem ji osobně měla přečtenou za dvě odpoledne a nemohla jsem se odtrhnout, na konci i slzička ukápla.

dikyna
10.12.2019 5 z 5

Hodně moc smutná kniha od začátku, ale určitě stojí za přečtení.

MiliKry
08.12.2019 5 z 5

Tahle autorka je jedna z mých nejoblíbenějších a moc jí děkuji za tuhle knihu, protože v ní popisuje přesně to, co prožívá téměř každá žena, která se potýká s neplodnosti. Kdo to prožil nebo prožívá, tak ví. Po dlouhé době jsem se setkala v knize s tímto tématem. Knížku jsem přečetla během jednoho dne a i když jsem očekávala jiný konec, tak mě překvapilo, že ne vždy to končí úplným happyendem, tak jako v životě.

LiLinka
08.12.2019 5 z 5

Příběh, který je opravdu hodně realistický. Člověka až děsí, jak je to v dnešní době téměř v každé rodině... Velmi zajímavý je pohled ze dvou období života. Je to nejen příjemná kniha na oddych, ale také na zamyšlení. Doporučuji.

Radka_p
04.12.2019 3 z 5

Neplodnosť je ťažká téma, ktorú najmä zo strany ženy zachytila autorka bravúrne, o mužskom prežívaní jemne pochybujem a kiežby v realite bolo aspoň 50% mužov takýchto ako bol Graham. Na to že v deji sa nič výraznejšie neudialo a autorka v podstate len opisovala ako sa vyvíja vzťah dvoch ľudí, to bolo výborné čítanie, ktoré udržalo moju pozornosť od začiatku do konca. Čo ma však ale neskutočne iritovalo bol sex skoro na každej druhej strane ale zrejme nie som úplnou cieľovkou a niekomu kto tou cieľovou skupinou je, to do príbehu môže pasovať.

Leniii
04.12.2019 5 z 5

Krásná kniha. Nemohla jsem se od ní moc odtrhnout..Graham mi byl velmi sympatický a Quinn taky. Ta jejich láska..ach bože..krásný...:)

sabca
04.12.2019 5 z 5

Tak tahle kniha od Collen mě zase dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Taky mi zatím připadá jako nejlepší. Graham byl opravdu ideální muž jakýho by se přála nejedna z nás a Quinn byla sympatická.
Doporučuji knihu k přečtení.

KleaM
02.12.2019 5 z 5

Colleen Hoover mám moc ráda a neutekla mi od ní žádná kniha. Tato je však tou nejlepší. Sympatické postavy, jen Graham byl možná až přehnaně dokonalý, ale odpustila jsem mu to. Příběh byl ze života a velice věrohodně vykreslený. I když byl konec předvídatelný, knize to neubralo na čtivosti. Pět hvězd.

margitka13
25.11.2019 5 z 5

Netuším ako to Colleen robí ale zakaždým bulím jak želva.
Začalo to tak pomaličky, potichučky až ste sa dostali do bodu, kedy tento príbeh kričí až tak, že ho počuje aj vaše vnútro.
Kto takýto problém nezažil, tak ho nepochopí ale vďaka tomuto príbehu viem, že je to veľmi ťažká vec. Veľmi často zamlčaná téma.
Vážne neskutočné.

Safienka
25.11.2019 5 z 5

Colleen to prostě umí. Při střídání TEHDY a TEĎ se mé pocity střídaly. Nejprve jsem hltala to pozitivum TEHDY a nakonec jsem byla lapena do situace TEĎ. Téma jako vždy skvělé, aktuální a takové, že někdy to člověk prostě jen tak plácne... Tu mocnou otázku, TAK KDY UŽ KONEČNĚ I VY? a ani si vlastně neuvědomí, jak hodně to může bolet.

Terka18
24.11.2019 5 z 5

Krásný a smutný příběh zároveň, líbí se mi, že autorka napsala o něčem co se děje všude po světě. Kdo zažil to co hlavní hrdinové, tak to pochopí, já to nezažila, ale tak jsem držela pěsti,aby to dopadlo dobře a na konci jsem měla slzy v očích a byla šťastná, že to autorka takto zakončila. Líbilo se mi i vyprávění z minulosti. Krásná knížka, která chytí za srdce.

Ivulka432
24.11.2019 5 z 5

Kdo neprožil, nikdy nepochopí. Kdo zažil, chápe naprosto přesně pocity Quinn. Bravurní střídání kapitol "tehdy" a "teď". Kniha čtivá, téma aktuální. Moje první setkání s touto autorkou, určitě ne poslední.

kalinkacz
24.11.2019 5 z 5

Pokud milujete knihy Colleen Hoover, tak tohle je pro vás povinnost, to je jasné... Ale pokud máte radši její knihy pro straší, tak tohle je to pravé pro vás... Vlastně je to příběh obyčejného vztahu, který je jako každý jiný, ale přesto vám autorka dokáže, že obyčejný není a nejste obyčejní ani vy... Smekám... Tato kniha je plná naděje, bezmoci a síly vztahu.... Probudí ve vás tolik emocí, že tomu skoro ani nebudete moci věřit... Já na čtení této knihy nikdy nezapomenu, četla jsem ji už dvakrát a určitě se k ní ještě mockrát vrátím... Tohle je prostě román s velkým R!

Anna27
23.11.2019 5 z 5

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Silný příběh plný emocí, který ve vas vyvolá radost, smích, bušení srdce i slzy. Opravdu skvěle napsané, doporučuji a určitě si přečtu další autorčiny knihy.

Martooni
23.11.2019 5 z 5

Tak tato kniha mne úplně dostala! Bravurně napsána! Jako bych měla pocit, ze mi mluví z duše, i přesto ze mám dvě dcery. Nejprve jsem si říkala, ze se mi ani nechce číst o tomto tématu, ale velice rychle jsem změnila názor!

Bože, já Grahama miluju!! A s Quinn soucitim a v mnoha věcech ji chápu, týká se to hlavně první třetiny knihy.

I přesto, ze jsem věřila a oběma dítě prala, konec se mi libil a velmi silne mne zasáhl.

A ta krabicka?! Ta mne odrovnala, slzy tekly proudem. Myslím, ze vím, co dam manželovi příští výročí ☺️

MarKy95
23.11.2019 5 z 5

Panebože. Nechápu, jak to Colleen dělá, ale co kniha, to pecka.
Do konce knihy jsem doufala a doufala... :/ Skvělá kniha.

Majuš333
23.11.2019 5 z 5

Bolo to krásne a smutné ako sám život a ako všetko od Colleen Hoover.

Pípasek
21.11.2019 5 z 5

vše bylo napsáno, 100% souhlas

EvaSupovic
20.11.2019 5 z 5

Tak to byla pecka teda.....velmi velmi intenzivně jsem vnímala, co museli oba prožívat. Krásně zpracované vážné téma, které je v dnešní době bohužel hodně rozšířené. Paní spisovatelka je holt Paní Spisovatelka a já její knihy naprosto zbožňuji.

Květ
19.11.2019 5 z 5

Tato knížka spadá do kategorie ždímačky emocí, dokáže vymáčknout slzy asi i z kamene. Muž, žena, láska, krize..... I když jsem čekala něco trošku jiného, i když pro mě není téma příběhu aktuální, tak mě autorka dostala a čím víc přečtených stránek bylo za mnou, tím víc byl děj pro mě poutavější. Nakonec jsem román přečetla za odpoledne. Kdo chce smutnit, doufat, prožívat okamžiky bláznivě zamilovaných a zároveň s nimi prožívat pád jejich manželství, můžu doporučit.