Půlnoční koruna

Půlnoční koruna https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259919/bmid_pulnocni-koruna-CO7-259919.jpg 4 3476 507

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight , 2013

danielosbourne
10.02.2016 5 z 5

Sarah J. Maas mě opět dostala. Trochu jsem se při čtení první poloviny bál, že nebude kniha tak dobrá, jako byl Skleněný trůn, ale druhá polovina vše vylepšila. Pokud Půlnoční koruna předešlý díl nepřevyšuje, rozhodně se mu kvalitou vyrovnává. Nedočkavě vyčkávám na další díl!

AnykaLovesBooks
10.02.2016 5 z 5

Úžasné, skvělé, výborné, dokonalé! Zjištění o Celaeně, ta poslední kapitola! Na poslední stranu jsem koukala asi deset minut... Já potřebuju další díl!

Nelly
10.02.2016 5 z 5

Úžasná knížka - první díl byl jen otevření dveří do příběhu, tento Vás vtáhne do magického světa plného intrik, lásky, záhad i vražedných bojů. Nepůjdete spát, dokud knihu nepřečtete!

mastermind
09.02.2016 5 z 5

Výborná kniha. Nemohl jsem se od ní odtrhnout. Skvělé zápletky, spád a nečekaný konec. Už se těším na další díl.

Marta88
09.02.2016

Úžasné, dokonalé a už aby byl duben, protože prostě potřebuji další díl.

Knižní_kout
08.02.2016 5 z 5

Tohle byla jedna velká JÍZDA!!!!
Kniha měla spád. O moc lepší než 1. díl, řešilo se tu víc magie a ten konec? To snad ne. Seděla jsem nad tím s otevřenou pusou a říkala si: ,,To snad není pravda! "
Už se neskutečně těším na další díl!

Alex.Barunka
06.02.2016 3 z 5

Slyšela jsem, že je kniha mnohem lepší než první díle, ale nečekala jsem takový nášup. To co se v jedničce rozehrálo dalo ve dvojce dokonalý smysl. Autorka mě navíc potěšila Celeanou a neponechala ji dětinskost prvního dílu. Jsem zvědavá na pokračování :)

Ebony
05.02.2016 5 z 5

OH MY GOD, to nemůže být konec. Prostě ne. Tato série by měla být vhozena do nejhlubšího místa na zemi, protože je velmi, velmi nebezpečná. A proč? Protože mě po poslední větě popadl záchvat a to tak že, jsem ještě na poslední stránku koukala 10 min. Takže proto. Jinak každé písmeno, každé slovo, každá věta, každý odstavec, každá stránka, každá kapitola, prostě celá kniha byla tak ÚŽASNÁ, VÝJIMEČNÁ, PROSTĚ DOKONALÁ. Bylo to tak vše krásně promyšleno, že autorku obdivuju a stala se pro mě někým, od koho bych se jednoho dne chtěla učit. A já věřím, že tohle byl pouhý začátek, že nás čeká jízda, ze které se nikomu nebude chtít vystupovat. A jediný co mi pomáhá zvládat touhu po dalším díle, který díky bohu bude vycházet v dubnu, je pohled na ty skvostné obálky a útěcha, že další díl bude ještě lepší ♡♡♥♥

Laputika_3
05.02.2016 5 z 5

Tak tohle byla dokonalost. Papírová dokonalost.
Tenhle díl byl zkrátka skvost. Miluji kouzla a magii v knihách, protože je v nich vždy tak hmatatelná atmosféra a poté z nich máte zvláštní, magický pocit. A u této knihy to platí dvojnásob, ne-li víc.!

Za prvé hodnotím grafiku. Ty rozdělovače knihy na dvě části... Chmmm... Sice v podstatě zbytečné ale... Božínku! :D
Taky ta zadní strana. Ta rudá byla krásná, hodila se k tomu! Prostě perfektní!
A obsahově je to ještě lepší! Moc se mi líbila ta spojitost s věcmi, které by vás v životě nenapadly. Sarah J. Maas má skvělou představivost, to se musí nechat! :) Všechno mělo svůj důvod, a já se tedy přiznávám, nejednou jsem se rozbrečela...
Rozhodně perfektní kniha, hned ji chci číst znova. Doporučuji!!!

