Půlnoční koruna

Půlnoční koruna https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259919/bmid_pulnocni-koruna-CO7-259919.jpg 4 3462 506

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight , 2013

Aléda
28.01.2016 5 z 5

Jedna velká akce a napětí. A bože KONEČNĚ jsem v druhé části knihy našla TU nájemnou vražedkyni, temného zabijáka bez slitování, který udělá všechno aby ochránil své blízké. Miluju Celaenu Sardothien, nemůžu si pomoc, opravdu povedená hlavní hrdinka. V tomto díle se toho tolik stalo, že ještě teď se to všechno snažím nějak strávit:D Nádhera. Teď by to jen chtělo další díl!

Temná.Maky
26.01.2016

Celou knihu jsem přečetla za pár hodin. Celá tahle série je krásná a tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce.Byly tu intriky,vztahy a další odhalení o hrdinčině minulosti a původu.Kniha se velmi dobře četla a já osobně jsem si u ní odpočinula.A jsem zvědavá jak se to bude dál odvíjet:)

Arriana
10.01.2016

Tuto knihu jsem přečetla přes noc. Nejdřív mě překvapila ale nakonec jsem zjistila že jsem přesně něco takového hledala. Určitý si přečtu i další díly...

La Fiera
24.11.2015 4 z 5

Tohle byla bez pochyby jedna velká a šílená jízda. Já prostě zbožňuju a miluju styl autorky. Er-forma, ačkoli se vždy tak trochu věnuje nějaké postavě toho vidí a popisuje mnohem víc než bych si mohla myslet. Já si protě tento styl zamilovala a vůbec mi v něm nevadí číst ani části, které jsou nudné. Je to prostě úžasně čtivé.

Shrnuji to na 4,5*, protože si chci nechat rezervu na pokračování, které určitě bude stát za to.
PS: Čteno v aj.

iceytwee
27.09.2015

druhý díl nezklamal, podle mě je lepší, než první, ale to spíše proto, že se v něm trošku víc rozjedou intriky...akorát si spisovatelka trochu ujela na popisu vztahu hlavní hrdinky s jedním z obdivovatelů, ale vzhledem k tomu, že už mám dočtené další knížky a nechci spoilovat, tak prostě jenom musím říct, že jí to po dočtení série odpouštiím (prostě se asi potřebovala vybít, což se jí povedlo a v dalších dílech už je zase umírněná)...jinak po dlouhé době příjemná série, která se lehce čte, pobaví a potěší, už se nemůžu dočkat, až vyjde i český překlad:)

rosemari
14.09.2015 5 z 5

len jedna veta chcem mať treti diel tento bol fantastickýyy