Laurel

Sakra! Do háje! Gosh..
Nemůžu popadnout dech. Vůbec. Věci nabraly tak neuvěřitelnou rychlost, tak hrozně se zamotaly, že to snad ani není možný.
Miluju tuhle knížku- sérii. Nemůžu se dočkat 3. dílu. Já to asi fakt nepřežiju. Nesmějte se mi! Já to myslím smrtelně vážně! :D Celeanu strašně obdivuju, i když občas byla malinko na přes hubu. :D A ten Chaol s Dorianem... Hmm... Mňami :D :3
Kdybych mohla, dala bych těch hvězdiček třeba 10* :3

Ewik
04.02.2016 5 z 5

Naprosto fantastické pokračování série. Autorka mě velice potěšila. Už dlouho se mi nestalo, abych do ruky dostala něco tak čtivého. Má neuvěřitelnou fantazii a ještě větší dar ji předat jiným.
Druhý díl byl mnohem akčnější, napínavější a hlavně konečně přišlo i to, na co jsem tak čekala. :-) Kniha mě tak pohltila, že jsem úplně přestala vnímat všechno a všechny kolem sebe a když jsem se dostala na konec, bylo mi to líto. Jak dlouho budu muset čekat na další díl?!
Jediné, co mi pak trošinku vadilo byly ódy na Cealenin mrazivý a nezkrotný hněv, kdy se měnila v bezduchý vraždící stroj. To opakování už pak nemělo tentýž efekt. Ale budiž...

P.S. Chaol je stále mým No.1 a hned za ním je Mort. Fakt mě dostal. :-)

Vřele doporučuji tuto sérii. Čím více bude spokojených a nadšených čtenářu, třeba se tím dříve dočkáme dalších dílů. :-)

Tak a teď si to dám znovu a pomalu si knihu vychutnám.

Arianne
04.02.2016 5 z 5

Báječné. Užívala jsem si příběh od první stránky. Spousta věcí je předvídatelná, ale jak nám je autorka postupně odhaluje má své kouzlo. Každá z postav je svá a společně dávají příběh plný tajemství, hádanek, romantiky a boje o přežití.

1259
03.02.2016 5 z 5

Úplně jsem se do ní začetla. Neuveřitelně všem našim hrdinům fandím. Doufám že bude i třetí díl. Mám pocit, že se zblázním pokud se nedozvím, co bude nadále.

Nathanielka
01.02.2016 5 z 5

Skvělí díl, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Je to nabité akcí, spoustou zvratů a tajemna. Nemužu se dočkat na další dil. Vypadá to na velmi propracovanou serii, která nás bude bavit do posledních stran.

Ni_kita
31.01.2016 5 z 5

Ještě že je jsem to dočetla včera večer, a dneska je neděle, protože by mi dělalo velké potíže se na něco ve škole soustředit, kdybych musela tento díl čerstvě strávit. :D
Půlnoční koruna byla naprosto úžasná a pořád se sice opakuji ale tahle kniha si to opravdu zaslouží,:) a autorka si zaslouží poctu že dokázala vytvořit něco takového. Sice je pravda že občas jsem začala slibovat některým (fiktivním!) postavám že najdu nějaký způsob, a pořádně je profackuju,:D ale ani to mi tento díl nedokázalo ani trošku zkazit. :))

pavla9879
30.01.2016 5 z 5

Páni...skvělá kniha, zajímavější děj než v jedničce, víc napětí a akce. Ovšem v závěru knihy jsem té pitomé holce chtěla pořádně natankovat :(
Jinak jsem ráda, že se potvrdilo to, co jsem od prvního dílu tušila.
Moc se těším na další díl, už abych se do něj mohla začíst :)

kklepkaa
30.01.2016 4 z 5

Jedním slovem skvělé, ale i tak byly okamžiky, kdy bych Calaeně jednu lískla. Chudák Chaol i Dorian. Jeho linka ale byla taky víc než zajímavá :)

No a jelikož jsem velmi inteligentní a nedám si říct a čtu spoilery, tak ani nevím zda se chci pouštět do dalšího dílu... :( na druhou stranu už aby to bylo :)

mijala
30.01.2016 5 z 5

Za mě rozhodně lepší jak jednička, příběh nabral spád, že jsem ani něčemu nechtěla věřit. Jsem ráda, že k velkému odhalení došlo už v tomto díle. Přestože na to autorka narážela už v prvním, a muselo to dojít snad každému, tak jsem ráda, že to už víme na 100%. Už aby byl duben a vyšel třetí díl.

milunka21
30.01.2016 5 z 5

Ten konec me tedy dostal,jeste ze dalsi dil bude uz v dubnu :-D jinak i kdyz se mi prvni moc libil tak druhy dil je lepsi :-)

Adris
29.01.2016 4 z 5

První díl pro mě byl zkalmáním a druhým dílem jsem si spíše chtěla prokázat, zda mé dohady o Celaenině původu byly správné. Byly. Kniha je na mě moc nekomplexní, občas nechápu, proč se děje to a pak zase ono. Nejspíše mi nesedl styl psaní autorky. Kniha působí zmateně. Hlavní hrdince se příliš často mění charakterové vlastnosti. Příběh je pro mě nečtivý.